Hız Turları Hakkındaki Görüşleriniz.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Yaptığınız yenilik güzel bir şeye imza atacak ama klan sohbeti kapalı gözüküyordu bende belkide yöneticiler var diye öyledir umarım güzel şekilde kullanırız

DeletedUser72279

Ziyaretçi
ben baktım son oynanlarda ilk sayfada 400 e 1 hız gördüm 2-3 tane iyi mi kötü mü bilemedim :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
@Tibelda bence kısa sürmesin sahura kadar uyumamam lazım uyursam beni kaldıracak kimse yok evde bir hayır işleyip raundu uzatsanız :D

DeletedUser72279

Ziyaretçi
1619475642196.png

Kendimi okul kantininden karnımı doyurmak için karışık tost söyleyip içinde sucuk olmaması gibi hissettim acaba birazcık barbarları arttırabilir miyiz :D

Tibelda

Emekli Görevli
Gece roundunu bekleyen ve uyku tutmayanlar için 10'dk sonra round başlıyor. İyi eğlenceler! :)

source.gif

Tibelda

Emekli Görevli
Yeni round 10 dk sonra başlayacaktır.

Başlangıç:May 01, 22:20
Son:May 02, 00:14

Militarist.

Acemi
17.30
20.30
Arasındaki Raundlarda Ramazandan Dolayı Bazı Şehirlerde İftar Arasına Geliyor Bu Yüzden Oyuncular Yarım Bırakıp Çıkmak Zorunda Kalıyor Saatleri Düzeltme Şansınız Varmı

Tibelda

Emekli Görevli
17.30
20.30
Arasındaki Raundlarda Ramazandan Dolayı Bazı Şehirlerde İftar Arasına Geliyor Bu Yüzden Oyuncular Yarım Bırakıp Çıkmak Zorunda Kalıyor Saatleri Düzeltme Şansınız Varmı

Bir düzenleme yapmamız geniş bir boşluk bırakmamıza sebep olur. Planlamamizi 7/24 devam edecek şekilde ayarlıyoruz. Bu nedenle istediğiniz şey pek mümkün durmuyor. Diğer roundlari oynamayı tercih edebilirsiniz.