Hız Turları Hakkında Yardım ve Sorular

barbarino

Mızrakçı
Yazıklar olsun ne kadar moderator admin speed ile ilgilenen yetkili kim varsa.

Son 48 saatte en az bin kez girdim speed round koymuslar mı diye baktım. Hepinize yazıklar olsun insanlarla dalga geciyorsunuz resmen

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Yazıklar olsun ne kadar moderator admin speed ile ilgilenen yetkili kim varsa.

Son 48 saatte en az bin kez girdim speed round koymuslar mı diye baktım. Hepinize yazıklar olsun insanlarla dalga geciyorsunuz resmen
Forumda böyle kızarak elde edebileceğiniz bir çözüm yok.Lütfen biraz daha sakin olarak konuya yanıt veriniz.Öneriler kısmına giderek bunun daha fazla yapılmasını isteyebilirsiniz.Gerek bu konu gerek ise öneri kısmına açacağınız konuyla ilgileniliyor emin olabilirsiniz.

DeletedUser66775

Ziyaretçi
Speedin acilacagi zaman kac saat oncesinden belli oluyo biliyo musunuz

DeletedUser66775

Ziyaretçi
Peki sagolun.
Insallah sık sık speed olurda bizde heo beraber klan ailesi olarak guzel vakit geciririz :)

barbarino

Mızrakçı
Forumda böyle kızarak elde edebileceğiniz bir çözüm yok.Lütfen biraz daha sakin olarak konuya yanıt veriniz.Öneriler kısmına giderek bunun daha fazla yapılmasını isteyebilirsiniz.Gerek bu konu gerek ise öneri kısmına açacağınız konuyla ilgileniliyor emin olabilirsiniz.

Admin kardes

Dünden beri yazmadıgım ulasmadıgım mod kalmadı.

Bu yazdıklarımda haklıyım. Biz premium a sadece speed için para veriyoruz. 48 saat bos geçmek saçmalık. Ayrıca geçtiğimiz günlerde sadece pazartesiler boş geçilecek diğer tüm günler dolu olacak diye açıklama geldi.

Sonrasında ise gel gör ki hiçbir adminden speedlerle alakalı bilgi yok

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Admin kardes

Bu yazdıklarımda haklıyım. Biz premium a sadece speed için para veriyoruz. 48 saat bos geçmek saçmalık. Ayrıca geçtiğimiz günlerde sadece pazartesiler boş geçilecek diğer tüm günler dolu olacak diye açıklama geldi.

Sizleri de gayet iyi anlıyorum kendinizce haklısınız.Benim dikkat çekmek istediğim konu eleştirme yapma şekliniz.Yetkili kişileri suçlayarak haklı olduğunuz konuda haksız çıkabilme ihtimalinizi artırıyorsunuz.Eleştirebilirsiniz beni yada diğer yetkili kişileri kızmadan,kızgınlık size çözümden çok zarar getirecektir.

DeletedUser65801

Ziyaretçi
Admin kardes

Askerde sana nolmuş içinden ejderya çıktı :eek::eek::eek::eek::D

bi ara pazartesi gunu yapilan bi talebe mayis karsilik verip koymustu coma gelip kapatti :)
artik saliya dua et bence hatta bu hafta bir tane konulmasina bile dua et :D
yeni dunya acilislarinda buyuk bosluk olusuyor :)

zikri14

Yasaklı
ARKADAŞLAR LÜTFEN DESTEK OLUN. SPEED SERVER SÜRELERİ ÇOK KISA. BİZ EKİPCE SPEED SERVER KOVALIYORUZ KAÇ SEFER DESTEĞE YAZDIK AMA GELEN SPEED SERVERLAR HALEN 2-3 SAATLİK SERVER. BAZI ARKADAŞLAR NORMAL DÜNYALARDA OYNAMAYI SEVİYORLAR. SAYGI DUYARIZ AMA BİZ NORMAL UZUN SÜRELİ DEĞİL HIZLI SERVERLARDA OYNAMAYI SEVİYORUZ VE ÇOĞU ZAMANDA GİDİP ELİN BREZİLYA SERVERINA PARA VERİYORUZ. LÜTFEN BU KONUDA BİZE DESTEK OLUN VE YARDIM EDİN. SESİMİZİ DUYURALIM. MADEM BÖYLE OYUNALRA PARA VERİYORUZ TÜRK'LER KAZANSIN ABİ. LÜTFEN BUNU DESTEKLEYİN BELKİ SESİMİZ YETKİLİ BİRİNE ULAŞIR DA TÜRKİYE SUNUCULARINDA DA UZUN SÜRELİ SPEED SERVERLAR AÇILIR.(büyük harflerle yazmışım kusura bakmayın yazdıktan sonra fark ettim. Bu konuya takıntılı olan insan varsa affola.)

DeletedUser66846

Ziyaretçi
Kısa olması daha iyi hafta sonu uzun açıyolar zaten karıştırmayın ortalığı

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
ARKADAŞLAR LÜTFEN DESTEK OLUN. SPEED SERVER SÜRELERİ ÇOK KISA. BİZ EKİPCE SPEED SERVER KOVALIYORUZ KAÇ SEFER DESTEĞE YAZDIK AMA GELEN SPEED SERVERLAR HALEN 2-3 SAATLİK SERVER. BAZI ARKADAŞLAR NORMAL DÜNYALARDA OYNAMAYI SEVİYORLAR. SAYGI DUYARIZ AMA BİZ NORMAL UZUN SÜRELİ DEĞİL HIZLI SERVERLARDA OYNAMAYI SEVİYORUZ VE ÇOĞU ZAMANDA GİDİP ELİN BREZİLYA SERVERINA PARA VERİYORUZ. LÜTFEN BU KONUDA BİZE DESTEK OLUN VE YARDIM EDİN. SESİMİZİ DUYURALIM. MADEM BÖYLE OYUNALRA PARA VERİYORUZ TÜRK'LER KAZANSIN ABİ. LÜTFEN BUNU DESTEKLEYİN BELKİ SESİMİZ YETKİLİ BİRİNE ULAŞIR DA TÜRKİYE SUNUCULARINDA DA UZUN SÜRELİ SPEED SERVERLAR AÇILIR.(büyük harflerle yazmışım kusura bakmayın yazdıktan sonra fark ettim. Bu konuya takıntılı olan insan varsa affola.)
Speed konusunda oyunculardan gelen istekler üzerinden elimizden geldiği şekilde düzenlemeler yapıyoruz.Hafta sonları oynama oranı yüksek olması dolayısıyla daha fazla süreli/günlü açılıyor.Ayrıca forumda sesimizi duyularım gibi söylemlerin kullanılması hoş değil,sizinle aynı fikirde olanlar zaten siz demeden yazacaklardır.Ayrıca büyük harf yazılımıyla alakalı kurallarımız mevcut bir daha ki sefere buna uygun olarak cevap veriniz.

DeletedUser151

Ziyaretçi
Şuandaki speedte hrb 5 açıp cata yapmayıp
Köy fethi ve barbar köyü fethi mümkün değildir. şeklinde açmanın mantığı nedir ?

DeletedUser151

Ziyaretçi
şimdi de hrb 8 diye girdik w46 hrb 0 cıktı bu ne sacma iş arkadaş?? acamıyorsanız hıc acmayında bız de heveslenmeyelım

DeletedUser65203

Ziyaretçi
bune kardeşim biz vaktimizi hazirlayıp ta geliyoruz bu speed raundlarına yavvv alay eder gibi iş yapmayın yaa

DeletedUser65203

Ziyaretçi
yokmu yöneticilerin başka iletişim numaraları falan yav . dalgamı geciyolar adam ile ya 2 gündür ayni terhane yaaa