Hız Turları Hakkında Yardım ve Sorular

DeletedUser2692

Ziyaretçi
Sanırım speedlerde yenisiniz. Speed özelliklerinin başında oyuna dair ip uçları oluyor. Mesela Bash Round, Cata Round, Speed Round... Cata isimli speedlerde genelde oyun başlar. Belirli bir bitiş saati belirlenir mesela 14.00-20.00 arası gibi. Cata Roundda 12.000 puana gelen ilk kişi oyunu kazanır. Bu sebeple oyunda 12.000 puanlı biri olduğu an server kapatılır. Burda bir hata veya farklı bir şey gözlenmiyor.

Yeni olup olmamam birşey ifade etmiyor. Konuya içerik olarak odaklan "Round sonunda en yüksek puana ulaşan oyuncu kazanır" ne demek ? Roundun sonunda 1. olan kazanır demek bundan başka hiçbir anlam çıkmıyor. Şu şekilde olsaydı anlatım bozukluğu olmazdı "En yüksek puana ulaşan oyuncu kazanır" ifadesi hem yeni oyuncular açısından daha anlaşılır olur hemde böyle yanlış anlaşılmalara ortam hazırlamaz. Üstelik her cata round aynı olacak diye birşey de yok bence sen speedde yenisin yada yeniliklere kapalısın :)

barbarino

Mızrakçı
Buralar hep tarla olmus. Eskiden speedler 5 er 10 ar olurdu. Gokhani (lloyd) arardim gelsin de round atalim diye.

Ne gokhan kalmis piyasadaaaa ne eski speedlerin tadi. Tadini da gectik speed yok yahu :)

Ortalama Biri

Misyoner
Storm altyapı bakımı yapılıyor tarzı bir şeyler söylemişti geçenlerde sanki. Tam hatırlamıyorum da bir şeyler açıklamıştı speedle alakalı. Son postlarına bakabilirsin.

barbarino

Mızrakçı
Biliyorum o postu. O postta haftaya düzelecek dendi. Hala haber yok. Yetkililerden açıklama ve round bekliyoruz :)

DeletedUser66825

Ziyaretçi
İNGİLİZ SPEEDLERE DEVAM ADAMLAR SAAT BAŞI GÜN FARKETMEKSİZİN RAUND YAPIYORLAR BU YÜZDEN AVRUPAYA GİREMİYORUZ FARK BU.

barbarino

Mızrakçı
Degerli modlarım. 18 30 a yetismez belki ama aksamın engüzel saatleri 19:00 - 22:00 arası güzel bir hrb5 ve hrb3 çok iyi gider. Umarım görür ilgilenirsiniz. Bugun o saat aralıgı bos kalmıs

Lloyd

Casus
Buralar hep tarla olmus. Eskiden speedler 5 er 10 ar olurdu. Gokhani (lloyd) arardim gelsin de round atalim diye.

Ne gokhan kalmis piyasadaaaa ne eski speedlerin tadi. Tadini da gectik speed yok yahu :)
sevgili kardeşim murat . iki küsür yıl önce speedden elimi ayağımı çekerken. ilk etapta tr roundlardan çektim. ve tek sebebi birinci olmayı 40 kişilik oyuna 20 kişi girip 19 çiftlikle 2 mis ile git gel yaparak köy alanları birinci yapmaya çalışanların bu işi her round yapmasıydı.son 2 haftada iki rounda daha girdim hiçbirşeyin değişmediği gibi bu işlerin üstüne koyulup 20 kişilik ekip dışında birde script kullanımı adet olmuş. speed'in anlamı bu ülkede hiç anlaşılamadı.

speed roundların amacı eğlenmektir. normal worldlerde ekiplerinizle yıllardır oynuyorsunuz, bende yıllarca birlikte oynadığım onca oyuncu var SANCAK gibi bir ekibim varken yıllarca tek başıma speed attım. ve roundda denk gelen en sevdiğim dostlarımlada savaştım. hiçbir roundda tek rakibe karşı yarışma şansım hiç olmadı.speedlerin olayıda zaten bence bu. herzaman oynadığın kişilerle hızlı ve zevkli bir şekilde rakip olmak yarışmaktır. bir kişi gelişsin diye minimum on kişinin tacizi ile gelişmeye çalışarak oynadım. ama bu artık her rounda daha kalabalık şekilde yansımaya başlayınca speed roundu kazanan şahsın oyundan zevk almak için değil hiçbir inceliğini bilmediği bir oyunda en ufak zevk almadan birinci olmak için oynadığı gerçeğini kabullendim ve eski rekabetlerin speed zevklerinin kalmadığına inandığım içinde uzaklaştım.
çok özlersemde nadirende olsa yabancı serverlarda halen aynı rekabetlerin yaşanabildiği roundlarda girip hasretimi giderebiliyorum.

bir kişiyi kazandırmak için değil kendiniz için oynayın normal worldlerde zaten herzaman birlikte oynayabildiğiniz ekiplerle bir roundu kapatmanın hiçbir zevki olmadığını anladığınızda oyundan çoktan soğumuş olacaksınız benden söylemesi.

herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.

Ortalama Biri

Misyoner
sevgili kardeşim murat . iki küsür yıl önce speedden elimi ayağımı çekerken. ilk etapta tr roundlardan çektim. ve tek sebebi birinci olmayı 40 kişilik oyuna 20 kişi girip 19 çiftlikle 2 mis ile git gel yaparak köy alanları birinci yapmaya çalışanların bu işi her round yapmasıydı.son 2 haftada iki rounda daha girdim hiçbirşeyin değişmediği gibi bu işlerin üstüne koyulup 20 kişilik ekip dışında birde script kullanımı adet olmuş. speed'in anlamı bu ülkede hiç anlaşılamadı.

speed roundların amacı eğlenmektir. normal worldlerde ekiplerinizle yıllardır oynuyorsunuz, bende yıllarca birlikte oynadığım onca oyuncu var SANCAK gibi bir ekibim varken yıllarca tek başıma speed attım. ve roundda denk gelen en sevdiğim dostlarımlada savaştım. hiçbir roundda tek rakibe karşı yarışma şansım hiç olmadı.speedlerin olayıda zaten bence bu. herzaman oynadığın kişilerle hızlı ve zevkli bir şekilde rakip olmak yarışmaktır. bir kişi gelişsin diye minimum on kişinin tacizi ile gelişmeye çalışarak oynadım. ama bu artık her rounda daha kalabalık şekilde yansımaya başlayınca speed roundu kazanan şahsın oyundan zevk almak için değil hiçbir inceliğini bilmediği bir oyunda en ufak zevk almadan birinci olmak için oynadığı gerçeğini kabullendim ve eski rekabetlerin speed zevklerinin kalmadığına inandığım içinde uzaklaştım.
çok özlersemde nadirende olsa yabancı serverlarda halen aynı rekabetlerin yaşanabildiği roundlarda girip hasretimi giderebiliyorum.

bir kişiyi kazandırmak için değil kendiniz için oynayın normal worldlerde zaten herzaman birlikte oynayabildiğiniz ekiplerle bir roundu kapatmanın hiçbir zevki olmadığını anladığınızda oyundan çoktan soğumuş olacaksınız benden söylemesi.

herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.

Her cümlesine katılıyorum Abi.
Hatta bu kazanma hırsı yüzünden diğer dünyalarda bu şekilde ilerliyor. Artık açılan klasik dünyalardan bile insanlar zevk almamaya başlıyor. Bakalım ya dönüşüm olacak herkes isyan edecek ya da çok ciddi üye kaybı olacak.