Hücum klanı yetkilileri bir ilgilensin

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

RosipLee

Yasaklı
Malaga9057 nickli oyuncunuz klan yöneticilerimizi tahrik edip şikayet ediyor. worldün başında içinizde kaldık ve başka bölgeye ışınlandık ozamandan kalma bir işaretleme sonucu şahıs yöneticilerimize tahrik edici mesajlar atıp kışkırtıyor. günlük hayatta bazı olayların etkisiyle maalesef bir kaç kelime söylendi. klan üyenizin pişkinlikle mesaj atmaya devam edip bizi şikayet ettiğini söylüyor. sinek küçüktür mide bulandırır. hücum klanları yoldan geçeni toplayarak kendi kalitesini mi ortaya koyuyor yoksa klanınızın genel siyaseti bu şekilde mi ? neyse ki bu bir strateji oyunu ve elinde klavye bulunan her er kişi kendini delikanlı zannediyor. gerekli konuşmaları dileyen hücum oyuncusu w61 de bana mesaj atarak okuyabilir. bizans oyunu çevirmek yerine delikanlı olmaya davet ediyorum sizi tabii bilginiz dahilinde gerçekleşmemişse.

Napolyon2.0

Yasaklı
Onu yapan yöneticiye gerekli müdaheleyi yapacaklarını düşünüyorum Hücumdaki yöneticler genel olarak iyi hoş insanlar bana sürekli Hocam diyorlar :D

Deleted User - 848880167

Ziyaretçi
Karşı tarafı kışkırtıp kendine küfür ettiren sonrada şikayet eden standart ergen modeli 20nin üzerinde klan kurarsanız böle gereksiz tipler ile uğraşıp durursunuz.

RosipLee

Yasaklı
komşum umarım planlı birşey değildir çünkü tüm yöneticilerimize atıldı aynı tarz mesajlar ve maalesef karşılık veren arkadaşımız ceza aldı. oyun yöneticileri tahrik unsurunu görmeyip sadece bizim arkadaşımıza ceza verdi bu nekadar adil bir sistem orası tartışılacak tabiki

Deleted User - 848880167

Ziyaretçi
Planlı yapıyorlarsa hücüm klanı içinde oynuyan karakterli oyuncular vardır gerek yöneticilerin gerek bu adamın cezasını keserler içten bölünen ilk klan hücum olucak sanırım

RosipLee

Yasaklı
Bakalım bi cevap versinler de ona göre görelim 20 klan girip bir de milleti böyle mi elemeye çalışıyorlar yoksa kendini bilmezin biri hücum adı altında hücuma mı saldırıyor

RosipLee

Yasaklı
Kanka klanın geçmişini biliyoruz zaten de içlerinde hangi klanların olduğunu da gördük madem okadar köklüler böyle kepazeliklere izin vermesinler 59 dan biliyorum ben seni tek başına nasıl mücadele ettiğini. Bunlar veya bu şahıs hiç mücadeleye girmeden birilerini koparma derdindeler oynadıkları oyun bi savaş strateji oyunu kahpelik oyunu olsaydı bunlar(sonuç olarak bir bilgi verilmedi) veya bu şahıs kesinlikle bu dünyayı kapatırlardı

Deleted User - 1742777

Ziyaretçi
Onu yapan yöneticiye gerekli müdaheleyi yapacaklarını düşünüyorum Hücumdaki yöneticler genel olarak iyi hoş insanlar bana sürekli Hocam diyorlar :D

Mesajları okudum arkadaşlarımdan hiçbirisine hocam diye hitap etmemiş. Emir kipi kullanmalar felan net tahrikten başka bir şey değil. Dünya kazanılacaksa dürüst bir şekilde emek verilerek kazanılmalıdır. İnsanları zorla çileden çıkartıp rakip elemek adamlığa sığmaz.

Tuze

Acemi
Adam gibi oynayın beyler savaş sa savaş ama bu tür cakalliklarla bu iş yürümez

DeathRoll

Yasaklı
Merhaba kardesim Aranizda belli surtusmeler olmus anlasilan konuyla ilgilenicem lakin konuyu genel olarak hucuma yuklemekte pek mantikli degil seninle iletisime gececegim

Deleted User - 5521173

Ziyaretçi
Yetkililere ulaşmak yerine buraya başlık açıp karalama kampanyası başlatmak iyi fikir, helallll...

malaga9057

Acemi
Yaptiklarimin Hücum klani ile zerre alakasi yok. Bazen oyunda baska oyunculari kizdirmayi severim ama kimseye hakaret etmeden yaparim. Hücum klanini, 22 kisilik kücük bir klana neden böyle bir strateji yapsin. Yönetici sectiginiz kisi en kücük seyde ana baci küfür edecekse yönetici secmeyin. Kimseye küfür etmedim ailesine saygisizlik yapmadim. Ama bu mesaji atan kisi defalarca bir oyun icin tehdit etti beni bir yerlere cagirdi. Bence artik daha fazla sacmalama sizi düsünen yok oyunda.

Deleted User - 1742777

Ziyaretçi
Seçtiğiniz adamları tartın birader, bahsi geçen sert üsluplu mesajlar iletilip şikayet ediliyor üstüne kelime etmeyen hesaplara ceza geldi.

malaga9057

Acemi
Hangi hesaplar ceza almis Allah askina. Ana baci küfür eden bir arkadas var di. Onun harici kim ceza aldi ?

Deleted User - 1742777

Ziyaretçi
Yaptiklarimin Hücum klani ile zerre alakasi yok. Bazen oyunda baska oyunculari kizdirmayi severim ama kimseye hakaret etmeden yaparim. Hücum klanini, 22 kisilik kücük bir klana neden böyle bir strateji yapsin. Yönetici sectiginiz kisi en kücük seyde ana baci küfür edecekse yönetici secmeyin. Kimseye küfür etmedim ailesine saygisizlik yapmadim. Ama bu mesaji atan kisi defalarca bir oyun icin tehdit etti beni bir yerlere cagirdi. Bence artik daha fazla sacmalama sizi düsünen yok oyunda.

O kullandığın cümleler varya senin adamın zorla damarına basmaktan bir şey değil. Hak ettin demiyorum ama gidip arı kovanına çomar sokarsan arılar da üstüne üşüşür. Oyuncu kızdırmayı seviyorum ne demek ayrıca ? Psikolojik ilaçlara paran yetmiyorsa söyle insanlık namına maddi yardım edelim. Burada oyun oynayıp günün sıkıntısını atmaya çalışıyoruz eğlenmeye vakit harcamaya geliyoruz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.