Hücüm Klanı Ayıp Ettin

aslankilic

Yasaklı
Arkadaşlar genel forum değil mi arkadaş kendince yapılan yanlışı yazmış gereksiz konu boş vs diyerek eleştirmiş olmusyorsunuz yazmak için yazmayın bence de etik olmayan bir hareket lakin altına yorum olarakta yazmış tüm hücüm klanına ithafen değil diye uzatmaya lüzum yok kardesim eline koluna sağlık
Madem öyle konu başlığı nedir gayet te gereksiz bi konu hücum babamın oğlu değil ama bi kişinin karaktersizliğini klana lanse etmesi ne kadar gerekli fanatik manşeti gibi konu başlığı resmen

ISonD4nS

Yasaklı
Sunucu durumu:Kapandı
Sunucu çalışma süresi:Henüz başlamadı

özelliklerine bakmayalım diye kapatmışlar :D

Gazaragorni

Okçu
Rüzgara karşı işenmez..

Oooo basrol geldi

Oncelikle actigim baslik kesinlikle yanlis oldu degistiremedigim icin hemen altina yazmistim zaten hucuma ithafen degildir diye sirf bu yuzden laf eden arkadaslarim var lutfen konudaki olaya dikkay etmemiz gerekirken bu tip seylere takilmayalim

HUCUM klani elbetteki 3 5 insandan ibaret degildir kusurumuz olduysa affola lakin benim tek amacim bu solugu bitmeyen yillarca devam edecek olan klanlar oyununda gercek samimiyeti gercek savaslari ve gercek dostluklari arayisimda yoluma cikan bir taş ı kenara koyun diye yazdim ilerde sizlerinde ayagina takilmasin

Basrollerimizden slyvestir yazmis diger basrol kocari begenmis vay be..

Ruzgar a karsi isenmez : Demekki dogru sozler de soyleyebiliyor mussunuz sasirdim :)

Luxor*

Baltacı
Gazagorni, tebrik etmeyi bileceksin. Bükemediğin elide öpeceksin, ÇAMUR ATMİCAKSIN! Birkişiyle olan muhabbetini koca bir ekibe ve klana mal edemezsin. Öyle tek tük sizin lehinize atığın raporlar yerine kaç köyünüz düştü? Neydiniz ne oldunuz onlarıda paylaşıırsan daha samimi olursun.

İyi forumlar...

Çöpenigseg

Kılıç Ustası
Gazagorni, tebrik etmeyi bileceksin. Bükemediğin elide öpeceksin, ÇAMUR ATMİCAKSIN! Birkişiyle olan muhabbetini koca bir ekibe ve klana mal edemezsin. Öyle tek tük sizin lehinize atığın raporlar yerine kaç köyünüz düştü? Neydiniz ne oldunuz onlarıda paylaşıırsan daha samimi olursun.

İyi forumlar...
Aslında bir kaç mesajında belirtmiş genelleme yapmadığını, başlığı yanlış yazdığını...

KOÇARİ61

Acemi
boraltan bir köprü, aşar geçer aras’ı,
yuğsan aras suyuyla, çıkmaz yüzün karası.

karası, karası, merhamet fukarası,
karası, karası, merhamet fukarası.

düşman bekler karşıda, önüne kattı beni,
can alınan çarşıda, kardeşim sattı beni.
***Düşmanı yanlış yerde arıyorsun kardeş biz işimizi yaptık.

Gazaragorni

Okçu
Kimi demis camur atma

Kimi demis kalibinin adami ol

Sadece guldum gectim

2 defa belirttim hucum klanina degildi lafim ama halaa oradan vurarak gundem degistirmeye calismayin

Ortada bir ayip vardi ben ne camur attm ne de bi yanlis yaptim bana yapilan verilen sozleri gozler onune sermem o kadar batmis ki bazilarina sesleri 3 4 arkadastan bir den geliyor

Durustce oyun oynamayalim mi
Insanlara guvenmeyelim mi
Dost edinmeyelim mi
Kaliteli vakit gecirmeyelim mi

Bu oyun me kabadayilik taslama ne de kendini klavye delikanlisi sanma oyunudur ben durustce ve samimiyetle oyumuma bakaim kim ne derse desin adaletten sasmamak icin elimden geleni yaparim bama yapilan bir yanlsi ilerde ayni kisiler tarafindan sizlere yapilmasin diye paylasiyorum verilen yanitlar benj ziyadesi ile uzdu

Meyveli agaci taslarlar muhim olan dogrudan ayrilmamak varsin tas atsinlar varsim laf soz etsinlwe biz durustlugumuzu ve efendiligimize hem gercekte hayatta hem de bu oyun ortaminda sergilemeyelum mi bir oyle bir boyle olmayalim

Beni anlayan
Beni dinleywn
Ders cikaran arkadaslarim almasi gereken anafikri coktan aldi bi kac simek viziltisi bu gercegi degistiremez

Ayrica klanimin sergiledigi tabloyu gururla paylasirim bunda ne var ki yenilmis olmak benim icin bir arti tecrubedir insan hayatta da duse kalka buyur bizim klan basarimizi da ilk mesajima koydum suan dunya da ki kayip ettiigmiz koylerde gozukuyor zaten kalkip da neden onlardan bahsedeyim merak eden buyursun baksin

Neyse muhim degil mesaj yerine ulasti icim rahat

Bizim oyun anlayisimiz samimiyet ve durustluk uzerine kuruludur varsin baskasi baska seyler desin biz cizgimizi bozmayiz

Tibelda

Emekli Görevli
Sunucu durumu:Kapandı
Sunucu çalışma süresi:Henüz başlamadı

özelliklerine bakmayalım diye kapatmışlar :D

Sen istediğine inanabilirsin problem değil. Ancak diğer oyuncuları yanlış yönlendirmemelisin. Gördüğün ayarlar standart ayarlardır. Açılacak dünyanın özellikleri değildir. Tarih ve özellikler için duyuruları takip etmelisiniz.

*Alpagu

Yasaklı
Sen istediğine inanabilirsin problem değil. Ancak diğer oyuncuları yanlış yönlendirmemelisin. Gördüğün ayarlar standart ayarlardır. Açılacak dünyanın özellikleri değildir. Tarih ve özellikler için duyuruları takip etmelisiniz.
2 ayda bir açılmıyor muydu dünyalar kaç aydır bekliyoruz. Neden açılmadı daha ?