Hücüm Klanı Ayıp Ettin

Gazaragorni

Okçu
Bu olayı anlatmadan siz değerli forumdakilere, geçemeyeceğim çünkü bazı kişileri en azından bilmenizi isterim

Öncelikle biz respect klanı olarak daha dünya başında hücum klanına karşı çok ciddi bir mücadele verdik tek bir klanımız vardı ve 50 kişi idik, karşımızda ise hepinizin bildiği malum klan vardı güçlü ? bir klan neyse dünya sıralamasından kendi potansiyelimize göre çok güzel sonuçlar aldık 20 - 30 mis (daha fazla da olabilir tam hatırlamıyorum) ve ondan daha da fazla kami kestik ( küçük bir klana göre hiç fena değil ha :) )

0qkblv.jpg

Neyse iyi hoş malesef klan içinde bazı arkadaşlarımızın duyarsız davranması yüzünden artık yenileceğimiz kesindi ve dayanabilme süremiz hemen hemen 1 2 hafta felan dı ama duyarsız klandaşlarım yüzünden bu süre daha da kısalıcaktı bedavaya köy vericektik ve emek veren deli pre harcayan sabahlayan arkadaşlarımızın canı yanıcaktı ve biz de klan olarak bir anlaşmaya vardık.

Hücum klanındaki RÜZGAR-ÇINAR arkadaş ile bir anlaşmaya varıldı. Denildi ki gerçekten emek veren arkadaşlar size gelsinler hem sizde kami mis kaybetmeyin hemde arkadaşların emekleri hiç olmasın , kabul ettiler ve anlayışlı davanı 50 kişilik klandan yaklaşık 15 kadar arkadaşım karşı klana geçicekti ve klanı dağıtacaktık buna malesef mecburdum kurunun yanında yaşın yanmasına gönlüm razı olmadı :( haaa ben ne yaptım 5 köyüm ve gereğinden fazla emeğimin olmasına rağmen dedim ki klan kurucusu olarak benim geçmem doğru olmaz geçen arkadaşlarım çok ısrar etti hatta karşı klandan bile gelmemi istediler lakin kalan arkadaşlarım ne kadar gereken ilgiyi göstermese de onlar gece rahat rahat uyurken fedakarlık yapan ben olmamam rağmen geçmek istemedim ve benimle beraber aktif bir arkadaşım da kendi klanımızda kaldık.

dyYAUW.png

ne kadar güzel anlaştık o kadar mutlu olmuştum ki ben savaş değil dost kazandım................SANDIM!!

Gelelim anlaşmanın devamına denildi ki kalan köylerden gazaragorni ( ben) ve arkadaşımın köylerini klan değiştiren kendi arkadaşlarımız alıcaktı kalan köyleride hücum kendisi alacaktı tmmdır hayırlısı olsun mühim değil ( bu anlaşma tüm hucum klanı ıle değil RÜZGAR-ÇINARin hücumdaki ekibi ile idi )

F1zxcV.png

Bir baktım hücumdan saldırı kimden : mitralyöz o kim ekipten biri :) neyse hemen yazdım rüzgara ve gayet makul bi cevap aldım

bv1HhG.png

tmmdır yanlışlıkla olmus demekkı dedım umursamadım olur böyle seyler dedım :)

Neyse oyuna devam ederken daha bi kaç gün olmadan bu seferde maroon dan casus saldırısı geldi ( yine kendi ekibinden yukarıda resimde ekibini yazdım ) Allah Allah dedim ne sıkıntısı var acaba bunların dedım derken arkasından yıne kendı ekıbınden olan veterınerhekım saldırı cıktı :) hayret dedım ya ne oluyor sonra ekibinden olmayan tahaasan saldırı çıktı hemen rüzgara yazdım

Xsy9db.png

cevaba bak yaa tahaasan kim :)) valla yazık :) hayır hadi onu geç diğer ikisi senin ekipten :)

neyse ne mi oldu tabiki de casuslayamadı :)

67hOdq.png

her neyse değerli forum arkadaşlarım olaylar böyle cereyan ederken halaa rüzgar beyden ses seda yoktu.

ahaha diyeceksiniz ki eee sonra sonra ne oldu ???

Ne mi oldu aman Yarabbi o da ne MİS geliyor hemde kimden ................. evet arkadaşlar duyar gibiyim ............. evet bildiniz tabiki rüzgarın ekibinden

ŞİMDİ vicdanınıza bırakıyorum ayıp değil mi bu yapılan ben zerre kendşme üzülmem oyunu zaten salıyorum kendı arkadaslarıma NEDEN bu gözümüzün doymazlığı NEDEN bu yapılan gereksiz onca olay

ONLAR BELKİ Bİ KAÇ DEĞERSİZ KÖY KAZANACAKLAR LAKİN BEN VE BENİM GİBİ SAMİMİ ARKADAŞ OLABİLECEK POTANSİYELDEKİ GÜVENİLİR ADAMLARI KAYBETTİLER

BEN NE Mİ KAZANDIM :)) YANLIŞ BİR DOST EDİNMEDİM BU DA KISA GÜNÜN KARI

HA ARKADAŞLAR KAR DEMİŞKEN ŞU MİSLEME İLE İLGİLİ UFAK RAPORLAR PAYLAŞIYIM BAKTIKÇA İÇİNİZ ŞENLENSİN ÇÜNKÜ OYUNU BIRAKACAK ADAMA DA KAMİ MİS KESTİRMESSİN BEEE :))))) BENDEN BU KADAR ŞİMDİ UFAK UFAK RAPORLARI KONUŞTURAYIM :)

QVmNaE.png

MD09P8.png

HqXB5x.png

lhfiNE.png

l7nscn.png

EE BİZ DE ARKADAŞIM İLE BİRLİKTE TEK ATIMLIK UFAK BİLE OLMAYAN KAMİLER İLE DEDİK Kİ BOŞ BOŞ EVDE YATMASIN CENGE GİTSİN :)

4ny6gj.png

UyEuRL.jpg

EVVET HİKAYE BÖYLE BENİM AÇIMDAN BİTTİ SİZLERDE ZEVKLE OKUMUŞSUNUZDUR İNŞALLAH :) 3 5 KÖY İÇİN İNSANLARI ÜZMEYE DEĞMEZZ!!

Gazaragorni

Okçu
BU ARADA BU YAZDIKLARIM HÜCUM KLANINI HEPSİNE DEĞİL YUKARIDA YAZMIS OLDUĞUM EKİBE İTHAFENDİR :) ( HÜCUM KLANINDA OLDUKLARI İÇİN BAŞLIK ÖYLE ATTIM )

FARAZA

Markiz
Büyük klanda bunların kontrolu cok zordur tüm hucumu zan altında bırakmak da yanlıstır ama olayda haklısınız..

LOFA Cumape

Kılıç Ustası
Arkadaşlar genel forum değil mi arkadaş kendince yapılan yanlışı yazmış gereksiz konu boş vs diyerek eleştirmiş olmusyorsunuz yazmak için yazmayın bence de etik olmayan bir hareket lakin altına yorum olarakta yazmış tüm hücüm klanına ithafen değil diye uzatmaya lüzum yok kardesim eline koluna sağlık