HÜKÜM AİLESİ

cetsry

Acemi
Gördüm ki bizim ailemiz pek forum kullanmiyor sanirim. Ben de nacizane bir basligimizi acayim istedim :)

Hüküm ailesi olarak w64 ü kapatmaya geldik, kulissiz, entrikasiz, diplomasi trafigini minimize ederek tamamen savas ve oyun seyri yüksek bir dünya istiyoruz!!

*ATLAS*

Milis
Amacımız bakidir. Foruma girmiyoruz diye bazı klanlar ismi lazım değil :) Somut olmayan iddialar atıyor. Diyeceğim o ki Evlatlar yol bilmez, babalar önden gider. Konuşanlara dıyecegım o ki istatistik paylaşsınlar eğer konuşmalarında samimi iseler?? Hüküm ailesi olarak merhaba forum:))

cetsry

Acemi
Tunahan isimli arkadasi tanimayiz ilgimiz alakamizda yok oyleyse karsimizda demektir :)
Ayrica matrax10 ( cem ) un klanidir evet bundan da hukum ailesinin kalabalik yoneticileri ve uyeleri olarak gayet memnunuz :)

Kapattik diyemeyiz malum daha baslardayiz ama kapatacagimizdan bizim suphemiz yok sizlerin illa ki vardir lakin ilerleyen surecleri takip ederseniz sozumuzun hakliligini goreceksiniz neticede hepimiz buradayiz ;)

culu37

Milis
HÜKÜM DEKİ DOSTLARIMIZA SELAM OLSUN :) HÜKÜMDAR OLACAĞIZ ... :) HÜKÜM & DARBE DOSTLUĞU . FORUMDA ÇOK BOŞ ÇOK SAÇMA KONU OLUYOR AKTİF OLMAYA GEREKTİRECEK BİR DURUM YOK :) 3-5 KİŞİ DÖNÜYOR ZATİ .