HÜCUM

DeletedUser66810

Ziyaretçi
Hucum bize sunu yap bunu yap diyemez. Hucuma tek destek atilmadi adamlar kucagina oturduklarinizi eZdi gecti.

Kucaktan kucaga gezenler sizdiniz. Sizofren ve ceset bu ikisinin kucagindan hic inmediniz. Dejavuya bin tane klan savas acarken en iyi dansoze tas cikartiyodunuz hayirdir noldu simdi:) gidin otede aglayin baska dunyaya daha saglam gelin biraz zorlayinda bizde zevk alalim
dünya sonu hucum abi al sen daha büyüksün diyecek burada konuşuyor

DeletedUser66810

Ziyaretçi
belli çok zoruna gitmiş kabul etmiyorsan he der geçersin umursamassın bile postu he yavrum he he

DeletedUser65040

Ziyaretçi
İlk olarak şahsım adına böyle bir ithamı ben kabul etmem kaldı ki klanımın böyle dediğin gibi bir şeye izin vereceğini kat-iyen düşünmüyorum. Yaran var anladık da bunu başka dünyalara sakla. Aksi durumda ne kale alınırsın ne ciddiye. Eğer yediremediysen benim ismim oyundada aynı bulursun.

DeletedUser24779

Ziyaretçi
Bükemediğiniz bileği öpüceksiniz... Boşuna dememişler... Burada oynayan bir çok kişi daha önce birlikte world bitirmiş tamamlamış insanlar... Yarısı CİN de yarısı HUCUM da... Şu ana kadar iki klan haricinde direnecek bir klan çıkmadı. CESET var gibiydi o da zorladı ama olmadı... Bilip bilmeden yazmak için yorum yapanlar çoğalmış yine buralarda....

DeletedUser53035

Ziyaretçi
cin ve hucum hakkında boş konuşan arkadaşlar varmış diğer arkadaşların da söylediği gibi biz daha önce farklı dünyaları kapatmış insanlarız farklı klanlardayız hatta yeri gelir savaşırız da ama dostluğumuz bitmez ne cindekiler bana kardeşim demekten vazgeçer ne de ben onlara abi demekten vazgeçerim klanların isimleri tabii ki önemli klanın için yaptıkların tabii ki önemli ama dostluk ve karakter daha önemli son olarak bunu burada aramıza nifak sokmaya çalışarak bozmayı isteyen karakter yoksunu insanlar boşa uğraşıyorlar