GYoT!N & ASi*

• Konuyu başlatan DeletedUser55402
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55402

Ziyaretçi
W1 de misyonunu cemefe ile sonlandıran GYoT!N ailesi yeni ismiyle ASi* klanı olarak w27 de bulunucagız tum GYoT!N ailesi uyelerini bekliyorum tum klanlara basarılar dılıyorum herkese hayırlı olsun...

Cengizhan22
yavuz

DeletedUser55271

Ziyaretçi
bir dönemler bende giyotinde oynamıştım :) başarılar :)

DeletedUser631

Ziyaretçi
giyotin klanlarina basarilar...W1de bir süre abim ile oynamistim.

Zecixx

DeletedUser

Ziyaretçi
Başarılar :) Yavuz w1 de senin hesabı en sonra bana kilitlediler sonra hesabı OQUN e bıraktım :) ondan alıcaksan al :)

DeletedUser55402

Ziyaretçi
Başarılar :) Yavuz w1 de senin hesabı en sonra bana kilitlediler sonra hesabı OQUN e bıraktım :) ondan alıcaksan al :)

benım hesabı sileli çok oldu :) bı yalnıs vardır ismail abiye ben hesap bırakmadım cengızhan22 hesabını zaten ben sedat abılerle bırlıkte sılmıstım mehmet abıden aldım hesabı onlar bırakınca bende sıldım :) ismail abiler ins. burda gezıyorlardırda gelırler onlarda ben cunkı jubılemı yapıyorum bu word son wordm kapanısı en ıyı sekılde yapmak ıstıyorum ins. hayırlısı olur...

DeletedUser

Ziyaretçi
valla bana cengizhan22 'i verdiklerini hatırlıyorum dur bir bakayım twstats tan :)

DeletedUser55402

Ziyaretçi
kusura bakmayın arkadaslar ben buraya bı yazsam eskı kadroyu :) herkes sasırır nıckler o kadar cok deıstıkı kımın hangı nıckle oynadıgını cozemıyorum artık tanımakta sıkıntı olyor ısmen bılıyoruz ama gyotındeyden ısmen bılırdı herkes bır bırını kımse nıck soylemezdı :)