Gunlük speed roundlar

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

barbarino

Mızrakçı
Pek değerli mod arkadaslar,

Biliyoruz elinizden geldiğince speed roundlar konusunda bizi kırmıyorsunuz.

Sizler de bu başlık altından bizlerin istek ve görüşlerine göre speed açarsanız memnun oluruz.

Sebebini bilmiyorum ama pazartesi günleri speed olmayacak diye bir konusma okudum. Harici günlerde speedi boş bırakmazsanız seviniriz.

Ağırlık hrb0 olsun evet ama arada hrb5 ve hrb3 de olabilir.

Genelde herkesin evde oldugu saatler 19:00 -20:00 gibi hrb0 roundlar yüksek katılımlı ve zevkli roundlar oluyor.

Geceleri Hrb8, gündüz öğlen vakitlerinde ise hrb5 ve hrb3 iyi gider.

Dikkate alır biz speed oyuncuları ile ilgilenirseniz çok seviniriz.

Speed oyuncusu arkadasları da destek için bu başlık altına abanmaya :) ve görüş öneri belirtmeye davet ediyorum

Niye hrb 0 agirlikli ben onu anlamadim:)
yanlis anlamayin ben ortak dagitilmasi taraftariyim yoksa hepsinin ayri zevki var
zamaninda surekli hrb7 acilmasinada karsiydim :)
hatta son zamanlarda hic gormedim:D

ayrica cata raundlar ve 2 saatlik hrb8 bash raundlarda cok guzeldi r:D

ha bide genelde buyuk harita oluyor guzel oluyor ama bash raundlarda haritalar daha kucuk olmali bence kimin kimi kestigi belli olmasin :D

2 yil once ramazanda sahurdan sonra 3 koylu hrb8 ler oluyordu geceleri speed oynamak isteyenler icin cok eylenceli tabi gun icindede denenebilir :D

ve hrb 8 lerde altin masraflarini abartmayalim lutfen :D EN KOTU IKI KATI OLSUN 4 DEGIL :D

barbarino

Mızrakçı
Ben hrb0 sevmem zaten fatih bakma gokhan yüzünden 2 sene önce ramazanda alıstım. Yoksa favorim hrb5... Ya öncelikli derdimiz round olsun da hrb kaç olmus o kusur kalsın :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Roundlar hakkında istek almayı hepinizin çok iyi bildiği nedenlerden çok uzun süre önce bıraktık. İlginiz için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.