Grup Sohbetleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Öncelikle Mr.Storm'un tüm konuları tek tek gezip cevaplaması çok hoş bir davranış oldu açıkçası kendisine teşekkürlerimi sunuyorum ve umarım daha sık gerçekleşir bu durum demek istiyorum. Bunun dışında bende hemen fırsattan istifade bir öneri sunayım dedim. Klan sohbeti misali oyuncuları davet ederek oyunculara da kabul veya reddetme seçenekleri sunularak 5-10-20 kişilik grup sohbetleri kurulsa fake atarken,operasyon karşılarken yada organize köy alımlarında ve özellikle de speed roundlarda çok işe yarayacağını düşünüyorum.

dipnot: Daha önce bu konu dile geldi forumda biliyorum fakat öneriler kısmında konusu açılmamış sanırım yada ben bulamadım. Eğer varsa yöneticilerin affına sığınıyorum ben görememiş olabilirim.

Cyroburn*

Ağır Atlı
Konulardan ikisi 2015 yılında diğerleri de 2016*2017*2018 yıllarında açılmış :D Ve hala böyle davet sistemiyle işleyen ve oyuncuların iletişim ağını güçlendiren bir sistem yapılmadığına göre güncel bir konu açmam mantıklı olmuş bence. Sonuçta bu oyun muhabbet oyunu. Oyunda başarı içinde en önemli araç kesinlikle iletişim.

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Konulardan ikisi 2015 yılında diğerleri de 2016*2017*2018 yıllarında açılmış :D Ve hala böyle davet sistemiyle işleyen ve oyuncuların iletişim ağını güçlendiren bir sistem yapılmadığına göre güncel bir konu açmam mantıklı olmuş bence. Sonuçta bu oyun muhabbet oyunu. Oyunda başarı içinde en önemli araç kesinlikle iletişim.
Her yıl düzenli konumuz :) Güzel bir öneri,forumdaki gibi toplu şekilde konuşulur :)

Cyroburn*

Ağır Atlı
Öyle cidden. Gerçi bu çok kapsamlı bir olay yani yapılması mümkün mü yada sizin elinizde olan bir şey mi bilmiyorum çünkü direk oyun içinde bir değişiklik. Ama yapılırsa cidden çok güzel olacak :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Hepinizin bildiği gibi bir sohbet sitesi değiliz, daha doğrusu eğer sohbet edecekseniz bunun daha çok resmi forum üzerinde ya da en azından klan forumlarınız üzerinde yapılmasını istiyoruz. Grup konuşmaları kontrolü oldukça zor, mesaj ve kişi sayısı arttıkça sayfanın yenileme hızını düşüren ve dolayısı ile oyunun esas fonksiyonlarını kullanmayı etkileyen bir yapıya sahip. Neden bunu düzeltmiyorsunuz diye soracak olanlara ise ilk cümlede bunun açıklamasını belirttim. Çünkü biz bir sohbet sitesi değiliz. Sadece basit bir sohbet sistemini kendi alt yapımıza uyguladık ve daha fazlası için en azından çok komplike bir sistem için harcayacağımız vakit yerine mobil uygulamamızı geliştirmeyi ya da oyuna farklı ve gerçekten oyunla ilgili yeni özellikler katmayı tercih ederiz. Hepiniz bir discord kanalı açabilir ve içerisinde sohbet edebilirsiniz. Ya da bir çoğunuzun zaten şu anda yaptığı gibi whatsapp grupları kurabilirsiniz. Bunu oyuna dahil etmeye gerek olduğunu düşünmüyoruz.
Önerileriniz için teşekkür ederiz. @Strafe benzer tüm önerileri kapatabiliriz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.