Grup sohbetinden cikma

• Konuyu başlatan Vivere Senza Rimpianti
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Beyler tamam guzel bi ozellik grup sohbeti iyi etmisiniz guzel etmisiniz yapmisiniz . Yahu insan bari gruptan cik dugmesi felan ekler ozellige .

Dun classic acildi aekadasimizin biride sen tut butun klan oyuncularini grup sohbetine dahil et 200 kisi . Valla birbirimizi vuracaz dunden beri . Cikmayi bilen varsa soylesin yoksa yeni guncellemede ekleyin gozunuzu seveyim . Madur olduk :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Pc de zaten mesaj yagmaya bi basliyo hicbisey yapamiyosun . mobildede mesaji acinca bidaha hareket bile ermiyo benim telefon cok pis kasiyo :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ek özellik getirilmeli, hani rahatsız değilim konuşmayı seviyorum da rahatsız olanlar vardır felan ^^

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ek özellik getirilmeli, hani rahatsız değilim konuşmayı seviyorum da rahatsız olanlar vardır felan ^^

Bir de tek tek yazmasanız çok güzel olacak. Sohbeti kapattım. Bildirimleri kapattım hala sağ alttan zırt pırt çıkıyor. Normal sohbeti de kullanamıyorum sizin yüzünüzden :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Psikolojimle oynuyolar zaten askerim ;) Valla hesap silecektim aksam aksam :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hem anatolda 5k civarında galiba sohbet, bizde daha 1k :D Bence şükretmek lazım bazen ^^

DeletedUser614

Ziyaretçi
Birincisi adamlar 250 kişi. Biz 100 kişiyiz.
İkincisi ben sizi 2 kere uyardım o yüzden ara sıra yazıyorsunuz. Myw mesaj attı bundan nasıl kurtulacağız diye :D Yani adamlar yaptırım da yapmıyor :p Yönetim çalışıyor :cool:

BirDost*

Ağır Atlı
yahu şu özelliği getirene kadar yöneticileride yalancı çıkarttrıdınız adamlar sistem kaldırmaz mümkün değil demekten bitap düştülerdi :D

Sağolsunlar getirmişler şimdide yok ben yapamıyom çıkarın beni burdan diyonuz :D

(ne güzel manipüle ettim ama)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yöneticilere yalancı dedi :eek: Yönetime karşı niye kışkırtıyorsun milleti Çetin. Şeker gibi de adamsın yani çok yanlış bu :p
( Sohbete çok yazıyorsun gözümden kaçmıyor :p)

FollowME

Casus
Şöyle olsun klan ile sınırlı kalmasın dünya dan istediğimiz kişiyi dahil edelim wp gurubu gibi hatta world chat olsun tüm dünya ordan konuşsun isterse :D

DeletedUser63511

Ziyaretçi
valla konuyu açan kardeşle aynı klandayız kafanızı ben şişiriyom bana bi op yapın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Ilgilenilmiyo malesef ve suan grup sohbeti yapmaya yeniden baslandi psikolojimi bozdular gece gece . surekli mesaj geliyo bende onemli bisey var saniyom en son sovecem o olacak