GRAM Diplomasi ve genel bilgi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Khaos X

Okçu
MARRY RÖ ARMA VE GÜNTÜRK BİRLEŞİMİ oluşan bir klandık ..

marry ile güntürk alakalı bir durumdan dolayı ayrılma kararı aldı ..ic işlerinde bagımsız dış işlerinde karşılıklı saygı sevgi cercevesinde birbirimize sorarak yeni diplomasi atakları yapılıyor .
güntürk ile nostra muhabbetlerinden dolayı baya bir zorlu bir oluşum girdik ..nostra anlaşamadık bu konuda ..bende klanımın ve bana verilen yetki dayanarak PAŞA klanları ile belirli bir süre diplomasi moduna gecip ..günü geldiginde oturup gerekli durumlara karşı hareket etmek konusunda anlaştık .. Zaten iki taraf hakaret modunda olacak bir durum yoktu .haritanın verdigi reaksiyonlara göre savaş modunda oynuyorduk ...

güntürk klanı paşa diplomasi yüzünden ve bir kac kisisel sebep yüzünden ayrılma kararı alıp nostra olmak istedi .kesinlikle karşı cıkmadım cünkü nostra diplomatik ilişkiler zaten yeterince gergin ve anlaşılmaz durumda... savaş moduna bile girecek duruma geldik ...

şuan ki gram diplomasi
paşa-nostra s.a ekli ..
marry müt klan
geri klanlar nötr....

ZuzuX

Kılıç Ustası
Klan ismi değişecek mi onu merak ediyorum mısır tanrısı RA falan olabilir gibi :p Kolay gelsin teşekkürler bilgilendime için

(Bu arada evet Ra ismini çok düşünüp buldum)

YALNIZBARON

Yasaklı
Derin Devlet Erhanın Hesabı ;

GRAM ın G si ni attı M sini attı Kaldı RA .

RA. nın R ' sini atınca geriye ne kadar Armageddon .

Armegedddon kelimesini analiz edersek.

GRAM Daki tüm harfleri içeriyor buradada ağırlığını koyuyor.

ZuzuX

Kılıç Ustası
Klan ismi değişecek mi onu merak ediyorum mısır tanrısı RA falan olabilir gibi :p Kolay gelsin teşekkürler bilgilendime için

(Bu arada evet Ra ismini çok düşünüp buldum)
Dedim dedim inanmadınız
Ücret olarak 3er k lütfen 463-563

Durum
Konu yanıtlara kapalı.