GOVER KLANLARININ MÜKEMMEL OYUN ANLAYIŞI(!)

• Konuyu başlatan DeletedUser69289
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69289

Ziyaretçi
şuanki ismiyle gover eski ismiyle north klanın ıcınde 1 ay boyunca bu oyuna emek verıp köyümü geliştirene kadar yüzüme gülen yönetim daha sonra köyüme gece yarısı 4 mis birden çıkıp ara girersen iyi oyuncusun giremezsen bizimle değilsin diyerek saçma bir strateji izleyerek köyümü almiştır bu saçma streteji karsısında köylerımı savunmak ıcın hıcbır emek sarfetmedım bu oyunu yıllardır oynarım böyle bir yönetim görmedım akfalarında belırledıklerı 3-5 kişi kendı klanını toplayarak büyüyor gerıye kalanlar iste bu saçma stretijinin kurbanı oluyor buraya bunları yazma sebebım bu oyuna paramızı hatta daha onemlısı zamanımızı verıyoruz bundan bir süre sonra sızın de emek verdıgınız köylere karsı aynı tutumu sergileyecekler sız sınırdakı koylernıız savunmak ıcın destek atttıgınızda arkadakı köylerınızın vurulmayacagını nerden bileceksınız ?

ben sadece aranızdan bırı olarak sızı uyarmak ıstedım karar sızın açıın gözünüzü

Bandolero

Mızrakçı
şuanki ismiyle gover eski ismiyle north klanın ıcınde 1 ay boyunca bu oyuna emek verıp köyümü geliştirene kadar yüzüme gülen yönetim daha sonra köyüme gece yarısı 4 mis birden çıkıp ara girersen iyi oyuncusun giremezsen bizimle değilsin diyerek saçma bir strateji izleyerek köyümü almiştır bu saçma streteji karsısında köylerımı savunmak ıcın hıcbır emek sarfetmedım bu oyunu yıllardır oynarım böyle bir yönetim görmedım akfalarında belırledıklerı 3-5 kişi kendı klanını toplayarak büyüyor gerıye kalanlar iste bu saçma stretijinin kurbanı oluyor buraya bunları yazma sebebım bu oyuna paramızı hatta daha onemlısı zamanımızı verıyoruz bundan bir süre sonra sızın de emek verdıgınız köylere karsı aynı tutumu sergileyecekler sız sınırdakı koylernıız savunmak ıcın destek atttıgınızda arkadakı köylerınızın vurulmayacagını nerden bileceksınız ?

ben sadece aranızdan bırı olarak sızı uyarmak ıstedım karar sızın açıın gözünüzü
Nedense sen discorda geldikten sonra discord mesajlarımız rakip takım oyuncularına gitmeye başladı. Tesadüf demek ki...

DeletedUser36493

Ziyaretçi
900 puanlık köyle klanda casusluk yapıyorsun ve seni açığa çıkardık diye 1 metre yazı mı yazdın :) Nasıl bir işsizsiniz

DeletedUser68991

Ziyaretçi
Farketmez sen ve senin gibi gereksiz kişilere zaten yer verilmemesi gerekir, klanda dururken ağam paşam ham isterken abim ablam, casusluk yaparken düşmanla canım cicim... köy gidince de anam anam. annen evde yavrucum işine bak.. ayrıca gelecek olanları 4 gözle bekliyoruz gercekten yoksa biz geliriz bak :D

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Faruk ne kadar boş adamsın biz alıştık artık böyle şeylere multi hesap ile kendi hesaplarını genel forumda övenleride gördük kimse yemiyor artık böyle şeyleri boş yapma...

Bandolero

Mızrakçı
Bu arada araştırdım böyle bir olay oldu mu diye böyle bir şey olmamış gözüküyor. Varsa elinde ss, rapor vs bir şeyler paylaş burada herkes görsün. Bir kuyuya taş atıp da bizi çıkarmaya yorma. Varsa taşın kuyuya atma koy ortaya herkes görsün.

Bandolero

Mızrakçı
t0dj4j.png

Bu arada arkadaşın oyuncu dosyası hiç köyü olmamış bu worldde de palavra olduğu buradan da belli oluyor.

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
adamlar kendi klanlarından çıkan adama bile kafa tutuyor yok böyle bir ergen tayfa :D