Gorev basligi hakkinda bilgilendirme

Lv Matestik

Kılıç Ustası
Acaba gorev basliklariyla ilgili herhangi bir siralama bilgilendirme vs var midir? Varsa nerededir? Hangisinin ne kadar gittigini bilirsek guzel olur saniyorum

Lv Matestik

Kılıç Ustası
w66 da kullanilan gorev basligi degil bu hocam. ama buradan cikarim yapmayi deneyebilirim tesekkur ederim

EnesKOSOVA1

Yasaklı
w66 da kullanilan gorev basligi degil bu hocam. ama buradan cikarim yapmayi deneyebilirim tesekkur ederim

sorun varsa sorabilirsin genel olarak çözdüğümü düşünüyorum yardımcı olabilirsem olayım ama sadece sırasını soruyorsan onun bir şablonunu margaret ne zamana bitirse o zaman olacak bende onu beklıyom :D

Lv Matestik

Kılıç Ustası
baskent kurmak 2 gorevi var anabina 12 sur 10 ondan sonra kac adim var onu merak ediyorum isin asli :D

Tibelda

Emekli Görevli
Acaba gorev basliklariyla ilgili herhangi bir siralama bilgilendirme vs var midir? Varsa nerededir? Hangisinin ne kadar gittigini bilirsek guzel olur saniyorum

Yeni görev sistemi ile ilgili mevcut bir kılavuz yok. En kısa zamanda tamamlayıp paylaşmaya çalışacağız.

Edit-997395

Yasaklı
Ana köyden her bastığınız kademede ödül alıyorsunuz arkadaşlar sorduğunuz bu ise şayet. Başlarda 300-500 maden verirken daha sonra 2 şer k şeklinde veriyor . Birtane de sur 20 görevi var onda da ayrıcalık itemi veriyor o kadar . Başka bir esprisi yok :)