God ws Galaxi-Argo

Lord ultimate

Kılıç Ustası
Geçmişte ne oldu bilmiyorum ancak geçmişi konuşmanın da bence bir anlamı yok. Yetkim ve sorumluluğum dahilinde adil oyuna inanıyor ve destekliyorum. Takım içerisinde görev alan tüm arkadaşlarımın da aynı düşüncede olduğuna eminim. Bence tüm oyuncularımızda geçmişte "Ne olmuştu ?" sorusu yerine şimdiyi ve gelecekte "Ne olacağını" konuşsun, konuşalım ve bunu tartışalım. :)
Şu multilere çozum bulsaniz.

50 100 multi acip etkinlikte altin basip dunyanin altina ustune getirenleri hicmi gormuyorsununuz. Hayret ediyorum. Kayit saetlarini zorlastirsaniz.telfon numarasina filan bağlasaniz nasil olur. Boylece en fazla 2 3 multi ile oynar lar buda basari dir:)

diRigent

Baltacı
Şu multilere çozum bulsaniz.

50 100 multi acip etkinlikte altin basip dunyanin altina ustune getirenleri hicmi gormuyorsununuz. Hayret ediyorum. Kayit saetlarini zorlastirsaniz.telfon numarasina filan bağlasaniz nasil olur. Boylece en fazla 2 3 multi ile oynar lar buda basari dir:)

Telefon tamiricisi mi olsak ne yapsak çılgınca fikirler çıksın aklımızdan birisi hesap açıp 1-2 hafta kasıp sonra barbara mı düşürsek kafamda deli sorular :p

Deleted User - 848899652

Ziyaretçi
Galaxy bu dünyada biraz zayıf kalmış galiba bikaç GALA klanı daha olsaydı 2 opta silinirdi GOD :D :D :pP

rokuhoku*

Yasaklı
3 op olcak gibi sınırdaki hesaplara ceza yedirerek oyalama taktiği bu da baya iyiymiş ;)

Kimse taktik yapmıyor arkadaşım, ban sebebini söylesem burda siz bile gülersiniz yiyen arkadaşlara, sunu da eklemekte fayda var sınırda bütün köyler bos olmasına rağmen sadece 5 casusla içeriyi görebileceğini zannetmen ve bize baya en yakın oyunculardan biri olmana rağmen herhangi bir şey yapamaman sanırım durumu açıklıyor. Kendini büyük klanlarin kanatları altında rahat hissetmeye devam et 2 günde 1 opu karşıladığın zaman ben sana saygı duyarım 2 opa hatta 3 opa da katılmadın: ) :)

6KURUCU1

Acemi
CenabET nickinden belli zaten nasıl bir kafaya sahip olduğun şimdi bugüne kadarki acemiliklerini ; Hep ya biz bunları 2 opta sileriz ama anca bu kadar dayanilirdi felan filan ilk cümlede kendi kıçını kurtarma 2.cumlede ise karşı tarafın ağzına da bir parmak bal çalıp ortamı yumusatma methodunu kullanıyorsun :) Şimdi Galaxyden arkadaşlarımız var tebrik edenler vsvs zaten bu savaşın sonucu belli matematik şaşmaz lakin biz bu savaşı karşılıklı keyif adına elimizden geldiğince uzattık , hala gelip burada yok öyle yaptınız yok böyle yaptınız kardeşim adama gülerler gülerler yazmayın bari elinize sağlık dersin geçersin , yani benim gözümde 0lik bir oyuncusun onuda diyeyim , eşit savassak zannetmiyorum işin 2.opa kalacağını burada arkanda 5000koy var her op farklı birine 10tane Kami attirmalar sonra yok mis suresi var demeler vsvs Faruk dediğin adam barbar alıp 2dk içinde akademi basan adam mis mi yok size gececeksin bu işleri , klanın yarısi Multi hala daha karşı tarafa leke surmeler , dostum rüzgar ne kadar sert eserse essin kayadan alacağı yalnızca tozdur . 1 sonraki dünyada GODlar hatırlanır ama G...Ler hatırlanmaz . Lafım Galaxy klanina değildir bu mücadeleye leke süren herkesedir.
Galaxynin emek vererek savaşan , bu savaştan keyif alan , arkadaslarimizin , dostlarımızın eline emeğine sağlık .
6KURUCU1 SAYGI VE SEVGILERIMLE

CENAB@

Mızrakçı
Kimse taktik yapmıyor arkadaşım, ban sebebini söylesem burda siz bile gülersiniz yiyen arkadaşlara, sunu da eklemekte fayda var sınırda bütün köyler bos olmasına rağmen sadece 5 casusla içeriyi görebileceğini zannetmen ve bize baya en yakın oyunculardan biri olmana rağmen herhangi bir şey yapamaman sanırım durumu açıklıyor. Kendini büyük klanlarin kanatları altında rahat hissetmeye devam et 2 günde 1 opu karşıladığın zaman ben sana saygı duyarım 2 opa hatta 3 opa da katılmadın: ) :)
Ben haftada 3 op karşılıyordum sizin yaptığınızı biz aylarca yaptık kendinizi bence çok da nimetten saymayın büyük klanın kanatları altında her gün birinize deniyorum ondan bile sanırım haberin yok klan yönettiğini düşünüyorsun ban yedirip köyleri 1 hafta daha tuttunuz sonrası ne olacak hep beraber görelim

rokuhoku*

Yasaklı
Ben haftada 3 op karşılıyordum sizin yaptığınızı biz aylarca yaptık kendinizi bence çok da nimetten saymayın büyük klanın kanatları altında her gün birinize deniyorum ondan bile sanırım haberin yok klan yönettiğini düşünüyorsun ban yedirip köyleri 1 hafta daha tuttunuz sonrası ne olacak hep beraber görelim

Ben geçmişe bakmam şuan yapılana bakıyorum, her gün birimize deniyormuş 5 tane casus atınca deneme oluyor haklısın, ben klanımı koordine ederim gerisini oyuncularımızla birlikte hepimiz yaparız. Senin neden bu başlığa gelip yakındığını çözemedim. Diğer arkadaşlarla gerçekten seviyeli bir savaş veriyoruz, ama sen opa bile katılmadan gelip burada konuşuyorsun. Kimseye bilerek ban yedirtmedik bu tarz şeyleri sen düşünürsün çünkü iyi bilirsin böyle şeyleri. Bir daha benim başlığıma yazmazsan sevinirim diğer arkadaşlara her zaman kapımız açık ama sadece konuşan kişilerle muhattap olmak bize yakışmaz.