God ws Galaxi-Argo

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Tamam darlamiyorum enerjimizi oyundan atalim :)

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Mr.Badger

Ağır Atlı
God Klanı genel olarak çözülme sürecine girdi diyebiliriz. Bu dünyada insanların büyük klan sınıfına koyduğu klanlardan daha fazla dayanarak ve ufak bir kaç bireysel atışma dışında genel olarak seviyeli bir savaşa zemin hazırladıkları için aynı zamanda insanların neden küçük ekiplere sempati duyduklarını bize hatırlattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.

Malesef şanssızlıkları bölüm sonu canavarına erken yakalanmaları oldu :) Ama umuyorum ve inanıyorum ki bundan sonra ki oynadıkları dünyalarda çok daha başarılı olacakladır. Emekleri için klanım adına tekrar teşekkür ederim.

God Klanı genel olarak çözülme sürecine girdi diyebiliriz. Bu dünyada insanların büyük klan sınıfına koyduğu klanlardan daha fazla dayanarak ve ufak bir kaç bireysel atışma dışında genel olarak seviyeli bir savaşa zemin hazırladıkları için aynı zamanda insanların neden küçük ekiplere sempati duyduklarını bize hatırlattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.

Malesef şanssızlıkları bölüm sonu canavarına erken yakalanmaları oldu :) Ama umuyorum ve inanıyorum ki bundan sonra ki oynadıkları dünyalarda çok daha başarılı olacakladır. Emekleri için klanım adına tekrar teşekkür ederim.
Bölüm sonu canavarı kimmiş merak ettim

bolotcan

Kılıç Ustası
ya pardon ben çok alakasız biyerden giricem de

hesaba ban attırma taktikleri vs ne gereksiz söylemler doğru düzgün herkes oynunu oynasın kimse ban yemesin, destek ekibi oo buna 30 şikayet gelmiş hemen banlayaylım demiyodur heralde. Ağlayacaksanız kural harici şekil şukul yapmayacaksınız arkadaş. Sözüm belirli kişilere değildir, son 1 haftadır forumda bunun muhabbeti çok döndü az önce de okudum yazma gereği duydum. Kimse üstüne alınmasın. Şekil şukul yapıp bundan ban yiyenler de ağlamasın.

Mr.Badger

Ağır Atlı
Yapabileceğin bişey var mı? Yap. Yoksa hasetinle baş başa bırakayım seni.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
12400674_1181083915254223_6523916324730874843_n1.jpg

rokuhoku*

Yasaklı
3.Optan sonra oyunu bırakmıştık arkadaşlar, 2 günde bir opu karşılayacak ne asker gücümüz ne de zamanımız vardı. Burada şu yüzden bu yüzden yenildik demek yanlış olur. Rakibimiz bizden daha iyi planlama yaptı ve onlara karşı yenildik. Savaş başladığında da belirtmiştim biz bugünden zevk almaya çalıştık ve zevkimizi aldık. Bir iki atışma hariç seviyeli bir ortam korunduğu için 2 tarafa da teşekkür ediyorum kendi adıma. Rakibimizi tebrik ediyoruz. Başarılar..

Astrea*

Mızrakçı
10 seneden uzundur oynuyorum ilk defa bu kadar temiz hakaretsiz kavgasız bir savaş gördüm. GOD klanı umarım başka dünyalarda istediği yerlere gelir. Umarım istedikleri gibi herkes tek klan ile oynayabilir bir gün.

DeletedUser69808

Ziyaretçi
3.Optan sonra oyunu bırakmıştık arkadaşlar, 2 günde bir opu karşılayacak ne asker gücümüz ne de zamanımız vardı. Burada şu yüzden bu yüzden yenildik demek yanlış olur. Rakibimiz bizden daha iyi planlama yaptı ve onlara karşı yenildik. Savaş başladığında da belirtmiştim biz bugünden zevk almaya çalıştık ve zevkimizi aldık. Bir iki atışma hariç seviyeli bir ortam korunduğu için 2 tarafa da teşekkür ediyorum kendi adıma. Rakibimizi tebrik ediyoruz. Başarılar..

Sonraki dünyalarda oynayacaksanız.

Bende sizin ekibe katılmak isterim.