GNRLS Klanı Ve Gerçekleri

Onur.DGN

Milis
Herkese Selam Arkadaşlar haritaya geldiğimizde biz Sadece kendi ekibimizle geldik 40 kişi ve hiç bir şekilde dışarıdan oyuncu almak istemedik yoksa bugun TUĞ Klanı 10 Klan Olurdu, Kafamız Ağrımasın bizim kendi ekibimizle girelim dedik ve bizim bu 40 kişi haritaya dağıldı zevkimizi alıp gidicektik ve diplomasi ile görüşmeler yapıldı

Nis 13
14:04
GNRLS. klanı ile savaş antlaşması yapıldı.

Yapılan bu anlaşmada verilen söz ise şu oldu, Yapılacak olan Savaş antlaşması 13 Mayıs da biticek herşey güzel olursa belki İttifak bile yapılır diye konuştuk GNRLS Klanı Diplomasisi emın55 le. Şayet savaş anlaşmasınını 13 Mayıs dan önce bozulması istenirse araya zaman 1 hafta koyulmasını ön görmüştüm, neden 1 hafta, onu da söylim kıta savaşı olmayacak tı bu butun oyuncular her yerde oldugu için 1 hafta dedim ve uygun gördük, Neyse Anlaşmayı bozma sefasına geldiler Nasıl mı Anlatayım. :)

Önce emın55 Bizi ELİT Klanıyla yaşadıkları sürtüşmeden dolayı savaşa davet etti, nazik bir dille reddettim

Sonra Bana Retro , GO! , EFENDİ Bizle Olacaktır dedi ve bende şunu söyledim PARS klanı peki dedim onlarda karşımızda olacaklar dedi

Bana Bi çok kez zaten Retro , GO! , EFENDİ . Klanları Bizimle Birlikte buradalar diye bi çok kez söylediler. Sonrasında yapmış olduğum araştırmalara göre kimse bunlar için gelmemiş sadece havaya ateş etmişler.

ELİT ile savaşmak istermisniz teklifini kabul etmediğim için bi kıl kaptılar zaten

Sonrasında -frenzy- Arkadaşımız dünyaya takılmaya geldi ve burada oynamayacagını söyleyip köyleri sana bırakıyım ıstersen dedı bende hayırlısı dedim ve -frenzy- ye GNRLS klanı ikinci diplomasisi yani emın55 Abisi santek mis atıyor aramızda anlaşma oldugunu bildiği için -frenzy- davet atıyorum klana geldikten sonra santek bana mesaj atıyor ve ben yanlış anlaşılmasın diye klandan atıyorum -frenzy- yi
santek Mesajına karşılık telefonla konuşalım diye araşıyoruz ve ben ona diyorum ki köyleri bana verecekti gidicekti diye saat direttik konuşmayı ve dedim ki bak benden sana yanlış olmaz emin ol Yok ben -frenzy- güvenmiyorum o bizi vurur felan dedi neyse sonunda bana tamam dedi sana güveniyorum dedi ve şuan -frenzy- ye ordular gidiyor onları kesmeyın dedi orduların içinde de mancılık ve şah var bi kaç ordu öyle girip çıktı kesmedık sonrasında bi ordu gidiyor ve ordu da şu şekilde sadece 100 balta öldü diye kıyametler koptu sonrasında Ben emın55 ve Abisi santek telefonda konferans yapıyoruz ve sohbet ediyoruz bana PARS Klanı ile Şunu Söylediler Abi Biz PARS Klanına girersek yanımızda olurmusunuz diye dedim ki bende bnm adamlarla bi anlaşmam var ben adamlarla 2 ay sa anlaşmamız var sa yı bozmak istesek bile 1 hafta anlaşması yapıldı nötr kalınacak dedim nazik bir şekilde reddettim bu konuşmanın gecesi bana bi mesaj yazıldı. Aslında Hata emın55 ve Abisi santek te Değil Hata Onların yönetim grubunda ben emın55 ve Abisi santek ile anlaşıyorum sonra onların yönetimi diyorki nasıl anlaşmışssınız böyle olurmu gidin yeniden konusun diyorlar ee adamları yeniden konuşmaya geliyorlar benle :) Yani anlıyacağınız kendi diplomsilerini dolduruyorlar bana gönderiyorlar :)

konuşmanın gecesi bana bi mesaj yazıldı dediğim gibi şu şekilde yazıldı. Bana Yazan Kişi santek

Bu -frenzy- hakkında sıkıntı var konuşuyoruz ama fikir ayrılıkları yaşıyoruz diyor Bende Örneğin diyorum o klana geçtikten sonra oraya dahil oluyorlar gibi dolduruyor yönetim bu diğlomasilerini sonra bana gönderiyorlar kim diyor diyorum bunları bana verilen isim pinhani20 diyorum ki kos koca klan nasıl çekinir bi adamdan anlamıyorum diyerek gülüyorum :)

sonrasında ben pinhani20 ye yazıyorum Ve Olaya netlik kazandıramıyorum neden çünki 10 dakika sonra bana gelen bi mesaj daha diplomosimiz yok bu saatten sonra sizinle konsey karar verdi bu yapılan dosthane yaklaşımınıza yakışmadı bundan sonra diplomaside nötrsünüz diyor gece saaat12:00 felandı :)

dediğim şey şu;
Nötr çekilir sorun yok ama söz ne olacak dedim. dediki santek Kardeşimiz
48 SAAT En ufak feyk bile çıkılmıyacak dedi dedimki ben kardeşin emın55 ile 1 hafta konuştum dedim sonra dediki ben bi kardeşime sorayım 48 saat dedi bana acaba o öylemi anladı dur bi sorayım dedi.

dedim ya güzel kardeşim yarın konuşuruz uyuyacam dedim. bana yazdığı şeye bak 1 hafta olsun ayıp ediyorsun saldırı cıkıcaz demedik ya dedi.
ve şunu dedim yarın sakin kafayla konuşurz dedim

1 hafta olsun ayıp ediyorsun saldırı cıkıcaz demedik ya dedi

DEDİM Kİ; SALDIRI ÇIKMIŞSSIN YADA SÖZÜNDEN DÖNMÜŞSSÜN BENİM İÇİN AYNI DEDİM

Bana şunu Dedi; SÖZÜMÜZ SÖZ

konuşuruz yarın denildi ve yatıldı :)

Yarın Ben le santek Telefonda Görüştük ve bana benim klandaki kardeşlerimin dedikodusu yapılmış, bizimkiler sizinle savaş istiyor haritada iç içeyiz ben sana güveniyorum ama biizimkiler güvenmiyor sizin sağlam ekibiniz var bir kaç isim saydı bana hepsi yakınımızda bizim kemik ekibin diye savaşmak istiyorlar dedi bende tmm ozmn deyip tarihi verdik 4 gün dedik onu yediler bize söylemeden diplomasiden nötr düşürdüler. bende kalkıp bunların kurucusu pinhani20 ye yazdım şöyle bişey yazdım

Uğur bey sizden ricamdır salı günü öğlen 12:00 dan sonra nötre çekeceğimizin sözünde duralım. yazdım

okundu ama cvp verilmedi bu mesajıma cvp vermeyen bu arkadaş buugun bizim klanın oyuncusuna mesaj atıyor ve şunu diyor :) Hemde 2 Kere :)

Bunların İspatları Bende Vardır :)

Bu arada kardanAdam Seninde karektar baya uygunmuş. efendi-61 Selim kardeşimle görüşüyorsun ve diyorsunki savaşmak istmıyorum sizinle dost canlısı gözükmek için herşeyi yapıyorsun ve güven kazandırıp adamın arkasından köyünü alıyorsun bu adama sen bnm köyümü alma diye yalvardıgını biliyorum :)

ama sıkıntı yok bizler sizler için buradayız :)

Bugun bunu bize yapan yarın herkese yapar, Söz Veriyorum Ben ve arkadaşlarım sizlere gerekenler yapılacaktır.

Herkese İyi Oyunlar

Not: Bundan Önceki Yazıyı Oyun Yetkilleri Tarafından Silinnmiştir bi kaç resim paylaştığım için bu güncelidir ;)

USuLL

Acemi
Yapamayacağın bir iş için kendini yorma ve kimseye de yaparım diye söz verme. Sonunda kaybeden sen olacaksın.

kardanAdam

Baltacı
Sonra bana.retrodan sonrasını pek dikkatli okumadım. Çok uzundu. Fakat tuğ klanının nasıl yanarlı dönerli bi diplomasi içinde böyle. Herkesle sa yapalım müt olalım. Millet birbirini kessin kazanan tarafla savaşa girelimler falan. Kaldı ki ben efendiye nerde demişim köyümü alma diye lütfen acizce ve sırf yazı olsun diye karalama kampanyası yapmana gerek yok. Hergün beni aradı selim konuştuk sohbet ettik savaş çıksa sana saldırmam falan dedi de. Bu oyun rakip düşmansa saldırı atmanın neresi sorun olmuş.
LÜTFEN OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNAYALIM

DeletedUser71232

Ziyaretçi
Eğer çok istiyorlarsa bizim bizim klan oyuncularını, köylerini alırız dolaylı olarak bizimle birlikte olurlar. Söz vermek önemlidir tutmak daha önemlidir, bu ilk tutulmayan söz değil ve ilk kazanılan savaşta olmayacak. Biz sonuna kadar burdayız.

Quantumm

Kılıç Ustası
1. senın klandakı arkdasların benım yonetıcılerıme mesaj atıyor burda oynamak ıstemedıgınde

2. kaypak dıploması ızleyıp burda gnrls klanın hakaret edemezsın

3 . Cocuk cocuk davranacana efendı gıbı adama gıbı dıploması ızle

4. kımseyye de buradan senın haddıne degıl yargı dagıtamazsın dagıtacaksan oyunda beklerız

5. ben bırsey daha duydum frenzy sıze premı verdı sıze gectı valla sızın yonetımını tebrık edıyorum pre alarak yargı dagıtıyorsunuz tebrık ederım :):)

bilgiç

Milis
Bu yanar dönerlik sizde biz bu frenzy mis attıgımızda sizde degildi klana alıp misi kesmek nedir ondan sonra dipten bahsediyorsun boşuna karalama buraları oyuna gel

Quantumm

Kılıç Ustası
bu kadar korkacan burayı da mesgul edecene klandan frenzı atsaydın o kadar koyunuz kesıldıkı bu kadar aglama bence ve sunu solyım butun tug klanı harbı savası goze alabılıp bunları yazabılıyorsa kusura bakmasın ben bole aglayan klan gormedım :D

Sonra bana.retrodan sonrasını pek dikkatli okumadım. Çok uzundu. Fakat tuğ klanının nasıl yanarlı dönerli bi diplomasi içinde böyle. Herkesle sa yapalım müt olalım. Millet birbirini kessin kazanan tarafla savaşa girelimler falan. Kaldı ki ben efendiye nerde demişim köyümü alma diye lütfen acizce ve sırf yazı olsun diye karalama kampanyası yapmana gerek yok. Hergün beni aradı selim konuştuk sohbet ettik savaş çıksa sana saldırmam falan dedi de. Bu oyun rakip düşmansa saldırı atmanın neresi sorun olmuş.
LÜTFEN OYUNU KURALLARINA GÖRE OYNAYALIM
Kardes bunu sen MI Diyon 200 kisisiniz biz 40 kisi Halen laf dalasi yapma gucunu nerden aliyorsun insan da utanma olur cezali saldiriya acik koy misliyorsun gelmissin burada ahkam kesiyorsun ne guzel memleket bee