GNRLS Klanı Savaş Raporları

• Konuyu başlatan canavarex
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser34480

Ziyaretçi
güzel raporlar başarılarınızın devamını dilerim...

DeletedUser

Ziyaretçi
rapor koyma ihtiyacı bile duymuyoruz biz ve bunu hayat meselesi yapan biz miyiz :)

şahsi meseleniz varsa şahsına konuşun lütfen.

direk şahsa cevap vermiştim zaten :) üstünüze alınan sizsiniz :) ayrıca rapor koymaya ihtiyaç duymamanız bişey göstermez ki biz sadece elimizdeki raporları buraya koyuyoruz bunu kötü algılayan sizlersiniz sanırım :)

güzel raporlar başarılarınızın devamını dilerim...

Teşekkürler :)

DeletedUser27214

Ziyaretçi
sizin klandan bir kişide bir önceki mesajında ne dediğini bilmeyecek mi ya ? biri gidiyor öteki geliyor ne yazdığını görmüyormusun ? yapmanıza hayranım demişsin.

1. si sizli bizli konuşuyor olamazsınız çünkü daha önceden devam eden bir yazışmanız yok.

2. si bunu okuyan herkes çoğul anlamda kullandığınızı anlayabilecek kapasitetedir ki -sizinle de sizli bizli konuşuyoruz- diye bir cevap vermeniz hiçbirşeyi değiştirmeyecektir.

İyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
sizin klandan bir kişide bir önceki mesajında ne dediğini bilmeyecek mi ya ? biri gidiyor öteki geliyor ne yazdığını görmüyormusun ? yapmanıza hayranım demişsin.

1. si sizli bizli konuşuyor olamazsınız çünkü daha önceden devam eden bir yazışmanız yok.

2. si bunu okuyan herkes çoğul anlamda kullandığınızı anlayabilecek kapasitetedir ki -sizinle de sizli bizli konuşuyoruz- diye bir cevap vermeniz hiçbirşeyi değiştirmeyecektir.

İyi oyunlar.

Siz benimle sizli bizli konuşuyorsunuzda ben niye başkalarıyla konuşmayayım :) Herkesi kendiniz gibi sandığınız noktada yanılıyorsunuz.
Ayrıca zaten Hüseyinde mesajını yazarken sizli bizli yazmış ve daha önceden bir yazışmamız olmadığını nereden biliyorsunuz ?

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser27214

Ziyaretçi
Sizin şovunuza karşılık verdim sadece :)

hepsi bu kadar :)

DeletedUser27214

Ziyaretçi
Saygı gösterisini başka şekilde tanımlayamazdım üzgünüm :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Saygı gösterisini başka şekilde tanımlayamazdım üzgünüm :)

Yetiştirilme şeklinize veriyorum daha fazla tartışmayacağım sizinle herkesin konuşma biçimi kendine özgüdür benimki de böyle siz şov olarak görüyorsanız bu sizi ilgilendirir beni değil :)

DeletedUser27214

Ziyaretçi
o halde dediğiniz gibi tartışmamak için cevap yazmayın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Çok komik değil mi geçen ki tartışmamızda haklı olduğunuzu savunurken burada yine aynısını yapmanız :) burası bize ait bir forum arkadaşım tartışma çıkartmak istemeyen yazmaz susar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Raporlar konuşsun...:)

Tartışma devam ettiğği taktirde kilitleyeceğim.

DeletedUser37452

Ziyaretçi
Tebrikler :DD Fakat benden aldığınız köyü o kadar kolay mı aldınız :DD silenen ordularınızın raporlarınıda koysaydınız güzel olurdu :d

DeletedUser

Ziyaretçi
Tebrikler :DD Fakat benden aldığınız köyü o kadar kolay mı aldınız :DD silenen ordularınızın raporlarınıda koysaydınız güzel olurdu :d

Kolay aldık yazmadım ki elimde kalan raporları yükledim sadece, yoksa daha ne raporlar var sizdende bizden de :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ahmet vs Ahmet :D buda iyiymiş :D ahmet alacam senden bi köy kafaya koydum :D

DeletedUser27214

Ziyaretçi
Çok komik değil mi geçen ki tartışmamızda haklı olduğunuzu savunurken burada yine aynısını yapmanız :) burası bize ait bir forum arkadaşım tartışma çıkartmak istemeyen yazmaz susar :)

size aitse eleştirilere cevap vermeyin rapor başlığı buası..

eleştirilere kapalıysanız hiç yayınlamayın açıksanız da tartışmak güzel birşeydir yeterki canavar arkadaşımız gibi saygı çerçevesi içinde olsun :D

DeletedUser

Ziyaretçi
8bnv8.png