Global mesaj

• Konuyu başlatan DeletedUser33702
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser33702

Ziyaretçi
Global mesaj ; Oynanalılan dünya veya tüm dünyadaki kullanıcılara tek seferde mesaj gönderme özelliği , belli bir Premium puan karşılığında Global mesaj göndrim özelliği talep ediyorum oyun açısından çok daha şık ve çekici gelebilcek ve şirketin kar marjını yükseltecek bir fikir olarak düşünüyorum.

DeletedUser33702

Ziyaretçi
Kurallar çerçevesinde kullanılmasi gerek biliyosun kardeşim :) Ki tek bu olursa global için değil özel mesajlardada mevcut :)

DeletedUser33702

Ziyaretçi
:D eğlenceli iş oyuna hevesi artırır bence :) bakalım inşallah oylamaya sunulursa tutacağını düşünüyorum

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Ben olmaması gerektiğinden yanayım :)

Bu premiumsuz üyelikte sağda solda çıkan reklamlar gibi bir şey olur. Ayrıca bunu yapmaya müsade etmek demek veritabanı açısından oyunu da kasacaktır. Klanlar ekibi bile çok gerekmedikçe tüm dünyalara mesaj atmıyor.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Global bir mesaj sistemi beraberinde çok fazla sorun getirecektir. Önemli olan ve tarafımızdan yayınlanan mesajlar ile oyuncular tarafından gereksiz yere atılan mesajlar oyuncuların aklını karıştıracak ve yanlış yönlenmelerine neden olacaktır. Bu yüzden şu anda gerekli olmadığı gibi düşünülen bir sistem de değildir.

Öneri şu an mevcut olan sistemde gereksiz olduğu için uygunsuzdur.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.