Glee

• Konuyu başlatan DeletedUser56554
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Kız olsalarda en azından ekipleri var iyi organize olsunlar ilk 3 garanti başarılar..

DeletedUser41971

Ziyaretçi
başarılar dilerim ama az gerçekci olalım 1 tane oyun bilen bayan var ve diyerleri acemiymiş 1 2 dünya ilk 100 e bile oyuncu sokucaklarını sanmam

DeletedUser12190

Ziyaretçi
başarılar dilerim ama az gerçekci olalım 1 tane oyun bilen bayan var ve diyerleri acemiymiş 1 2 dünya ilk 100 e bile oyuncu sokucaklarını sanmam

Bişey yazacaktımda Ceren sinirlenir diye yazmıyorum gereksiz polemik olmasın :)

DeletedUser631

Ziyaretçi

Amaç zaten zevk almak sıralama yapıp gözdağı vermek değil aslında.Diğer yandan emin ol ilk 10 da en az 2 oyuncuları olacak. ;)

DeletedUser52944

Ziyaretçi
Ceren işine bak 25 i boşverdiğini görmeyim kırarım bacaklarını tt2

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Ahahaha abdicim orda bir kan davam var bırakırmıyım ahaha üstelik oraya adam yetistiriyorum işte salıcam bunları 25e burda egitip :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Mert her yere maydonoz oluyon la sen işsiz herif yıllardır arkadaşız bana savunma at desem atmassın (banned) Başarılar arkadaşlar umarım eğlenceli bir world olur sizin için :D bende biraz takılacagım sanırım unsure

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Mert her yere maydonoz oluyon la sen işsiz herif yıllardır arkadaşız bana savunma at desem atmassın (banned) Başarılar arkadaşlar umarım eğlenceli bir world olur sizin için :D bende biraz takılacagım sanırım unsure

Ahahaha mertle biz dünya kapatmak icin güzel stratejiler yapabiliyoruz ahaha (bkz.w25)
Tesekkürler :)

DeletedUser56554

Ziyaretçi
Belirlediğimiz e-maile mesaj atıyosunuz dans videonuzla ahahah

DeletedUser52861

Ziyaretçi
Salsa biliyorum beni de alın :D ama pre kasıcam :D salsa yetmezse artistik patniaja da başlicam :D