Gladio & BARON

WUUUUHHHHUUUU

Yasaklı
Soruna karşılık cevap vereyim o zaman wp de konuşurken dedim bizde foruma bir başlık açalım sonra arkadaşlar dedi açma boşver baron bize rakip olacak bir klan degil kendimizden utanırız diye ama ben sırf makarasına olsun dedim ve başlıhı açtım zaten ciddiyette bir savaş olsa başlıgı ben açmazdım emin ol :)

insanın kendini bilmesi güzel :p

X-Rois.

Ağır Atlı
madde mi ağır mana mı ? neyse ben kesimimi yaptım eğlencemi aldım xrois bey kıyıda köşede bi yerlerini büyütmekle meşgul olsun. ayrıca ban atan mod kardeş gluteus maximus (latince söyleyim ki bilimsel gözüksün) demek neden bir ban sebebidir vücudumuzdaki organ, kas, doku vs neden cinselleştiriyorsunuz. resmen fetiş objesi yapan sizlersiniz. art niyetinizi ve müstehcen işlevli beyinlerinizi kınıyorum. (daha dün ban yedim buna atmayın bari, fikir özgürlüğü)
Beyin yoksulluğu bence

ts king

Acemi
burdan hakaret edip birde global yemek istemem

viera34 e gelince saçma sapan mesaj lar yazmayı bırak oyundan yaşın 12 falan herhalde (ben ce oyuna yaş sınırı getirin ve ya beyin testi falan yapın bu arkadaş bundan mahrum kalmış)

biz tranbolin le katıldık savaşa diger tarafı dinlemeden hatamız bu idi
süresi dolmadan s.a nın hiç edlip saldırılması da cabası
savaşa sokan tranbolinin savaştan çekilmesi

bunların tümünü geçtim....

dost dediklerimizin de bizi vurup toplaması hiç bir dünyada ben bu kadar ... ligi görmedim

olan oldu

bazen savaştıklarımız dost dost ediklerimiz düşman çıkıyor

benim şuan tek temennim

teşkilat ile gladio bir olup kıta 54 e sarkmaları (argoda efendy vuruyor diye biliyorum ) aksi halde onlar sarkar

kalın saglıcakla

viera34

Milis
burdan hakaret edip birde global yemek istemem

viera34 e gelince saçma sapan mesaj lar yazmayı bırak oyundan yaşın 12 falan herhalde (ben ce oyuna yaş sınırı getirin ve ya beyin testi falan yapın bu arkadaş bundan mahrum kalmış)

biz tranbolin le katıldık savaşa diger tarafı dinlemeden hatamız bu idi
süresi dolmadan s.a nın hiç edlip saldırılması da cabası
savaşa sokan tranbolinin savaştan çekilmesi

bunların tümünü geçtim....

dost dediklerimizin de bizi vurup toplaması hiç bir dünyada ben bu kadar ... ligi görmedim

olan oldu

bazen savaştıklarımız dost dost ediklerimiz düşman çıkıyor

benim şuan tek temennim

teşkilat ile gladio bir olup kıta 54 e sarkmaları (argoda efendy vuruyor diye biliyorum ) aksi halde onlar sarkar

kalın saglıcakla

olsun be olum 200 tl verseydik sana hesabı verseydin işte her zaman yaptıgın şey uğraşmazdın bu kadar eve 2-3 ekmek götürürdün 15 yaşımdaki abim benim 12 yaşında olduğum için senden özür dilerim.

ts king

Acemi
Hala boş muhabbet ediyon sırf boş boş yazam diye ugraşıyon (sana ıban bile verdim at bakak diye ) :D boş sözler :D ( ama sen ver ben sana atarım 2-3 ekmek degil istersen adresine marketimden 1 aylık ekmegini saglarım )

ortam çoluk cocuga kaldı