GLAD vs ESKI45LIKLER

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser51991

Ziyaretçi
Sanki mahallede adam dövmüşler 1 kişiye 10 kişi saldırdı muhabbeti yapılıyo :) Klanlar oynuoz :)

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Eskiyle müttefik olduğumuz gün eskiyle savaşacağımızı ben söylemiştim.Yine yanılmadım :)

Buna ister deneyim diyelim ister hissiyat,ama bildiğim şey şu ki bu hiç şaşmıyor..Belki yolda yürürken taşlara takılmamış olmamızın nedeni budur.

Bizler açısından gayet ılımlı hoş bir hamle oldu bölgede boş boş ordular toplayan üyeler içinde hareketlenme vakti geldi,malüm bir süredir sadece asker kasıyorduk savaşsızdı buralar.

İlk oplarda bu şişmiş orduların patlamalarını görücez savaş o zaman sonlanmayacak hızlı toparlanan kimse savaşıda o kazanacaktır diye düşünüyorum. Bu yüzden özellikle o bölgedeki ilk bir iki operasyonda çok fazla aşk yaşanmaz arkadaşlar asıl aşk akabine olacaktır.. :)

Rakip klana iyi eğlenceler diliyorum.

İyi olan kazansın..

Luciferr

Dük
Dostum bu bi oyun vs yazıp rakibi küçük gören adaminin köyü boş , önce bi patateslerinizi toplayin sonra bizi toplarsiniz zaten :)

Benım pasif adamlarımı toplayıp hepinizi patates ettik demek kolay, attıgınız orduların mislerin eli bos döndü. Burda herkes kendi basarısndan söz eder zaten, ama sizinkisi tamamiyle bir husran olmasına karsı hala buraya gelip tatava yapabiliyorsunuz, ne şık.

Luciferr

Dük
Kaldı kı bir köy alınca bu neyin başarısı oldugunu ben çözemedim. Kaldı kı aldıgınız köy de benım ev arkadasımın köyü idi. Fakat destek ekıbının net olmayan cevapları yuzunden birlikte oynamayı bıraktık multiden ceza almayalım diye tt2

DeletedUser58071

Ziyaretçi
Eskiyle müttefik olduğumuz gün eskiyle savaşacağımızı ben söylemiştim.Yine yanılmadım :)

Buna ister deneyim diyelim ister hissiyat,ama bildiğim şey şu ki bu hiç şaşmıyor..Belki yolda yürürken taşlara takılmamış olmamızın nedeni budur.

Bizler açısından gayet ılımlı hoş bir hamle oldu bölgede boş boş ordular toplayan üyeler içinde hareketlenme vakti geldi,malüm bir süredir sadece asker kasıyorduk savaşsızdı buralar.

İlk oplarda bu şişmiş orduların patlamalarını görücez savaş o zaman sonlanmayacak hızlı toparlanan kimse savaşıda o kazanacaktır diye düşünüyorum. Bu yüzden özellikle o bölgedeki ilk bir iki operasyonda çok fazla aşk yaşanmaz arkadaşlar asıl aşk akabine olacaktır.. :)

Rakip klana iyi eğlenceler diliyorum.

İyi olan kazansın..

Rakip oyuncu dediğin en azindan sizin gibi üslubu duzgun olmali , biz de size eğlenceler dileriz..

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Mustafayı bu savaş sayesinde tanıdım.Biz dört taraf düşmankende mücadele verdik ama böylesine yıkıcı bir güç görmedik. Kesinlikle düşmanların en tehlikelisi , çaresiz bırakanı. Umarım dostluğuyla bizleri sevindirir.

ahahah adam beni çözmüş yaw :D

Ego tatmin etmek için güzel bi mekan :)

her fırsatta her şekilde ego mu tatmin etmesini bilirim :D köy puan vs önemli değil önemli olan egodur :D klana beni alırlarken 2 kişi gelceğimi söylemiştim onlara ben ve egom birlikte girdik bu worlde , sağolasın arkadaşlarda benden çok egomla ilgileniyor :D
şaka maka amaç gülüp eğlenmek köy vs onlar sadece araç , savaşımız saygı çerçevesinde hakaret olmadan sürdümü gerisi önemli değil :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser51991

Ziyaretçi
Mustafa oyunun her daim 1.sidir. Onun sayesinde forumda o kadar eğleniyoruz ki oyunu falan unutuyoruz :)

Ani ve şaşırtıcı premium ödülleri , şairlik yeteneği, ince espirileri ve mükemmel askerleriyle klanımızın neşesi her şeyi mustafa.

DeletedUser53916

Ziyaretçi
özellikle premium ödülüne takıldım ben varsa bende takılayım şu foruma :p

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Mustafa oyunun her daim 1.sidir. Onun sayesinde forumda o kadar eğleniyoruz ki oyunu falan unutuyoruz :)

Ani ve şaşırtıcı premium ödülleri , şairlik yeteneği, ince espirileri ve mükemmel askerleriyle klanımızın neşesi her şeyi mustafa.

İlk defa bu kadar doğru şeyler yazdığını gördüm maxinin , tebrikler maxi :D

özellikle premium ödülüne takıldım ben varsa bende takılayım şu foruma :p

son worldüm biliyon mu elimdeki preleri bitiriyorum , otu böceği bahane edip pre dağıtıyom millete :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser47573

Ziyaretçi
Bana oyunu öğreten Mustafa kardeşimdir(Karamustafapaşa) o olmasa ben bir hiçim.

Bugün çevremde tek bir kırmızı dahi bırakmadıysam heryeri masmavi ettiysem bunu mustafa kardeşimden aldığım engin bilgi ve tecrübelerden dolayı başardım.

Türk dil kurumu harika muhteşem gibi kelimeler bütününü kapsarken önce Mustafa diye bir kelime çıkardı baktıki Mustafa daha çok şeyi kapsıyor kelimeler kısımlara ayrılmaya başladı.

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Ne demek Emre abi , o kadar oyuncu eğittim ama senin kadar öğrenmeye oyuna heveslisini görmedim , mükemmeliyetimi tecrübelerimi aktardım sana ve sende bunları iyi kullandın , tebrik ederim seni , zaten sen bana gelip bu oyunu öğret bana dediğinde sendeki bu potansiyelin farkındaydım ben , hiç şaşırmadım bu kadar başarılı olmana :D

DeletedUser57249

Ziyaretçi
Karamustafapasha anlasilan degerli bir oyuncusunuz nedne son worldunuz özel degilse ?

Luciferr

Dük
YoSSeF adlı oyuncu şunu yazdı:

K aldım Öylece Egonu Görünce
A lışkın Değilim Senin Gibilere
R ahatına Hayran Olmamak Ne Çare
A klım Durdu Kara Mustafa Paşa

M azide Bile Yok Senin Gibisi
U lu Dağdan Bile Büyüktür Belki Egon
S enden Birtane Daha Yok Dünyada
T eksin Eşin Benzerin Yok Kara Mustafa Paşa
A ttığın Yorumları Okuyunca Anladım