GLAD vs ESKI45LIKLER

• Konuyu başlatan DeletedUser53646
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53646

Ziyaretçi
Savaşımız başlamıştır :D 2 tarafada başarılar dilerim , bu savaştan en çok zevk alacak oyuncu ben olacağım bu kesin , klana en uzak benim rakibinde içindeyim konuyuda ben açayım dedim , köy alırsam oyunda kazanıcam köy kaybedersem de gerçek hayatta kazanıcam sosyal bi insan olarak hayatıma devam edicem :D her 2 taraf için de hayırlı olmasını diliyorum , adil güzel ve dostluk içerisinde eğlenceli bi savaş olur inşallah , hepinize iyi oyunlar diliyorum

Luciferr

Dük
Sen en iyi oyuncusun, en iyisisin. Sen gerçek hayatta da kazanırsın oyunda da kazanırsın. Çünkü sen en iyisin, sen 1 numarasın.

DeletedUser51991

Ziyaretçi
:)) Mustafa sen oyunun her daim şampiyonusun zaten :))

DeletedUser53916

Ziyaretçi
Mustafa abi sıkıntı olursa yaz sohbet ederiz en kötü.

Luciferr

Dük
Gladın 7-8 oyuncu dısında rahatça toplayıp kazanabileceği bir savas olucaktır. Diğer önümüzdeki savaslara bakıcak olursak en sakn ve rahat savasların basında gelicektir. Gladın temposuna baglı olarak 20gun veya 1 aylık sürer en fazla

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Mustafayı bu savaş sayesinde tanıdım.Biz dört taraf düşmankende mücadele verdik ama böylesine yıkıcı bir güç görmedik. Kesinlikle düşmanların en tehlikelisi , çaresiz bırakanı. Umarım dostluğuyla bizleri sevindirir.

DeletedUser58071

Ziyaretçi
Eskiyi rakipten görmüyoruz diye profile yazıp , kendisine değilde klanina güvenen "adam"larla , yaptığımız savaşta kendilerine başarilar ve şans diliyoruz :)

Luciferr

Dük
E adam başka kıme güvenecek ? Sen hurra diye 10 kişi saldırırsan adam da klanıyla gelir.

DeletedUser54218

Ziyaretçi
Bu savaşda 1-2 sürprizim olacak:) 2 tarafada başarılar.Hakeden kazansın..