Glad ve mai ittifağı

• Konuyu başlatan DeletedUser26690
  • Başlangıç tarihi

psikomania

Milis
Sende aramis bulmussun ya tebrikler:) adamin biri bir worddeki bir klanin tüm oyuncularini koymus oraya senin gibi eziklerde utanmadan buraya koymus. Bir kez ceza almisligimda *** kullanmisligimda yok. Oyundayken birbirimizi tebrik etmis,hesap sildigin icin üzüntü belirtmis biriyim. Demek foruma gelince karakterin de degisiyor. Olsun diyecek laf kalmadi.

DeletedUser843

Ziyaretçi
lazzaro yorumu neden sildin bilmiyorum ama yağmacı olan sensin

DeletedUser58532

Ziyaretçi
biz burda durduk yere osmanlıya laf sokmak için konu acmıyoruz kurucunuz gibi biz silmisiz 30.dünyayı bırakıp gitmişiz olayların buraya gelmesini saglayan belli bence o sussa bu kadar konusmayada gerek kalmazdı

DeletedUser55944

Ziyaretçi
sen her misin arasına desteği *** ile atmadın mı ?

kardeşim o mis aralarını biz yaptık sana da öğretebilirim hatta çok sevdirirsen kendini 100 ml saniyeden az süreyeye 4 misi nasıl sokacağınıda öğretirim merlian a sor anlatır

DeletedUser843

Ziyaretçi
biz burda durduk yere osmanlıya laf sokmak için konu acmıyoruz kurucunuz gibi biz silmisiz 30.dünyayı bırakıp gitmişiz olayların buraya gelmesini saglayan belli bence o sussa bu kadar konusmayada gerek kalmazdı

ben senden oyun içinde tebrik aldım tebrik ettim hatta helallik bile istedim ama foruma gelince neden böyle konuşuyorsunuz anlamıyorum. herkes görüyor diye mi?

psikomania

Milis
Benim seninle ilgili kullandigim yanlis bir cumle var mi? Niye durduk yere yazdin onlari peki? Arkadas adina özür diledim konu kapansin artik. Seninle ilgili iyi cumleler kurmus, oyunu birakmandan dolayi rahatsizlik belirtistim arkadaslarima ama insanlar hakkinda fikir sahibi olmak icin erken davranmamak gerekiyormus.

Konu burda kapansin. Siz oynama cesareti gostermeyip sildiniz biz devam ediyoruz. Ve bu forumdaki her kelime birbirimizi kirmaktan baska bir işe yaramiyor.

DeletedUser55944

Ziyaretçi
ben senden oyun içinde tebrik aldım tebrik ettim hatta helallik bile istedim ama foruma gelince neden böyle konuşuyorsunuz anlamıyorum. herkes görüyor diye mi?

sende yazma becerisi var ama yorum yazdığın cevabı bile okıumuyosun

DeletedUser58532

Ziyaretçi
beni bekir tanır görüşmüşlüğümüzde var bekirle ben durduk yere hiç kimseye hiç bişey yazmam sonucta bu bi oyun oynarız oyunu muhabbet ortam dostluklar daha önemlidir bana göre bugüne kadar herhangi bi yerde sizin konunuza girip sizi kötüledimmi veya şahsınıza bişey yazdımmı ama cengiz konu acıp maiye laf söyliyebiliyorsa bende buraya girer gördüklerimi yazarım konuya hiç kimse ile bı sıkıntım yok sadece bırakan oyuncuların arkasından konusuldugu klanın adı kullanıldıgı için girdim buraya ve konustum bu kadar basit

psikomania

Milis
Neyse konunun uzatilacak tarafi kalmadi. Bizim devam eden bir savasimiz var. Burda sizinle savasmak gibi bir niyetimizde yok. Biz burdan cekiliyoruz siz takilmaya devam edin. Tekrar edeyim kimseyi rencide etmek gibi bir derdimiz yok. Yanlis bir cumle kurulduysa da kusura bakmayin.

Son olarak; ben hesap silip gitmis olsaydim foruma bile girmezdim. Oyunda gosteremediginiz cesareti burada gosteriyorsunuz ona üzülüyorum.

DeletedUser59183

Ziyaretçi
Bir kaç atıfa kulak kesildim, benim bildiğim gemiyi en son kaptan terkeder.

DeletedUser843

Ziyaretçi
kardeşim o mis aralarını biz yaptık sana da öğretebilirim hatta çok sevdirirsen kendini 100 ml saniyeden az süreyeye 4 misi nasıl sokacağınıda öğretirim merlian a sor anlatır

Mouseye basınca gidiyor o kadar oynamayı biliyorum :) ama nasıl günde 40 milyon maden yağmalanıyor onu bilmiyorum belki o konuda yardımcı olmak istersiniz?

DeletedUser36977

Ziyaretçi
İki taraftada benim için değerli insanlar var iki tarafında kalbinin kırılmasını istemiyorum. Biraz hatırım varsa maiden ve osmanlıdan kimse kalp kıracak cümleler kurmasın. Glada atış serbest :)

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Mouseye basınca gidiyor o kadar oynamayı biliyorum :) ama nasıl günde 40 milyon maden yağmalanıyor onu bilmiyorum belki o konuda yardımcı olmak istersiniz?

inatçı aktif bir oyuncuyum yağma köyü listem vardı aktif grup bi köyde 300 hafif olunca bu gruba düşerdi o grupta yağma atardım eğer kolay yağma pogramlarını kullanmazsan bu şekilde elle atabilirsin

DeletedUser55944

Ziyaretçi
İki taraftada benim için değerli insanlar var iki tarafında kalbinin kırılmasını istemiyorum. Biraz hatırım varsa maiden ve osmanlıdan kimse kalp kıracak cümleler kurmasın. Glada atış serbest :)

sen kardeşim cengize söyle saçmalamasın burda kimseye bişey yazıcak deiliz açıkçası bizde seni çok seviyoruz

DeletedUser51991

Ziyaretçi
Arkadaşlar şurda verdiğiniz savaşın yarısını reel hayatınızda verin gözünüzü seveyim. Ula bir oyun oynadık. Her oyunun kazananı kaybedeni var. 30.000 kişi oyun oynuyor en sonunda 30 kişi kazanıyor :) Fazla abartıyorsunuz. Ben 2 aydır oynamıyorum gibi bir şey. Ha belki oynasam yine sonuç değişmicekti bunu bilmiyorum. Glad'ın yıkılma sebebi üyelerinin oyun bırakmasından başka hiçbir şey değil. Oyun başı premiumcular vardı doğru. Ama premiumcular bıraktıktan sonra da bir sürü klan yıktık. Hep güçlü kaldık. Ama takdir edersiniz ki hiçbir yönetici üyelerinin oyun bırakmasını kontrol altına alamaz. Çünkü herkes sosyal nedenlerle oyun bırakıyor. Hatta çoğu kişiye ben bırak demişimdir o kişinin iyiliğini düşündüğüm için. İkna ederek oyuna devam etsin diye uğraşmamışımdır. Ha şartlar mümkünse bakıcılık yapmışımdır. Ama üyenin sosyal hayatına oyun için zarar verme mesuliyeti altına girmem. Kaç yıldır oynarım GLAD kadar saygılı ve karakterli oyuncuların bulunduğu klana az denk geldim. Kazanmayı da kaybetmeyi de öğrenin artık. Bu oyunu kazanan taraf daha çok boş beleş vakti olan, ya da sosyal hayatına aylarca yıllarca önem göstermeyen kişiler oldu her zaman. Dünyaların ilk 2 ayı premium etkisiyle geçer. Sonraki 2 ayda gerçek güçlü kim meydana çıkar ki bu GLAD'DI. sonrasında ise dünya kapanma yolunda ilerlenir ama dünyayı en iyiler değil en çok boş vakti olan ve sabredenler kapatır. Burda ahkam kesen kazandık naraları atan kişilerin de dünyayı kapatıp kapatamayacağı belli olmaz. Çünkü 30 kişi %85 yapacak en az 2 sene sürer modlar müdahale etmezse.

Sonuç olarak ben zevk alarak oynadım, bir sürü kişinin arkadaşlık bağı kurmasına vesile oldum, hiçbir zaman kimseye oyun için yalan söylemedim. Hiçbir müttefiğime ihanet etmedim. Hiçbir düşmanımın arkasından iş çevirmedim. Burda ahkam kesen malum zat gibi hiçkimse için diplomasi için yalvarmadım.(Oyun başını unutmadık) Hiçkimseyi piyon olarak görmedim ve kullanmadım.

Sonuç olarak oyun bitti. Hiçkimsenin zirveye oynamaya ihtimal vermediği bir oluşumla dünyanin çizgisini baştan sonra değiştiren bir klan olarak oyunu bıraktık. Rakiplerimiz bizim üyelerimizden OYUNU UZUN SÜRE OYNAMA KONUSUNDA daha dirençli ve sabırlı oldukları için biz yenildik.

Artık kavganın dövüşün anlamı yok. Hepimiz birbirimiz sayesinde oyundan keyif aldık, sinirlendik, hırslandık, eğlendik. StresN attık.

Herkese çok teşekkürler ALLAHA EMANET OLUN.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Ne konuşuyorsun ya sen ? Ne sallıyorsun ?Sağı solu geç, kendi klanına dahi yanlış yapan ,Gladdakilerin hesap silmesine yol açan ,eksik bi arkadaşssın sen , burada gelmiş volum yapıyorsun ; millet senin o yanlış hareketinden ötürü gitti.

DeletedUser50722

Ziyaretçi
Güzel ve keyifli bir dünyaydı birbirinize haksızlık etmeyin tt1

karargah hareke

Mızrakçı
şşt barzo heyecanlısın sakin ol biliyorum, burayıda magazin haline getirdiniz illa konuşacaksınız vır vır.

sen masiva klanlarını hiç duydun mu kide ağzını tuzlu suyla fırçalamadan ağzına alıyorsun küstah ? oyun başı mesajların hala duruyor. istersen yayınlarım. biz etrafı bıraktık diye kendinizi oyuncu mu sandınız zaten gerekli oyuncuları tebrik edip helalleşip vedalaştık.

şimdi sorularımı yanıtla ortamı boş bulunca etrafa sallayan eleman, hangi Masiva üyesinin köyünü aldınız ? Bak SPQR ları sayma. Zaten onlar kalpazanlığın dibine vurmuş durumda 2-3 oyuncu hariç hiç biri oynamadı ve bizi zor durumda bıraktılar. Açıkçası beni gerdin bu foruma insanlara güzel bir oyun geçtiğini söyleyip teşekkür etmeye gelmiştim ama edepsizlik diz boyu aman kendi başına aynaya bakma aslan falan görürsün sen koçum. beynin kadar dar değil gerçekler eğer ki bu kadar oyun kalitene güveniyorsan istediğin speed'de istediğin server de beni çağır. senin o tesedüf dediğin şeyi kafanıza çaka çaka nakşedelim. herkes sınırlarını bilsin biz buraya oyun oynamaya geldik dır dır yapmaya değil. kpss'ye hazırlandığımız için oyunu bırakmayı düşündük ve bıraktık. olgunhane ve güzel bir karar olduğunu düşünüyoruz. öyle veled hayalleri peşinden koşup forumlarda adam asmaca oynamadık. sorunu olan varsa bire bir mesaj atabilir görüşebiliriz. isteyinde bizzat telefondan arar merak ettiği her şeyi cevaplarım.

Evet glad ittifağı,savası bitmiştir ; iki ekip forumlardan çekilmek istedikten sonra sessiz sessiz v30dan'da göçmek istediler. Demek ki bi savaşda tüm klanların bi araya gelip ittifak kurması , zafer kazanılmasına yetmiyormuş . Glad ekibi buralarda premıumla şov yapan ekiplerinin arkasında(rakibin puanca 4-5 katıyken) çok şov yapıyorlardı. Ama o premıumcu tavşan atletler çekildikten sonrada, hakkınıda yemiyelim o ekibin kalan gölgesden yararlanıp yine iyi şow yaptılar ,tabi bu sefer lafla. Bazılarının oyun zevki kaçtı nedense onlar çekilince :) Unutulmazlar olarakda baş köşeye yazılmışlar klanlarında ;tabi sonuçta işi yapan onlardı ve dediğim gibi bu ekibin gölgesinde hem premıumla gelişkin bi kadro hem kalabalık bi ittifak grubu karşımızdaydı ;ama burada da devreye iş bilmez acemi bi diplomat giriyor(maksımus) köy toplamakla, sıralama yapmakla yöneticiliği birbirine karıştıran bi arkadaş . O kadar ittifağı haritada heryeri mavi yapabilmeyi başarı sanan bi acemi . Bu oyunun savaş oyunu olduğunu çözemedi arkadaş ,-klanının hantallaşıcağını, - milletin hesap sileceğini;yada bu kalabalık ittifaklarının düşmansızlıktan birbirine düşeceğini göremedi bu arkadaş.

Mai - bunca zaman hiç bi başarıları olmayan tesadüfen bu kadar ilerliyebilmiş streteji üretmekten aciz bi klan daha. Dehsete sayısız op yapıp çakılmaya doymayan ve bize karşı her op 50-60 Allah ne verdiyse veren, sonrada biz bu üyelerle oyun oynuyamayız diyip kaçan bi yönetim tayfası. Madem üyelerden bu kadar şikayetçiydiniz çekilirken klanı dagıtsaydınız ; isminizi değişsseydiniz yada her zaman müttefiğiniz olan Glada bağlasaydınız düşmanlık yerine. Sizinle beraber emek verenler adına üzülüyorum kimsede oyun zevki bırakmadınız.

Adaletsiz bir savaş deniliyor ;bunca zaman tüm harita sizden yanaydı-belki 1e 3 oranında düşmanımız vardı,şimdiyse dengede - çok az bi fazlalığımızda olabilir; yok mu yönetici? yok mu oynunu oynuyan ? Yediğiniz ilk darbede hesap silmeler oyundan çekilmeler; yada yeni ittifak arayışları?; 1e 3 şeklinde oynamayamı alışkınsınız? yada Sizin yerinize oyun oynuyan bi ekibin yanında durduğunuzda oyun oynadığınızı mı düşünüyordunuz?

Sizlere küçük bi bilgi paylaşımında bulunayım ; bu oyunu kazandıran tek şey istikrardır. Ne kalabalık ittifaklar , nede geriye düştüğünüz savaşlar.

Bu kurulan ittifakları yeniden şekillendirmeye çalışanlara,savaslara engel olmak istiyenlere ,bolca böbürlenenlere küçük bir video ile noktalıyalım.

[video=youtube;X2qDOW1lsrY]https://www.youtube.com/watch?v=X2qDOW1lsrY[/video]

Dip not:Laflar geneldir kişisel olarak dalaşış sadece maksımusa olmuştur