GLAD Savaş İlanı

• Konuyu başlatan DeletedUser47184
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser47184

Ziyaretçi
Gladyatör Ailesi'nin w30'a ilanıdır.

17 Eylül'de DEHSET klanıyla savaşımız başlamıştır. Artık geri dönüşü olmayan bir döneme giriyoruz.

Rakiplerimize saygı duymak şiarımızdır.

Başarılar.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
[B]ben dehşeti tutuyorum başarılar diğer tarafta ne çok preci var öyle [/B]:)

DeletedUser47184

Ziyaretçi
Savaşa Dehsetin diğer klanlarından daha önce Dehsetin yanında katılmayı başaran Black klanlarını hızlarından dolayı tebrik etmek isterim.

DeletedUser51991

Ziyaretçi
GLAD klanı olarak dünyayı renklendirecek güzel bir savaş başlattık. Oyunu az ve öz klanla oynayarak elimizden geleni dostlarımızla birlikte yapmaya çalışacağız. Bu savaşta taraf olmayan bertaraf olacaktır. Çünkü kazanan taraf 3-4 kat güçlenmiş olarak yoluna devam edecek, ve dünyayı kapatmanın en güçlü adayı olacaktır.

Hayırlı olsun şimdi savaş zamanı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Her iki tarafada zevk vermesi dileğiyle.

Umarım ne bizim cephe,nede rakip cephe işi diplomasi oyunlarına dökmez. Taht oyunları değil cephe savaşları olması dileğiyle..

Gladyatör Ailesi adına » İstatistikleri göster
İttifak
Gladyatör!
Gladyatör
Eski45likler_
Eski45likler
Esski45liker
Gladyatörrr
Gladyatörr
VAHŞET GOLD
Masiva
Eski45liker
DÜDÜKLÜ TENCERE

Rakip
DEHS1T
DEHSET
*the blacklist
*The_Blacklist*
The blacklist5
The BlacKlist1
*The blacklist*
D2HSET
D4HSET
The Blackist:
The Blacklist6
The Blacklist*
The Blacklist+
The Blacklist.
DEH$ET
The Blacklist
DEHS2T
DEH$3T
DEHS8T
DEHS5T
DEHS3T
DEHS6T
The Blacklist!
The Blacklist 4

DeletedUser51991

Ziyaretçi
Kimle savaştığımız belli değil :) bu klanları ezberlemek 1 hafta sürer.

DeletedUser26690

Ziyaretçi
Savaşa Dehsetin diğer klanlarından daha önce Dehsetin yanında katılmayı başaran Black klanlarını hızlarından dolayı tebrik etmek isterim.

Teşekkürler dostum;Bizden daha hızlısı mezarda... Müttefik olmak bunu gerektirir; umarım iki taraf içinde zevkli ve adilane bi savaş olur.

DeletedUser58112

Ziyaretçi
diğer klanlarda ilerleyen günlerde bu savaşta taraf olacak gibi gözüküyor . 1 2 klan bulup bizde hakemlik yapalım da olayın içinde bulunalım :)

DeletedUser

Ziyaretçi
diğer klanlarda ilerleyen günlerde bu savaşta taraf olacak gibi gözüküyor . 1 2 klan bulup bizde hakemlik yapalım da olayın içinde bulunalım :)

Totalde 35 klan

11 Klan Gladyatör cephesi

24 Klan Dehşet cephesi

Şöyle ilk 100 klanı falan alalım he ? :))

Ne hale geldi şu caaaanım oyun..
Oyun oyun olmaktan çıktı çene oyununa döndü iyice .. Kimin çenesi iyiyse herkesi ayartıp diplomasi yapıp kalabalıktan kazanıyor bu savaşa daha fazla klanlar eklenmezse bende bişey bilmiyorum...

Yeni id bascam "Anti Diplomacy" diye :))