Gizli Anlaşmalar Gün Yüzüne Çıkar

• Konuyu başlatan DeletedUser32299
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
konu nerden nereye döndü yav :D

okurken aha şimdi atışmanın güzelleşeceği yer diye beklerken bizim ata çıkıyor dağıtıyor konuyu dur şunu şikayet edeyim bari troll

DeletedUser44580

Ziyaretçi
Forum kavga yeri değil :D Ben kavgayı önledim farkındaysan :D

DeletedUser49248

Ziyaretçi
Maşallah yine iyi tartıştınız :)
Nasıl bi gizli anlaşma varmış bu başlık neden açıldı onu bi anlayamadım ben.

DeletedUser631

Ziyaretçi
gizli antlaşma gene gizli kaldı hayırlısı be bir tartışmanın sonuna geldik :D

DeletedUser

Ziyaretçi
gizli anlaşmanın kralını yapıyormuş adamlar bunları yazarken :D neyse 1 haftada 1 klanı patlatırız sonra bu anlaşmaları yapanlara gideriz. daha güneydoğuya sınırımız olmadı. olunca ağlamaları dinlersiniz.

DeletedUser

Ziyaretçi
adamlar ilk kez bi dünyaya tutanibildi biraz anlayış gösterin beyler :) bozuk pusulayla yanlışlıklada olsa yönlerni buldular bu sefer :)

DeletedUser

Ziyaretçi
3 sayfa post okudum hala anlamadım şu gizli anlaşma neymiş kimler arasındaymış ? e madem gizli deniliyor, gizli olan birşey nasıl biliniyor, demekki gizli değilmiş, gizli değilse başlık ne ayak ,yoksa bu bir paradoks mu ? closedeyes

gün yüzüne çıkan ney closedeyes

ne kullanıyorsunuz siz gençler closedeyes

özelden yazın adını:D

DeletedUser

Ziyaretçi
uyştucu madde isimlerini alenen yazılmaz özendirici reklam yasağına tabiler , o yuzden dedim özelden yazın diye ,isteyen ulu ortada yazabilir yani engelliyemem ya yazanları closedeyes

DeletedUser49277

Ziyaretçi
daha ne anlaşmalar cıkar ortaya erken başlamış bu polemik yapılan diplomasiler şuanda sadece gelişim için olduğu okadar belliki yarın öbürgün bu diplomasileri bozmak isteyen cok klan cıkıcağını şimdiden görür gibiyim...