GiYoT!N

• Konuyu başlatan DeletedUser1642
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi

Şimdi Herkes Sussun...Zaman Herşeyi Gösterecek..Birgün GiYoT!N'in Altına Yattınızda Sakın Yalvarmayın..

DeletedUser1642

Ziyaretçi
Zaten Yalvarmayın Diyoruz :D :D Yani Yalvarmayın başka Yollar Deneyin Hesabı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle böyle bir polemik yaratıldığı için gerçekten çok üzgünüm. Ben KMKZ klanını 2007 yılında Lord'un emaneti olarak devraldım ve bu güne kadarda bu emaneti gece gündüz demeden çalışarak layık olduğu yerlere getirdim. Burda emeği geçen ve şuan büyük kısmı GiYoT!N klanında bulunan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Benim klan yöneticiliğim ile Lord'un yöneticiliğinin ne kadar farklı olduğunu w1 açıldığında yaşayarak öğrendim.Ben bugüne kadar hiç bir kmkz klanında yetkinin lafını etmedim etmemde...Benim için mühim olan klanın bekasıdır... Oyuncular gelip geçicidir. Bir nevi devlet geleneği gibi yorumluyorum klan olayını... Evet w1 e girdiğimde kmkz klanına girdim ve lütfedilen yöneticilik yetkime dayanarak eski dostlarımı davet ettim ve hepsinede yöneticilik verdim... Sormadıysam bu benim hatamdır çünkü sorulması gerektiğini düşünmedim bu klan bizim klanımızdı çünkü... Hata ettik ise affola... Burda ben iyiyim Lord kötü, Lord iyi ben kötüyüm demek bana yakışmaz...Tabiri caizse her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Bugüne kadar oyun için kimseyi kırmadım kırmamda...Herkes oyununu oynasın bu tür polemiklerin hiçbirimize faydası olmaz.Hepinize iyi oyunlar diliyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar öncelikle böyle bir polemik yaratıldığı için gerçekten çok üzgünüm. Ben KMKZ klanını 2007 yılında Lord'un emaneti olarak devraldım ve bu güne kadarda bu emaneti gece gündüz demeden çalışarak layık olduğu yerlere getirdim. Burda emeği geçen ve şuan büyük kısmı GiYoT!N klanında bulunan tüm kardeşlerime teşekkür ediyorum. Benim klan yöneticiliğim ile Lord'un yöneticiliğinin ne kadar farklı olduğunu w1 açıldığında yaşayarak öğrendim.Ben bugüne kadar hiç bir kmkz klanında yetkinin lafını etmedim etmemde...Benim için mühim olan klanın bekasıdır... Oyuncular gelip geçicidir. Bir nevi devlet geleneği gibi yorumluyorum klan olayını... Evet w1 e girdiğimde kmkz klanına girdim ve lütfedilen yöneticilik yetkime dayanarak eski dostlarımı davet ettim ve hepsinede yöneticilik verdim... Sormadıysam bu benim hatamdır çünkü sorulması gerektiğini düşünmedim bu klan bizim klanımızdı çünkü... Hata ettik ise affola... Burda ben iyiyim Lord kötü, Lord iyi ben kötüyüm demek bana yakışmaz...Tabiri caizse her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Bugüne kadar oyun için kimseyi kırmadım kırmamda...Herkes oyununu oynasın bu tür polemiklerin hiçbirimize faydası olmaz.Hepinize iyi oyunlar diliyorum.

benim için sayılı insanlardan birisin.seni bilen biliyor zaten.lord u ismen tanırım.kmkz yi kurdugu icin mesaj attım.o mesajdan sonra bizim w12 de arkadaslarımızın kurdugu klandan ayrılarak klanın dagıtılmasını istedim.daha sonra canım cigerim cemefe kmkz ye davet etti.klana geldim saolsun yetkimizi verdi.ondan sonra olanlar oldu.ne baslık acsak siliniyor ne yazsak siliniyor.bide baktıkki yetkilerimizde alınmış.ben yetki icin gelecek olsa idim.kurucu oldugum bi klanı bırakıp gelmezdim.oyun zevkine oynanır.diktatörlük,burnu büyüklük yapanların yanında bugüne kadar olmadım.bundan sonrada olmam.ben gercek bi kmkz li degilim ama kmkz ye lord dan daha fazla deger ve basarı katmıstırım.klan kurucusu olmakla klanı sahiplenip havasını atmak bize ters.su an GYoT!N klanında ki oyuncular olarak farklı klan adları altında hep beraberdik.hic ayrılmadık.önceden oldugu gibi durusumuzdan,saygımızdan ve dürüstlügümüzden asla ödün vermedik vermeyizde.ismin bi önemi yok bizim icin.önemli olan tek catı altında bir bütün olmamız.klanlar oyuncuları basarılı yapmaz.oyuncular klanlarını başarılı yapar...

DeletedUser1642

Ziyaretçi

Abi HEpimiz İçin Çok önemlisin Çoğu Giyot!nli Senin için Geldi W12 de Yaptığımızı ( yaptığınızı ) Düşmanlarımız Bile Taktir Etti Çünkü Onlar bizim Kadar Organize olamamıştı ...

DeletedUser1642

Ziyaretçi
Ya Bu Oyunu Düzgünce Oynayın Yada Hiç Oynamayın Oyundan Zevk Almak İçin oynayan Kişileri rahatsız ederek Kendi Seviyenizi Düşürmeyin

İlbeyim Adlı oyuncuya Hakaret Eden Kişiler Azıcık fazla birşey Değil azıcık Yürekli Olun Msn Adresemi Alın Ekleyin Hakaret etmek Nasıl Birşeymiş Herkes Öğrensin Böyle Giderse Giyot!n klanı Hesap Sil yapacaktır Arkadaşlar Oyundan Zevk Almak için Geldik Hakaret Yiyoruz Böyle Oynanmaz Seviyesine Güvenen Saldırır Karşılığını Alır

DeletedUser26

Ziyaretçi
Arkadaşlar yazık etmeyin kendinize!!

cemefe de LoRd* da yakından tanıdığım ve gerçekten benim için çok değerli iki insandır..

Şuan her ikisi için de üzülüyorum.. Çünkü asla dahil olmak istemeyecekleri bir münakaşanın tam merkezine sürüklenmişler..

LoRd*, cemefe' ye bıraktığım emaneti (-ki ne kadar da kabul etmeyenleriniz çıksa da, oradaki dostluğun temelleri LoRd* yönetimindeki KMKZ klanına dayanmaktadır-) layıkıyla sürdürebilmiştir" demiş.

cemefe, "LoRd* ile benim yönetim şekillerimiz farklı, o kötü ben iyi, ya da tam tersi söz konusu değildir" diye cevap vermiş.

Yani bu iki insan arasındaki problem çok rahat kendi aralarında çözülebilecekken, konu dallanmış budaklanmış, rezil bir hal almış..

Her iki taraf için de temennim, Lord* ve cemefe arasına girmemeleri. Onlar bu konu hakkında susmayı tercih etmişlerken başkalarının konuşmaması.

Çünkü burada okuduklarım cemefe, LoRd* KMKZ ve GiYoT!N isimlerine zarar vermekten başka hiçbir işe yaramamaktadır..

Konuya dışarıdan dahil olan ve her iki klanla da ilgisi olmayan biri olarak kimseden kusura bakmamasını istemeyeceğim.. Çünkü ben bu konuya isimleri zikredilen eski iki dostum için dahil oldum.. Onların bu tip yavan olaylara dahil edilmelerini hazmedemiyorum..

Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar yazık etmeyin kendinize!!

cemefe de LoRd* da yakından tanıdığım ve gerçekten benim için çok değerli iki insandır..

Şuan her ikisi için de üzülüyorum.. Çünkü asla dahil olmak istemeyecekleri bir münakaşanın tam merkezine sürüklenmişler..

LoRd*, cemefe' ye bıraktığım emaneti (-ki ne kadar da kabul etmeyenleriniz çıksa da, oradaki dostluğun temelleri LoRd* yönetimindeki KMKZ klanına dayanmaktadır-) layıkıyla sürdürebilmiştir" demiş.

cemefe, "LoRd* ile benim yönetim şekillerimiz farklı, o kötü ben iyi, ya da tam tersi söz konusu değildir" diye cevap vermiş.

Yani bu iki insan arasındaki problem çok rahat kendi aralarında çözülebilecekken, konu dallanmış budaklanmış, rezil bir hal almış..

Her iki taraf için de temennim, Lord* ve cemefe arasına girmemeleri. Onlar bu konu hakkında susmayı tercih etmişlerken başkalarının konuşmaması.

Çünkü burada okuduklarım cemefe, LoRd* KMKZ ve GiYoT!N isimlerine zarar vermekten başka hiçbir işe yaramamaktadır..

Konuya dışarıdan dahil olan ve her iki klanla da ilgisi olmayan biri olarak kimseden kusura bakmamasını istemeyeceğim.. Çünkü ben bu konuya isimleri zikredilen eski iki dostum için dahil oldum.. Onların bu tip yavan olaylara dahil edilmelerini hazmedemiyorum..

Herkese iyi oyunlar.
İNFECT arkadaşım olayları net olarak bilmediğin ve tüm mesajları dikkatli okumadığın anlaşılıyor. burada kimse yavan ve kısır bir tartışma çıkarmak istemiyor. kimsenin böyle basit liderlik miderlik dertleri yok allaha şükür. sadece haksızlık edilen bir konuda dilsiz şeytan pozisyonuna düşmemek adına müdahalede bulundum.tartışmayı başlatan ve hakim bir üslupla insanları rencide eden ve de bunu genel foruma taşıyarak ayıbın en büyüğünü yapan kişi lord* adlı arkadaştır.
cemefeye teşekkür ederken bile cemefeyi ezmiştir dikkatli okumanı tavsiye ederim. klanda cemefenin yetki verdiği kişilerin yetkisini almak, bunu eleştiren başlığı açınca hiç kaale bile almadan tüm başlığı silmek ne büyük saygısızlıktır.
iki dost dediğin insanın arasında ki dostluk bu olayla bitmiştir zaten (nasıl temelsiz bir dostluksa kuruculuğu bile çok gören dostluk)
neyse küllenmiş bir konuyu neden tekrar yazarak açtığını ve benim yine dayanamayıp cevap yazmama neden olduğunu da anlayabilmiş değilim ya neyse... allaha emanetsin...

DeletedUser26

Ziyaretçi
Beyler yapmayın Allah aşkına.. Eski dostan düşman olmaz.. Elbet aralarındaki problemi bir şekilde çözeceklerdir..
Lütfen bir de onların açısından düşünün.. Mustafa'nın yazdıklarına bakıyorum, arada kalmış.. Sedat Abi'nin cevabına bakıyorum, o da arada kalmış. Her ikisi de ne sevdiklerini ne de birbirlerini kırmamak için içten içten gönül koyarak yorum yapmışlar.. O kadar naz bu adamların hakkı..

Gerek Sedat Abi, gerekse Mustafa' nın çok yakın dostluklarına bizzat şahitim ben.. Hem birbirlerine hem de çevrelerine yakınlık göstermiş insanlar bunlar.. Dahası çocuk değiller..
Zor durumda kalmaları ve rencide olmaları beni üzüyor..

Not: Öncelikle her bir yorumu özenle okuduğumu bilmenizi isterim. "Sen bunu yaptın da, biz böyle yaptık, yok böyle olduğu için sen de busun.." tarzı yorumları dikkate bile almayacak kadar özenli okudum hem de. Zaten üzüntüm de en başta bu sebeptendir. Klan içinde olan olayları yakınen bilmediğim doğru. Ama ben zaten olayları değil, sevdiğimi vurguladığım iki adamı savunuyorum. Ve son olarak küllenmiş başlığa yorum yapma değilim. Benim yorumumdan bir önceki yorumla aramda 1 gün oynuyor sadece..

Ben yine de her iki tarafın da olgunluk göstermesini ve bu problemin iki kişi arasında, iyisiyle kötüsüyle neticelendirlmesini rica ediyorum sizlerden.. Zaten az bulunan böyle değerli insanları bu oyuna küstürmeyelim lütfen..

Her iki tarafa da selamlarımı sunuyorum..

DeletedUser

Ziyaretçi
Dostum problem iki kişi arasında olsa iki kişi arasında çözerdi ama hal böyle değil. burada yorum yapan kişiler kmkzye emek vermiş kişiler. 2 yıla yakın süre ortada olmayan biri sanki kendi malıymış gibi senin emek verdiğin birşeyi sahiplenirse o zaman o işe emek veren herkes yorum yapar. bu durumda bundan ibarettir.

çok şükür kimse terbiye sınırlarını en azından buralarda aşmadan mantıklı bir tartışma ortamına girebilmişse ne mutlu bize.

DeletedUser1642

Ziyaretçi
İnfected Abi Ben Serdar Abinin Arkadaşı Serdar Abiyide Tanırsın Neyse Yani Olaylarda Hiç birşey Olmadığımı Açıklamak İçin Söyledim sadece

Mesajları Okursan Ki Okumuşsun Olayı Kimin Çıkardığı Gayet Açık sEçik Ortada LORD Cevap Verebilirse Bizde Verebilirz KMKZ Ne Lordun Tek Elindeydi nede Başkasının Ama O Öyle Davrandı Kmkz w12de Adını Cemefe ( Sedat Abi ) Ve onun Yakın Arkadaşları Tarafından Adını Duyurdu

W18 Kuruldu İlk Sağlam Organize Olmuş Klan Bizdik ( KMKZ Klanı ) Altında Toplanmıştık O zamanda

Yani Bir şeyi TekEline Almak İçin Herşeyiyle Senin Olması Lazım tamam İsim Onun Olabilir Ama Diğer Kişilerinde o İsim Altında Verdiği Emekler Unutulmaması Gerekiyor

DeletedUser

Ziyaretçi
rencide olan sadece cemefe veya lord* değil burada yorum yapan herkes infect arkadaşım. emeği geçmiş inasanlara yapılmış bir adaletsizlik var. mesele klanın adı vs. gibi birşey değil. o isim olmaz başka isim olur ne önemi var. mesele insana karşı yapılan saygısızlık ve saygısızlığa uğrayan insanların doğal olarak reaksiyon göstermesi. hakkımı dile getirirken de yok mustafa kırılırmış yok dostluklar zedelenirmiş mantığını gözetemem. ayrıca 'o şunu yaptı bu bunu dedi' mantığıyla eleştiri yapmadım ben. ilkesel düzeyde bir yaklaşım getirdiğimi düşünüyorum. kimse de seviyeyi düşürecek en ufak bir imada bile bulunmadı. belden aşağı vurma girişiminde de bulunmadı. mahalle dedikoducusu mesabesinde gördüğün için de teessüf ediyorum. söylediklerimizin anlaşılmadığı bir ortamda yazmanın bir anlamı olmadığını düşünüyorum. bir daha buraya yazmayacağım... ve lütfen konu kapansın artık kabak tadı vermeye başladı...

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaslar affınıza sıgınarak konusuyorum ben kmkz ıle w12de tanıstım fazla bır gecmısım yok w12dede kmkz klanında oynamadım tam aksıne dusman klanında oynadım ama sunu bılmenızı ıstıyorumben dusman klandayken w12de en saglam klan ve en saglam duşman klan kmkzydı bakın sunu asla unutmayın dusman klan dıyorum ve dosthane bır dusmanlık vardı ordakı oyuncuların hepsı suan dostlarım abılerım kardeslerım GiYoT!N klanındakı arkadaslarımdır..ve w12ye ısımlerını altın harfle yazdırıp hesap sıldı cogu arkasından w18de kmkz ıle beraber oynadım kısa zamanda en tepede olduk ve klanın kurucusu cemefe yanı sedat abımdı ve sunu bılmenızı ıstıyorumkı kmkz kmkz olmussa cemefe sayesınde oldu w1 acıldı ılk uye olanlardan bırısıyım ve hemen kmkz klanını kurdum ve cemefe abımın gelmesını beklerken lordun arkadası efeden msj aldım klan ısmımı deıstırmemı soyledı bende soyle bır cevap verdım ben bu klanı cemefe ıle tanıdım cemefe ıcın kurdum kendısı gelmeden asla ısmını deıstırmem dedım sonuc olarak herseyı gecelım magdem lord kmkz klanının kurucusuydu neden cıkıpta kendısı bana msj atıp soylemedı ve o zamana kadar neredeydı ayrıca magdem kurucusu sensın gelıp ınsanı bır sekılde konusman lazım cunku senın patentın yok kardesım bır defa ıkı defa 5 defa kurmakla ısım senın olmuyor ve herneyse ben klanı dagıttım ve bı sure sonra sedat abımden davet geldı ve klana gırdım bı kac gun geçmden tum actıgımız konular ve yetkılerımız sorgusuz sualsız alındı bız yetkı manyagı ınsanlar deılzı yetkı hastası deılız bız dost canlısı dost ıcın oyuna ılk anlarda uye olurp klan kuran ınsanız sen bıze bı acıklama yapmadan sorgusuz sualsınz konularımız sıler yetkıelrımızı alırsan kusra bakam bızde senınle olmayız cok ıddalı ama gercek bısey soyluyorum klanlar.org w1 dunyası bakalım arkadaslar kmkz ve GiYoT!N klanlarına bakalım ve kararı kendımız verelım bırı dostluk uzerıne kuruldu bırı diktatör üzerıne kurulmus bakalım kım kazanacak...soylıcek baska sozde lafta yok artık ıyı olan kazansın..

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu konu yeterince uzadı artık kelimenin tam anlamıyla kabak tadı verdi. Ben KMKZ klanını W12 de Lord tan devraldım ve bıraktığım güne kadarda bir emanet gözüyle baktım. Lord ile olan yönetim anlayışımızdan kaynaklanan sebeplerle de yollarımız ayrıldı. W12 W18 ve kıngsage de kurulan KMKZ klanları oyuncuları olarak artık GiYoT!N klanında oyunumuza devam edeceğiz. Emanet sahibine teslim edildi.Konu kapandı. Artık kimsenin bu konuda yorum yapmamasını rica ediyorum.

DeletedUser1635

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu konu yeterince uzadı artık kelimenin tam anlamıyla kabak tadı verdi. Ben KMKZ klanını W12 de Lord tan devraldım ve bıraktığım güne kadarda bir emanet gözüyle baktım. Lord ile olan yönetim anlayışımızdan kaynaklanan sebeplerle de yollarımız ayrıldı. W12 W18 ve kıngsage de kurulan KMKZ klanları oyuncuları olarak artık GiYoT!N klanında oyunumuza devam edeceğiz. Emanet sahibine teslim edildi.Konu kapandı. Artık kimsenin bu konuda yorum yapmamasını rica ediyorum.

KMKZ ismi için vermiş olduğunuz emek ve çabalardan dolayı size ve klan yöneticilerinize teşekkürlerimi sunarım...
Bilirsin KMKZ benim gözümde hep bir bebek gibiydi..
Kıymetlimdi benim bu verdiğim değere sizlerin sahip çıkıp w12 de devam ettirip w18 ve kings age taşımanız,korumanız beni onure etti... w11,w12,w13,w14,speed,w16,w17 sizlerinde ayrıca emeğiyle 18 ve kingsage KMKZ Adı duyruldu..
Bundan sonraki Gyotin ittifağında aynı etkiyi göstermenizi ve KMKZ de saldığınız ve kazandığınız saygının devamını dilerim

DeletedUser

Ziyaretçi
KMKZ ismi için vermiş olduğunuz emek ve çabalardan dolayı size ve klan yöneticilerinize teşekkürlerimi sunarım...
Bilirsin KMKZ benim gözümde hep bir bebek gibiydi..
Kıymetlimdi benim bu verdiğim değere sizlerin sahip çıkıp w12 de devam ettirip w18 ve kings age taşımanız,korumanız beni onure etti... w11,w12,w13,w14,speed,w16,w17 sizlerinde ayrıca emeğiyle 18 ve kingsage KMKZ Adı duyruldu..
Bundan sonraki Gyotin ittifağında aynı etkiyi göstermenizi ve KMKZ de saldığınız ve kazandığınız saygının devamını dilerim

Temennilerinden dolayı teşekkür ediyorum Mustafa gardaş.

DeletedUser

Ziyaretçi
Her iki klanada W1 de basarilar dilerim

Burada ogrendigim su yöneticilik kuruculuk afaki baki olan dostluklar .....

Burada hersey kisinin elinde istedigi klanda oyununu oynar isimlerde farazi A olur

B olur onemli olan o ozlenen sevilen ortami paylasmakdegilmidir ..

iyi oyunlar arkadaslar