Gitme kal desem ?

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Yetmedi mi ettiğiniz laflar ? Adam oyunu bırakalı kaç zaman oldu sizin yazdıklarınızla ilgilenmiyor, görmüyordur bile hatta. Hala arkasından konuşuyorsunuz. Ziya abi ne etti de hala gocunuyorsunuz ? Ne ettiyse size baya ağır gelmiş belli ki... Kaybeden biz olsakta tavsiyem acısını siz çekmeyin boşuna.

Paşa klanları kurucusu ziya abimiz iyisiyle kötüsüyle bizim başkanımızdır ve toplu bir şekilde karar alarak paşa klanları w60 ı bırakmıştır. İyisiyle kötüsüyle karar bizim kararımızdır,başkan da bizim başkanımız. Dünya başından bu yana her daim savaş veren bir klan olarak alnımız açık başımız dik bir şekilde bırakıyoruz bu dünyayı. Diplomasimiz öyledir,böyledir,falandır,filandır. Hatalar da bizim hatalarımızdır. Hatalar olmasa siz burda konuşamazdınız zaten ve kimseyi zorla paşa klanlarında tutmadık,herkes oyununu oynadı,kazanmak kadar kaybetmek içinde paşadaydık. Ziya abimizin yaptığı yanlış da doğru da tüm Paşanın doğrusudur, yanlışıdır. Bunca emek veren başkanımızın hakkını da savunmasını biliriz. Bizim başkanımız bize ihanet etmedi başka klanların yaşamış oldukları şeyler gibi, bizlere farmvillede oynatmadı çok şükür.

Paşa klanları kurucumuz Ziya abi önderliğinde kaybettik. Biz bundan dolayı eğilip bükülmüyoruz. Siz de bunun oyun olduğunun bilincinde olun. Kalan herkese başarılar...

Fortuna Brevis

Kılıç Ustası
Konuşulmasın demedim kime laf ettiyse karşılık verdi zaten de kaç gün kaç hafta oldu hala aynı muhabbet.bu muhabbeti uzatmak sıktı

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Nostra kazandığında kafanı yastığa basıp hunharca ağlarsın artık
Bunu diyerek diğer tüm klanları hiçe saydın. farkında değilsiniz ama yer altından kuyunuz kaziliyor...
Tabikide bunlar benim komplo teorilerim ama ağlaya ağlaya gideceksiniz tıpkı ben global yediğim zaman ağladığım gibi :cool:

Worafz

Okçu
Bunu diyerek diğer tüm klanları hiçe saydın. farkında değilsiniz ama yer altından kuyunuz kaziliyor...
Tabikide bunlar benim komplo teorilerim ama ağlaya ağlaya gideceksiniz tıpkı ben global yediğim zaman ağladığım gibi :cool:
Biz çok kuyu gördük merak etme çıkarız bundan da ;)

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Cinde öyle diyordu bir karış yol gidemediler : D

CureShooT

Kılıç Ustası
Ne kadar çok komplo teorisi sığdırmışsın hayatına

Eklentiler

• 8611D4A3-6035-4815-96D4-27BD5B23A953.jpeg
    8611D4A3-6035-4815-96D4-27BD5B23A953.jpeg
    489 KB · Görüntüleme: 3

Khaos X

Okçu
Cinde öyle diyordu bir karış yol gidemediler : D
Evet de cin hatirlarsan once müttefikleri hesap sildi
Dunyada suan diploması olmayan tek klan pro klani haritaleri malum cok ufak dunyanin 5 te 4 mut klanlar kapliyor
Son pasacik gidince tum dunya pro vurursa ne yapacak aaa hesap silmeyelim dünyayı uzatalım mi diyecek

Deleted User - 5562792

Ziyaretçi
Evet de cin hatirlarsan once müttefikleri hesap sildi
Dunyada suan diploması olmayan tek klan pro klani haritaleri malum cok ufak dunyanin 5 te 4 mut klanlar kapliyor
Son pasacik gidince tum dunya pro vurursa ne yapacak aaa hesap silmeyelim dünyayı uzatalım mi diyecek
Cinin mütleri hesap silmedi vura vura sildirdiler