Girgir

• Konuyu başlatan ZAPHYROS
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Cem abi özledik seni valla en azından muhabbet için arada uğra :) Havadisleri İlker abi vermiş zaten ama ben de kısaca özetleyim.. Aynı anda savaş ilan eden kim varsa şu an ismi de cismi de kalmadı.. K44 yani bana göre oyunun en önemli kıtasında ki ilk 10 da 8 oyuncu Gırgır'da.. Bireysel büyümeden çok kitlesel büyümeye önem verdiğimiz için hep beraber ilerliyoruz önümüze kim gelirse süpürerek.. İnşallah kısa zamanda sana zirveden el sallarız izlemeye devam et :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Tekrardan başarılar Gırgır..

oyunda aktif olmadığım için görmesemde iyi sonuçlar aldığınız belli gibi kimlerle savaştınız takip edemedim açıkcası:)

DeletedUser

Ziyaretçi
PUSULA lı arkadaşlarımızla eğlenceli bir rekabetimiz var..

DeletedUser

Ziyaretçi

oyunda aktif olmadığım için görmesemde iyi sonuçlar aldığınız belli gibi kimlerle savaştınız takip edemedim açıkcası:)

Mehmet ben de uzun bir süre aktif olmadığımdan tam bilmiyorum açıkcası. Sağolasın iyi dileklerin için :) Aynı şekilde size de başarılar diliyorum.

Bu arada ben de klanda bişey eksik bişey eksik ama ne diyordum :D Hey gidi Cem Abi :) Nerelerdesin sen ya? Valla şu oyunda senin gibi arkadaşlarını düşünen köyünden vazgeçen insan sayısı azdır heralde :)

DeletedUser25595

Ziyaretçi

Teşekkürler iyi dilekleriniz için.. Pusula hariç k44 temizlendi diyebiliriz yıktığımız klanları yazarsam eminim ki yok şundan dağıldık yok bu oldu diyenler olacak o yüzden lüzum yok .. Konumumuz şu şekilde şu an..
44 kıtasında klan sıralaması
Sıra Klan adı Puan Köyler
1 GIRGIR 1,39 Mio. 266
2 PUSULA 704.687 125
3 GlRGlR 600.691 144

Pusula ile de savaşıyoruz gerçi çok fazla sınırımız yok hala Ucanzi uca uca indi aşagı bir hevesle bir kaç da arkadaşı var ayrıca aşagı tarafta Lady ucanzimiz ve klan arkadaşları var öyle arada köy alıp veriyoruz tam savaşıyoruz desek yalan söylemiş oluruz :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Herşey kontrol altında :p.
Beyler buraya yazıcanıza az gelin klan forumuna yazın :) :p

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Burayada yazsınlar. Sonra biz sıkılıyoruz tt1

DeletedUser

Ziyaretçi
Biz gözden geçirdim de forumu zaten hep buradalarmış. Ben yeni farkettim :)

DeletedUser32135

Ziyaretçi
Teşekkürler iyi dilekleriniz için.. Pusula hariç k44 temizlendi diyebiliriz yıktığımız klanları yazarsam eminim ki yok şundan dağıldık yok bu oldu diyenler olacak o yüzden lüzum yok .. Konumumuz şu şekilde şu an..
1 GIRGIR 1,39 Mio. 266
2 PUSULA 704.687 125
3 GlRGlR 600.691 144

Pusula ile de savaşıyoruz gerçi çok fazla sınırımız yok hala Ucanzi uca uca indi aşagı bir hevesle bir kaç da arkadaşı var ayrıca aşagı tarafta Lady ucanzimiz ve klan arkadaşları var öyle arada köy alıp veriyoruz tam savaşıyoruz desek yalan söylemiş oluruz :)

Bi türlü sınır olamadıkki ağız tadıyla ümüğünü sıkayım :D :D yaa 34ten aşağı doğru biz temziledik geliyoruz sizde 44ün aşağısından sildiniz 34 e doğru geliyonuz 44 ün en üstünde buluşacaz, hasret bitecek başka çaresi yok :D aramızda bi kaç parazit oyuncu klan falan kaldı onlarda bi aya kalmaz biter zaten sonra başbaşa kalacağız herhalde :) işin ilginç tarafı ne biliyonmu? o bölgede siz hariç saldırdığımız bütün klanlara sizde saldırıyormuşsunuz galiba o civarda o yüzden klan diye bi şey kalmadı :D birbirimize faydamız oldu bak, bitsin artık bu hasretlik tez zamanda kavuşmak dileğiyle :) yahu sana yakınımda nasıl savaşacam bilmiyorumki senle, bi türlü elim gitmiyor klavyeye sen bi fake atta arada bir atraksiyon olsun :D :D

DeletedUser212

Ziyaretçi
1 GIRGIR 1,39 Mio. 266
2 PUSULA 704.687 125
3 GlRGlR 600.691 144

Sevgili OLYMPOS lu :) şu oyuncu sıralamasında az rahat dur bi sen aktifff şekilde sıralama degiştiriyorsun bi ben :D bu sana son uyarım bu yarıştan sıkılırsam yersin kamileri :)

DeletedUser25595

Ziyaretçi
Olympos lu yu anlamadım tam ama neyse :) Valla ben de farkettim şu an ki durum bu :D
8 SsharinganN GIRGIR 119.585 17 7034
9 g@r@volli GöLGe 119.474 18 6637

Köy almayı bıraktım canım sıkıldı ana bina falan basıyorum bu ara o yüzden geçişler çok fazla olabilir aramızda haberin olsun :))

Bu arada Gülizar şu bayramı aradan çıkaralım bir gün belirleyip sırayla saldıralım birbirimize irtibatta olalım .))

DeletedUser

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar hepinize başarılar diliyorum sizi yakından çok yakından takip ediyorum kıta 33 tarafından uzak durmanızı diliyorum...beni bilen bilir nedenini:)