Girgir

• Konuyu başlatan ZAPHYROS
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar
gerçi başarılı olmasakta olur:)sonuçta bu oyunu birlikte oynamak bile yetiyor bizlere:)

DeletedUser

Ziyaretçi
maksat muhabbet ama başarı da gelirse oyunumuz taçlanmış olur fena olmaz:)

DeletedUser25595

Ziyaretçi
başarılar arkadaşlar
gerçi başarılı olmasakta olur:)sonuçta bu oyunu birlikte oynamak bile yetiyor bizlere:)

Birlik ve beraberliğin olduğu yerde başarı da beraberinde geliyor.. Daha çok başlardayız taşlar yerine oturmaya başlayınca farkımızı da ortaya koyacağız inşallah tt1

DeletedUser32135

Ziyaretçi
Daha evvel iiy niyet dileklerimi sunmuştum :) sayfanın yeni olmasından kaynaklı tekrardan

Başarılar

bi şey daha her ne kadar sizden biri ile kötü bi muhabbetimiz geçti ise bile o o konu ve o an ile ilgiliydi w11 deki bir çok klandan daha gerçekçi ve karakterli insanların barındığı bi klan olarak gördüm w11 e kalite kattığınızdan dolayı ayrıca teşekkür ederim :) keyifli oyunlar

DeletedUser25595

Ziyaretçi
İyi niyetinizden ötürü biz teşekkür ederiz.. Arada bu tarz tartışmalar olur işin tadı tuzu diyelim unsure

DeletedUser

Ziyaretçi
Selam millet neler yapıyorsunuz bakayım :) Forumun içine ettiniz yetmedi bir de geldiniz buraları mı tırtıklıyorsunuz :D :D :D

Tamam tamam ağlamayın gidiyorum. Erdal abinizin işleri var sizi mi sallayacak sabah akşam :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Sağlam arkadaşlıkların, dostlukların kurulması sağlam kişiliklere ve karakterlere bağlıdır. bunların yanında tecrübe de olunca başlıyor gırgır =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gittim sandın di mi seni lapin :)) Ben dönene kadar uslu uslu oturun bakayım ortalığı dağıtmayın :p

DeletedUser

Ziyaretçi
ekip buraya taşınmış habr vermiyorsunuz..kınıyorum hepinizi:) çabuk gönlümü alın yoksa uğursuzluğum bulaşır size, misleriniz 10 10 düşürür, baltalarınız mızrakları atlılarınız kılıçları kesemez olur, 3 misle köylerinizi alırlar...:D

DeletedUser

Ziyaretçi
Pekte Görünmesemde Forumlarda Bende Onlardan Biriyim:=)İYİ OYUNLAR:=)

DeletedUser

Ziyaretçi
Nidisiz gırgır ahalisi :D Bizim eski başlık neden silinmişti bu neden açıldı her şeyi unutmuşum. Hey gidi günler hey. Herkes dalga geçiyordu birader sizi GIRGIR'layacağız. Biz keseriz siz GIRGIR'larsınız vs.. :) İhtiyar heyetine selam Gırgır'a devam.

DeletedUser

Ziyaretçi
nerelerdesin:)özledik seni
biliyoruz işlerin çok yoğunmuş ama olmuyor bu şekilde
sen tebrik etmedikten sonra köy almışız asker kesmişiz hiç tadı olmuyor:)çok değil 2 hafta önce bir kaç klan aynı anda savaş ilan etti seninde çok sevdiğin bazı arkadaşlara çok ciddi saldırılar yapıldı geldik üstesinden hatta bir klanı haritadan bile sildik ama senin yokluğunuda hissettik:) mis saldırısı alırken kendi köyünü gözden çıkarıp arkadaşının köyünü kurtarmak için fener ve mancınık gönderdiğin zamanları unutmadık:)seninle birlikte bu oyunu oynamak bize her zaman büyük keyif verir o yüzden lütfen ilk fırsatta bir hesap açıp geri dön aramıza

DeletedUser

Ziyaretçi
sağolasın İlker teşekkür ederim... ben de çok özledim sohbetinizi... en kısa zamanda tekrar sohbet edebilmeyi umut ediyorum......