Girgir savaş raporlari

DeletedUser52959

Ziyaretçi
120 multileri varsa bile sizin gibi 20 tane sülale aşiret klanları yok sayı üstünlüğü de sizde önce başlayan da sizsiniz kısacası sıfırsınız multiden başka dediğiniz bir şey yok helal olsun gırgırrr :DDD

DeletedUser

Ziyaretçi
gırgırın ihtiyar kesimine saygımdan fazla bişey demiyorum.. klan kuru kalabalık farkındayız hatta kim kurdu onu bile bilmiyorum ki savası kim baslattı, raporlar kime ait en ufak bilgim yok :D o yüzden genel olarak konusmayalım.. hangimiz sıfırız oyunun sıralamasında yazıyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
abi utanıyorum ya komik paylaşımlar gibi oldu klanımız :DD:D

DeletedUser56864

Ziyaretçi
shdw de banlandı,,o da mı bakıcılık ?

Shdw Neden banlandi sana acikliyayim. Biz Kingsageden Klanlara Geldik Shdw"un tarzidir uzak bolgede baslar koy alimlariyla haritayi birlestiririz. Klanlar Kingsage gibi tabiri caizse tiriviri olmadigi icin ve kaliteli oyunculari bünyesinde bulusturdugundan ve haritamizda asiri uzak oldugundan. shdw dan rica ettim yeni mail ac davet edelim yanimizda basla Abi diye oda kabul etti sag olsun. bi hesap acti actigi gün TUK dan saldiri alinca inada bindirdi actigi hesaba girmeyip shdw hesabindan devam etti. Koy isminden de anlasildigi gibi uzayan boynuzlari kirmaya karar verdi. Ve GIRGIR ekibine katildi. Aldigi ceza ise 3 gündür 2 si gitti 1 kaldi. Bölgesinde Dostlarina Güven Düsmanlarinda Boynuzlarini kirmaya devam edecektir. Vesselam...

DeletedUser54286

Ziyaretçi
gırgırı tebrik eder herkese hayırlı kandiller dilerim

-Ares-

Baltacı
24 saatte kaç tuk oyuncusu ceza aldı bunuda açıklığa kavuştabilirim isterseniz? Açık bulmak için tüm klanımızı şikayet etmekle olmuyor malesef.Ben N İ K O T İ N dahil 4 hesap biliyorum ceza alan.Ayrıca o kadar multiniz bu kadar multiniz var deniyor.30 kişide 5 er multi olsa BİLE 150 yapıyor(Ki imkansız).4 de klanımız var yani toplamda 6 klan olmuş oluyoruz.Sizin 7 klanınız var.Hesap ortada.O yüzden isim karalamak yerine oyunumuza bakalım.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben amuda kalkip soru çözebiliyorum. Fen lisesi mezunuyum. Zenginim.Taliplerimi bekliyorum.

Tuk 7 klan biz multi acmadık ama acsak bile onlar kalabalık yani bol bol multimiz olsa bile biz haklıyız.

-Ares-

Baltacı
Ben amuda kalkip soru çözebiliyorum. Fen lisesi mezunuyum. Zenginim.Taliplerimi bekliyorum.

Tuk 7 klan biz multi acmadık ama acsak bile onlar kalabalık yani bol bol multimiz olsa bile biz haklıyız.

Aynen güzel özetledin.Burda oyun moderatörleri varken insanların oyunculuğunu yargılamak size düşmüş sanırsam :) Bi şüphen varsa at ticketini bak keyfine

DeletedUser

Ziyaretçi
pajalutsa , yıda banlattım az önce,, samet42uygur da banlanmış, , liste baya kabardı

DeletedUser

Ziyaretçi
Köy alımları başlamış ama sanırım savaş daha başlamadı. . YanlışıM varsa düzeltin de savaş başladı ise istatistikleri merak ediyoruz

DeletedUser55012

Ziyaretçi
Böyle kelime oyunları ile mi gizleniyor multiler , muazzam derecede zekice harikasınız :D

DeletedUser

Ziyaretçi
İsmini aynı gördüğümü banlatırım valla :d, bizim klanda olnca casus olmuyo mu ?,