GIRGIR - ÇUKUR ve FF

DeletedUser63773

Ziyaretçi
hucumun ıcındede benım arkadaslarım vardı hucuma bıraktık lafının ne kadar dogru oldugunuda bız bılıyoruz 36 da kapatabılırsınız kapatma sebebınızıde soyleyım ceset kurucuları klana adam alıp sonra yanlız oldugunu ogrenınce koylerını toplayarak 1 ıncı sıralara gelen bır ekıp aynısını 41 dede yaptılar yemedı cunku bız cıktık karsılarını 8 klanını patlattık kurucularının tamamını topladık dıplomasınız bu ceset klanının mertce oynandıgını goremedık acıklama 35 dede yazıyor ceset klanının 1 ı de cıkıp demedı kı ya bız ole bsy yapmıoz dıyecek sozlerıde yoktu cvp gelmedı :) benım burda kızma noktasıda burası klanlar arası dıploması savas durumu sorulurken neden boyle yok o boyle olmus bu boyle olmus denmesı konu uyelerın bırakması felan degıl yanı canım kardesım :)

-Ares-

Baltacı
Öncelikli şunu anlaman lazım biz 35 te ve 41 de oynamadık.klan kurulduysa bize ait değil çakmamızdır.giren bile olmadı 28 i kapadık direk 36 ya geçip orayıda kapadık.35 ve 41 hikayesini unut yani :) Klana adam alıp attığımızı kim söylüyorsa da sallıyordur.cesette oynamış binlerce oyuncu var kaç senedir.hepsini çağır sor kimi atmışız terbiyesizlik yapmayan :) kulaktan dolma bilgilerle köklü bir klanı itham etme.İstediğin zaman gelip ekibimizde oynayabilirsin işlerin öyle olmadığını anlayacaksın.Hırsını burdan çıkarma ;)

DeletedUser63773

Ziyaretçi
35 duzeltıyorum 41 dıcektımsen yanlıs yazmısım sen oynamamıs olabılırsın 41 de ama ızsrıkmıdır nedır kurucularınız oynadı ekıbıyle cesetten genıs caplı uyesı vardı abılerını ara sor kımın ne dedıgı ortaya cıkar ıszrık ın mıllete ettıgı kufurlerı kendı bılıor yukardan bakıyorsunuz ama kucuk bır ekıp ceset klanı o kadar buyutme sende 41 de oynadım oynadıgım ve yaptıgınız hareketlerı gordugum ıcın yazıyorum

-Ares-

Baltacı
35 duzeltıyorum 41 dıcektımsen yanlıs yazmısım sen oynamamıs olabılırsın 41 de ama ızsrıkmıdır nedır kurucularınız oynadı ekıbıyle cesetten genıs caplı uyesı vardı abılerını ara sor kımın ne dedıgı ortaya cıkar ıszrık ın mıllete ettıgı kufurlerı kendı bılıor yukardan bakıyorsunuz ama kucuk bır ekıp ceset klanı o kadar buyutme sende 41 de oynadım oynadıgım ve yaptıgınız hareketlerı gordugum ıcın yazıyorum

izstrik ceset oyuncusu değil, kendi klanı var sadece 44 te van helsingin yakın dostu olduğu için bize geçti ondan öncede korku diye klan kurmuşlardı.o yüzden karıştırıyorsun sanırım.

DeletedUser63059

Ziyaretçi
izstrik ceset oyuncusu değil, kendi klanı var sadece 44 te van helsingin yakın dostu olduğu için bize geçti ondan öncede korku diye klan kurmuşlardı.o yüzden karıştırıyorsun sanırım.
umut adam sizi 44te yıkmış göndermiş kanka ben olsam cevap yazmazdım .)

S.D.44

Baltacı
Adam siz perişan etmiş. baltaları elinize vermiş göndermmiş siz hala daha adama cevap veriyorsunuz. CESET klanları ÇÖP:) öyle değil mi ares?

S.D.44

Baltacı
ares şahine iyi bak:). üzme adamı. besleyin ki burada konuşanlar CESET in kim olduğunu görsün:)

DeletedUser66782

Ziyaretçi
Kocaaslanahmet mi var ceset in başında hala ?

DeletedUser66851

Ziyaretçi
Ben 2 dünyada cesette oynadım. Öyle üye atıp toplama diye bir şey yok. Saygısızlık yapmadığı sürece veya köyü kendi isteğiyle bıraktığı sürece. Ayrıca şu bakımdan katılıyorum arkadaşa doğrudur, artık o eski güçlü ceset yok. Bir kaç oyuncunun çabalamasıyla olacak iş değil bu. Yeni bir ekip kurulması taraftarıyım

DeletedUser66242

Ziyaretçi
Daha kami girmedi köylere ne korkak klan çıkmış bunlar

hocam bu laflarına karşı bi açıklama gereği duydum biz gırgırla klan dagıldıgında hiçbir şekilde savaşa girmedik sadece swat klanı gırgırla savaştı zaten onlarda bize uzaktı bizi asıl yıkan gırgır klanı değil meclis klanlarının gece saat 3 te s.a diplomasisini bozup klanın as takımının köylerini almasıdır eger haritayı biliyorsan çukur klanıyla meclis iç içeydi adamlar gecenin 3 ünde da as takımdan 10 kişinin köyünü aldılar başka yapılacak bişey yoktu bizde klanı dağıttık saygılarımla -zilelixx-

DeletedUser65896

Ziyaretçi
hocam bu laflarına karşı bi açıklama gereği duydum biz gırgırla klan dagıldıgında hiçbir şekilde savaşa girmedik sadece swat klanı gırgırla savaştı zaten onlarda bize uzaktı bizi asıl yıkan gırgır klanı değil meclis klanlarının gece saat 3 te s.a diplomasisini bozup klanın as takımının köylerini almasıdır eger haritayı biliyorsan çukur klanıyla meclis iç içeydi adamlar gecenin 3 ünde da as takımdan 10 kişinin köyünü aldılar başka yapılacak bişey yoktu bizde klanı dağıttık saygılarımla -zilelixx-

Gece 3'te verdiği sözden dönüp arkadan vuran çok klan gördük hepsinin sonu hüsran, aynısı kendisine yapıldığında alemin delikanlısı kesilir bu tipler. Bu dünyaya çok asılmadığımdan savaşınızı takip etmedim anca Meclis klanlarından haksızlığa uğradığınız ortada. Bu şekilde kazanç sağlayacağını düşünen klanlar güvenilirliğini yitirdiğinden her dünyada silindiğini gördüm meclis klanlarının da kellesinin alınması çok sürmez :)

DeletedUser66242

Ziyaretçi
Gece 3'te verdiği sözden dönüp arkadan vuran çok klan gördük hepsinin sonu hüsran, aynısı kendisine yapıldığında alemin delikanlısı kesilir bu tipler. Bu dünyaya çok asılmadığımdan savaşınızı takip etmedim anca Meclis klanlarından haksızlığa uğradığınız ortada. Bu şekilde kazanç sağlayacağını düşünen klanlar güvenilirliğini yitirdiğinden her dünyada silindiğini gördüm meclis klanlarının da kellesinin alınması çok sürmez :)

bakalım zaman bize daha neler göstercek.