GIRGIR - ÇUKUR ve FF

DeletedUser57824

Ziyaretçi
Vay be GIRGIR hız kesmemeye devam ediyor,başarılar dilerim:)

DeletedUser66682

Ziyaretçi
Daha kami girmedi köylere ne korkak klan çıkmış bunlar

-Ares-

Baltacı
Hocam elinizi nereye atsanız dağılıyor neler oluyor böyle ahahahh :D

Swatın laneti sanırım.Gittikleri yer batıyor.w42 den kankaları yetişsede kurtarsa diye oyalanıyolar :) klan forumunda ben w42 de ikinci sıradayım oluum bunlar kim diye moral veriyor klanına falan.Bi kişide abi ama 30 köy gitti bi oraya bi buraya kaçıyoz bunu yazarken utanmıyo musun demiyor :D

DeletedUser63773

Ziyaretçi
ares ne kadar bos bogaz bır ınsansın olayları bılmıyorsun neden boyle bos bos konusuyorsun FF nın ıc sebeplerınden dolayı degıl arkadaslar kendını bılmez bırı cıkıyor konusuyor bırakma kararı alındı bıraktık FF emın adımlarıyla devam edıyor 3 5 kışının bırakması koca klanın dagılması degıldır senın ekıbını 41 dede 44 dede yıktık abılerıne sorabılırsın bu dunyada sansınız ıyı gıttı cunku bız oyunu bıraktık :)

CokSevdimAbi

-Ares-

Baltacı
ares ne kadar bos bogaz bır ınsansın olayları bılmıyorsun neden boyle bos bos konusuyorsun FF nın ıc sebeplerınden dolayı degıl arkadaslar kendını bılmez bırı cıkıyor konusuyor bırakma kararı alındı bıraktık FF emın adımlarıyla devam edıyor 3 5 kışının bırakması koca klanın dagılması degıldır senın ekıbını 41 dede 44 dede yıktık abılerıne sorabılırsın bu dunyada sansınız ıyı gıttı cunku bız oyunu bıraktık :)

CokSevdimAbi

bu lafın neresine alındın anlamadım ama ff in içerisinde tartışma çıkıp bazılarının klandan ayrıldığını bazılarının bıraktığını biliyorum biz parçaladık böldük demedim zaten.2 ayrı klan kurulmuş her biri ayrı diplomasi istiyor.ayrıca 41 de oynamadık bu bir, w36 yı kapattık ondan sonra 44 e girdik hatalı diplomasi izleyip 50 tane klanın tek hedefi haline düştük kazanamayacağımızı anlayınca köyleri hücuma bıraktık hemde bakıcı vererek :) sen yıkmadın.