Genel tartışma

• Konuyu başlatan DeletedUser614
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Forumda Genel Tartışma kısmına genel bir tartışma başlığı öneriyorum. Her dünyada olan muhabbet köşeleri gibi ama sabit olsun. Ben arada gelip Alvanın imzasındaki gifleri özlediğimi söyleyeyim sonra oradan birisi CoMa'mıza isyan etsin. Mayıs yağmuru gelip bu başlıkta şeytan kol geziyor deyip banın habercisi olsun :D
Daha sonra Cadu gelip video ile ayarı versin hepimiz dağılalım bir sonraki isyana kadar :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ya sen kimsin de Yunusu özlüyorsun? Kimsin ya? Mis arası yerken öyle demiyordun :p
Çaktırma tartışma çıkarmaya çalışıyorum :D

DeletedUser59415

Ziyaretçi
sen benim kim olduğumu nerden biliyorsun bakayım ? söyle cabuk söyle yoksa modlarla ilişkinmi var *

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bakıyorum da kimse tartışmak istemiyor. Herkes "aman Ali Rıza Bey ağzımızın tadı kaçmasın" modunda :D
Başka başlıklar altında kavga ederseniz çok pis trollerim tartışmayı dağıtırım. Bu da böyle biline tt2

DeletedUser59415

Ziyaretçi
Co player yasak olması.
Hadi bunu tartışalım mayısın bu kuralı bende desteklemiyorum dediğini hatırlıyorum gibiyim..
Bu kural neden hala var
1)Sırf mr.strom seviyor diyemi ?
2)Birilerini istedikleri zaman banlayabilmek içinmi ?
3)innomu izin vermiyor değiştirmeye eğer öyleyse neden sadece türkiyede izin vermiyor?
4)yöneticiler kurallar sayfasını değiştirmeyi mi bilmiyor ?
5)yöneticiler kurallar sayfasını değişitirmeye üşeniyormu ?

bence hepsi olabilir :D
-------

yorum yok oyla geç amgkoajpfsajıgfjasjıpfajs :D
şaka la şaka yorumlarınızı bekliyorum

DeletedUser614

Ziyaretçi
Muhtemelen kötü niyetli kullanımları engellemek içindir. Yanlış hatırlamıyorsam daha nice kurallar nice özellikler kötüye kullanıldığı için kaldırıldı. Yapacak bir şey yok :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
Ben kötü niyetli olmadığım için cevabı bilemeyeceğim tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Kötü niyetlilerle karşılaştığı için biliyor. Bunu da mı ben söyleyeyim.

DeletedUser

Ziyaretçi
Forumumuzda bu tür tartışmaları yapabileceğiniz bölümler bulunmakta, konu kirliliğine gerek yok sanıyorum. Öneriniz için teşekkürler. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.