Genel Problem Nedir ?

Merhaba,

Bana göre eğlenceli geçmesi gereken bir worlddü ama benim gördüğüm bir sorun herkes hesabını soktu ve çıktı gitti.Bir daha ki dünyada şöyle birşey yapılabilirse 10 numara olur 3-4 gün boyunca oyuncular klansız kalsın ve daha sonra klanlara yerleştirilsin. En azından sadece oynayan oyuncular olur ve zevk üst düzey olur. Diğer arkadaşlarında eminim bunun gibi bir çok sorunu vardır.

Alperpasha53

Milis
Oyunun ekip oyunu olması da bunda etkili bence herkes yeniliği aynı şekilde karşılamadı bu bağlamda ekip ekip kayıt alınıp (en az 20 maks 100 gibi) bölgelere el ile yerleştirilebilir klanlar oyuna kilitli başlar yine kimse aşiret klanı kuramaz hatta bana göre standart dünyalara klandan ayrılan en az 1 gün başka klana giremez şeklinde bir yasak getirilirse hem aşiret klanlarının önü kesilir hem ekip ruhu bozulmaz

Alperpasha53

Milis
buna ek olarak harita ne kadar dengeli dağıtılsa da aktif oyuncular dengeli dağıtılamadığı (dağıtılması imkansız bunun farkındayım )için bazı oyuncuların ciddi handikap yaşadığını düşünüyorum. eski usul kıta kıta dizilme durumu yine daha uygulanabilir olarak gözüküyor (bence)

GENTLEMEN

Baltacı
Oyunun ekip oyunu olması da bunda etkili bence herkes yeniliği aynı şekilde karşılamadı bu bağlamda ekip ekip kayıt alınıp (en az 20 maks 100 gibi) bölgelere el ile yerleştirilebilir klanlar oyuna kilitli başlar yine kimse aşiret klanı kuramaz hatta bana göre standart dünyalara klandan ayrılan en az 1 gün başka klana giremez şeklinde bir yasak getirilirse hem aşiret klanlarının önü kesilir hem ekip ruhu bozulmaz
Evet oyuncuların rastgele dağıtılması değilde ekiplerin rastgele dağıtılması bana göre daha güzel bir uygulama olurdu.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Merhaba,

Bana göre eğlenceli geçmesi gereken bir worlddü ama benim gördüğüm bir sorun herkes hesabını soktu ve çıktı gitti.Bir daha ki dünyada şöyle birşey yapılabilirse 10 numara olur 3-4 gün boyunca oyuncular klansız kalsın ve daha sonra klanlara yerleştirilsin. En azından sadece oynayan oyuncular olur ve zevk üst düzey olur. Diğer arkadaşlarında eminim bunun gibi bir çok sorunu vardır.

bunu yapan herkesin allah neyse biş demicem :)

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Bir w açılıyor güzel modlar düşünmüşler sağolsunlar, işssiz sapsız kalitesiz kişiler ille sabote edecek. Yok cidden kapasite bu napacaksın inşallah her klana eşit dagılmıstır en azından bunu umabiliriz

Tibelda

Emekli Görevli
Merhaba,

Böyle bir yerleşim mümkün değil. Ayrıca oynamayacak hesaplar gelişiminizi etkilememesi için klan içi saldırılar zaten açık bırakıldı. Ha dışarıda kalmış ha klanda gibi bir durum söz konusu.

Oyuncuların köylerine bu şekilde müdahale edilemez. Edilse dahi sonucunda ona güzel yer düştü, buna kötü yer düştü vb. durumların sorumluluğu alınamaz. Bu oyun senaryosu her dünya olacak bir özellik değildir. Normal dünyalarda ise ayarların nasıl olduğunu biliyorsunuz zaten.

Alperpasha53

Milis
Bir önceki mesajımda söylediğim gibi ona iyi yer düştü, buna kötü yer düştü. Bu sorumluluğun alınmasını istiyorsunuz ve bu mantıklı bir fikir değil. :)
Aslında kayıtları ekip olarak aldığınızda bölge seçimi de açık bırakılabilir netice de klanlar kilitli olacak ama sizin de yapacak bir şeyiniz yoktur diye düşünüyorum tahminimce kuralları Almanya belirliyordur.

LowQ

Yasaklı
Dünyayı biraz daha daraltıp barbar sayısı azaltılıp 1 tık daha oyunu hızlandırıp belki kaos ortamı yaratmaya çalışabilirdi 45 günlük dünya harbi sıkıcı geçiyor

Thor Odinson

Mızrakçı
Beraber oynayanlar aynı klanlara düşmek için çok fazla hesap sokmuşlar klan başkanı seçimi içinde hesap sokmuşlardır . 3 gün sonra aktif olmayanlar silinse girer 2 kademe basarlar gene silinmez zihniyet değişmedikçe düzelmez .