genel forum '@'

Bildigimiz gibi çogu site de @ işareti yer ve kişi belirtmek için kullanilır. Bizim genel formumuzda kullanmamiz herhangi bi işleme teşkil etmiyor.bulletin hakkında pek bilgim yok lakin forum için @ kodu devreye girer mi? Atiyorum @Mr.storm yaptigimda. Mr.storma hemen bildirim gitse ve tikladiginda direk yaziya ulaşilsa? Mesela biz forumda konuşurken 'alinti' yapiyoruz. Alinti yapilan mesajin altina kendi yorumumuzu yazdigimizda görüntü ve forum kirliligi oluşuyor. Böylece konulari yazilari aramak zorlaşiyor. Ama bu @ sayesinde ilgili kişileri etiketleyip kolaylaştirabiliriz. Ayni zamanda forum modlarini etiketledigimizde konulara acil müdahale edebilirler. Bunu oyuncak haline getirenler olabilir. Lakin gerekli cezai yaptirimlarla hayrolur :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bildirimi kapama diye bir şey getirilir oyuncak olmaktan çıkabilir. Yoksa çok güzel oyuncak olur yani :D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Peki bu özellik bir vbulletin sürümünde mevcut mu?

DeletedUser614

Ziyaretçi
Arkadaş zaten bilmiyormuş. Mevcut mu? Bende bilmiyorum açıkçası.

Ben bulletini bilmiyorum demiştim storm. Ama inşallah mevcuttur en kötü sitelerin chat bölümünde bile bu sistem çalışiyor az da olsa. Bulletinin bu kadar kötü olmamasi lazm onlara göre

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Öncelikle bunu araştırırsanız daha iyi olur. Eğer addon olarak mevcut değil ise şirketimiz bunun için bir eklenti yazmaz.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Herkes buralarda olduğuna göre bir iş var gibi duruyor :D Ya kardan dolayı herkes burada ya da yeni dünya hazırları gibi bir etkinlik var galiba :D Ne diyelim hayırlısı ile bekliyoruz :D

Bir de yeni konu açmadan bir soru sormak istiyorum. Hani klan ismi ya da profili ceza alınca edit-123 gibi bir isim veriliyor ya. Şimdi klan kurup ismini edit-345 gibi bir isim yapsak profili de sizin verdiğiniz şekil gibi yapsak ceza alır mıyız? 13. kuralda Takıma karşı kışkırtmaya girer mi bu hareket?

DeletedUser

Ziyaretçi
vbulletin sürümlerini incelemek lazım vbulletin 5.0 sürümü çıktı diyorlardı en son

DeletedUser52861

Ziyaretçi
bulletin 5 çıkalı çok oldu. ama biz vbulletin'i mi değiştircez 5e mi geçcez bir şey olacak tam bilmiyorum :)