Genel Bakış

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68439

Ziyaretçi
3 Ağustos.PNG

Haritayı bilmeyen varsa kuzeydeki maviler Galaksi, morlar Shelby.
Güneydeki turkuazlar Narkos, turuncular Lust ya da Arma işte isme takılmayın değişebiliyor :D
Soldaki siyahlar hesap silmiş olan Eibo klanı, doğudaki kırmızılar da puanı 1 milyonu bulmayan düşük puanlı klanlar.

17 hnisan.PNG

Öncelikle Arma klanını tebrik ediyorum, Nisanda Eibodan kopan HBO klanı kadar bir yer kaplayan bu klan şimdiki haritada güney kıtalarının önemli bir kısmını teşkil ediyor.

Örneğin shelby 5 klan 87 üyeden oluşuyor ve aşağı yukarı 35 milyon puana sahip. Lust ise 2 klan 56 üyeden oluşuyor ve 42 milyon puana sahip. Üye yoğunluğu olarak w51 in en iyi performanslı klanı diyebilirim.

Narkos klanına da dünya başından beri yaptığımız iyi niyetli ve hoşgörülü dostluktan dolayı bir teşekkür etmeliyim. İyi geçinmek bir çoğumuz için sıradan bir şey olabilir ama sunucu açılalı 199 gün olmuş, bence önemli bir şey. Aslında tartışmalar ve ihanetler olsa bize de ekmek çıkardı ama neyse. Kısacası Galaksi adamdır :p

Shelby klanı şu an ne yapıyor bilmiyorum, oradaki haber kaynaklarımdan ses yok topladılar mı acaba :D

Kuzey ve Güneyde Galaksi ve Narkos olmayan köylerin alınması da bittikten sonra Galaksi ve Narkos klanları önce kendi içlerinde sonra da birbirleriyle durumu konuşacaklar. Belki de konuşmuşlardır ama ben bilmiyorum, discord seven birisi olmayınca önemli bilgilerden uzak kalıyorum :D Buna göre ya kuzey güney savaşı izleyeceğiz ya da ortak bir klanın dünyayı kapatmasını bekleyeceğiz.

Kısacası şu an dünyada bir aksiyon görünmüyor. İki tane minnoş müttefik birbirlerinin haritasına sulanmadan köy fethediyor. Bense genel foruma yazmamaktan sıkıldım, zaten forumun kendisi de ayrı bir sönük. Öyleyse gidin diyin Strafe'ye, Osmanbey06 emaneti olan bu w51 genel forumunu alacakmış deyin. Deyin onlara

Bu arada bu narkos w43 ü kapatan narkos değil mi :) Eğer öyleyse w42 vs w43 diyebiliriz :p

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Galaxy ile Narcos savaşmasın. O mükemmel, dümdüz sınırın herhangi bir şekilde bozulmasını istemiyor kimse.

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Galaxy ile Narcos savaşmasın. O mükemmel, dümdüz sınırın herhangi bir şekilde bozulmasını istemiyor kimse.

Zaten amacımız dünyayı kapatmaktan ziyade "cetvelle mi çizdiniz ohohoho" şakalarıyla genel forumda biraz reklam yapmak :p

DeletedUser68439

Ziyaretçi
Zengin iş adamı olsam alperene sponsor olup tatile yollardım. Can sıkıntısı çok kötü :)

Valla çok güzel olurdu mezun olduk iş bulma dışında bi amacım da kalmayınca oyuna sardım :(

Klanlar oynayan zengin abilerimi ablalarımı buraya davet ediyorum

@sinirbaba. @vedaty Muğlaya gelsem ağırlar mısınız klanın geri kalanı Çankırılı Sivaslı :p

DeletedUser384

Ziyaretçi
Valla çok güzel olurdu mezun olduk iş bulma dışında bi amacım da kalmayınca oyuna sardım :(

@sinirbaba. @vedaty Muğlaya gelsem ağırlar mısınız klanın geri kalanı Çankırılı Sivaslı :p

devrim'e sorarsan zaten muğlada değil o ağarlayamaz seni bana soruyorsan telefondan görüşelim :)

DeletedUser59592

Ziyaretçi

Bana deseydin olurduda şimdi kırıldık dahada göndermem :) senin için bir kepçeyi feda ederdik önceden :D