genç türkler klanını tanıyalım

• Konuyu başlatan *garuda*
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
bu oyunu klansavaşlarından beri oynarım, milyonluk hesaplarla da oynadım, evren savaşlarında bulundum, arkadaş klan için milyonluk hesapların sil yapıldığını, tüm orduların boşaltıldığını gördüm, herşeyi gördüm sanıyorudm, bu gece gördüğümü görmemiştim.
gençtürkler klanı üyesiydim, hatta atılan destek sirkülerine icabet ettim, destek atmıştım bir arkadaşa 45 saate, gece oyuna girdim ne göreyim, 400 puanlı muhtemelen multi bir hesap taratından klandan çıkarılmışım, 45 dakika sonra da saldırıya uğramışım bir ilginç oyun ahlakına sahip king of heaveen tarafından ve 79 tane saldırı geliyor.
klana alıyorlar büyümenizi sağlıyorlar, sonra köyler dişe dokunur hale gelince klandan şutlayıp misliyorlar. düşmanla savaşmayı bilirim de sırttan vuran dost ile savaşılmıyor. hayırlı olsun kuıçı kırık iki köyüm size..

king of haveen ([005] daffodil), *Dionysos* köyü (751|540) K57 adlı oyuncuyu fethediyor 14.11.11 03:48
king of haveen [005] daffodil) songcity (751|542) K57 'e saldırdı (yeni) 13.11.11 23:16
Genc Türkler. klanından çıkarıldın 13.11.11 22:30

DeletedUser

Ziyaretçi
yeni kurallar cercevesinde normal bi durum artik
onun iicin oyunun basinda sececegin dostlara dikkat etmelisin.

DeletedUser

Ziyaretçi
yeni kurallar cercevesinde normal bi durum artik
onun iicin oyunun basinda sececegin dostlara dikkat etmelisin.

valla dostum dostları seçme konusunda haklısın da, bazı kurallar vardır, evrenseldir, mertlik gibi, dürüstlük gibi, onlar buranın kurallarından daha önce yazılmıştır. desinler bana çık klandan. çıkar, hesabımızı öyle görürdük. dost bildiğimiz adamların, klandaşlarımın sırtımızdan vurmasına alışık değiliz. ama tecrübe yenen kazıkların toplamından ibarettir, biraz daha tecrübelendik...

DeletedUser

Ziyaretçi
yazmayayım diyorum böyle ucuz konulara.
ama dayanamıyorum.

VATAN* TR.. 10th November 2011 - 21:17:32 4,141
TR.. None 11th November 2011 - 08:19:26 4,141
None TR.. 11th November 2011 - 18:17:36 6,733
TR.. None 13th November 2011 - 23:19:13 7,253

delirtmeyin beni ona buna .... atmak icin bari bu forumu kirletmeyin.
daha klana gireli 3 gün olmuş.
bizemi dost dedin .
bizemi güvendin.
adını bile ilk defa duydum.

nasıl böyle bir ihtişamlı mesajla göz boyayabiliyorsun.
görende 1 yıldır bizimle oynadın sanacak.
bırakın artık böyle ucuz numaraları.

DeletedUser

Ziyaretçi
hocam 3 gün 5 gün ne farkeder? dosttan kastım klandaşlıktır. dost olmadığınız çok net. ucuzmuş, ucuz sizin klanınız. dediğim gibi adam da atılır klandan köyleri de atılır. ama bunu 45 dakika içinde yapmazsın, adama bir açıklama yaparsın, falan filan senin köyü alacakmış kusura bakma çıkarıyoruz seni dersin. bende başım gözüm üstüne derim.. en nihayetinde 6k lık hesap, ama derdim tarzınızla ilgili...

yapılan etik değildir, etiğin de 3 günü 5 günü olmaz.

DeletedUser

Ziyaretçi
ha bu arada pappagan imzanı şimdi gördüm, senini çektiğin sirklere destek atmıştım ben, mızraklar varamadan köyümü aldınız ne hoş değil mi?

DeletedUser

Ziyaretçi
mahcup bu klanın yöneticisi. şu mesajlaşmadan 8 saat sonra klandan atıldım, papagan senin destek istediğin köye attığım desteklerden sonra... ama haklısın tabi 5 günlüksem bunlara müstahakım değil mi? mahcup son mesajımda sorduğum soruyu bildiği için mesajımı okumuyor zaten...

EDIT: Kural ihlali, madde 17

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
uyenin 5 gunlugu 3gunlugumu olur bunada ilk kez sahit oluyorz:D
dalmak icin aldim dio iste yapacak bisey yok
kurallara uymus adam:d

DeletedUser

Ziyaretçi
kurallara aykırı hiçbir şey yok burada.yapılan davranış hoş değil ama garudanın yaptığıda hoş değil

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Sarı falan yaktıysa belki öyle saldırmış olabilirler ..bizde de sarı yakana kendimiz dalıyoruz yalana gerek yok :)

DeletedUser24203

Ziyaretçi
Söylediğin hitapları toyluğuna veriyorum merzifonlu bir daha olmasın ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
:) bakın kuralları ihlal ettiler demiyorum, sanırım derdimi net olarak anlatamadım, kural ihlali olsa ticket açardım, ben yapılanın etik olmadığını söylüyorum.

ha bizim oyun tarzımız budur, adamı alır, sağa sola destek attırır, ordu durumunu öğrenir, sonra bir gece klandan şutlar üstüne de çullanırız diyorsanız kurallara uygun ama yakışık alan bir iş yapmış olmazsınız. derdim bu tarzla ilgili. sarı yakmadım, yönetici ile konuşmamı da yukarda verdim, o konuşmadan 8 saat sonra klandan atılıp saldırıya uğradım, klandan birine desteklerim yolda iken...

her neyse geyik yeri değil diye modlar gelir birazdan. genç türkler yapmayın bunu, ordu durumumu öğrenmeseniz de alırdınız köyümü, ama en azından ağız tadıyla bir savunma yapardım...