Gelen saldırıların sayısı ve hesap bakıcılığı .

• Konuyu başlatan DeletedUser56647
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser56647

Ziyaretçi
Merhaba , bir köye gelebilecek maximum saldırı sayısı 1000 olarak düzenlenmesinin tüm oyuncular için faydalı olabileceğini düşünüyorum . Sayfa başına birlik hareketlerini incelediğimizde 1000 pageden fazla açılmıyor ama icabında 2000 saldırı alabiliyoruz . Kişiler ilk 1000 saldırının ardından köylere mis yada kami yollasa premium olsa bile gelen saldırıyı etiketleme gibi bir olanak sağlamıyor .

Ve ayrıca diyelim ki bir üye sürekli oyunda olamıyor durum böyle olunca klan yöneticisi yada güvenebileceği kişiler hesap bakıcılığından düşmanlarına saldırı yapabiliyor . Bu durumun incelenip , hesap bakıcılığından sadece barbar köylerine saldırı gönderilebilr şekilde ayarlanmasını talep ediyorum .

Bu iki öneri şahsi bir mesele olmayıp tüm oyuncularımızın yararına olabileceğini düşünerek sizlerle paylaşmak istedim .

DeletedUser43688

Ziyaretçi
Hocam o zaman operasyon yapilacaginin istihbarati gelen arkadasimiza klanin obur ucundan 1000 tane fake atalim arkadasimiz op yemesin gibi bir durum ortaya cikmayacak mi?

DeletedUser45265

Ziyaretçi
2 öneri de çok saçma hocam göz ardı et diye bi seçenek var o saldırıları.
2. önerin için konuşacak olursak farm ville oynadın mı hiç tavsiye ederim sana :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Aldatma sınırlandırması gibi özellik var zaten bazı dünyalarda.o zaman böyle 1 askerle fayk atamıyorsun.bir nebze muzdarip olduğun konuya iyileştirme amaçlı bir özellik.Onun haricine bahsettiğin oyunun keyif konusunda vazgeçilmezi bence.

DeletedUser56647

Ziyaretçi
Şimdi op yapacak kişiler düşmana 100 ile 300 saat arası şah fake atıyor , birlik hereketlerinde o atılan 1000 fake görünüyor sadece . Kişiler 1000 saldırıdan sonra kaminin arkasına mis takıyor ve o saldırıları zamanında görebilmek için ilk atılan 1000 saldırıdan bi kısmının köye girmesi gerekki sonradan atılan kamiler ve misler listeye girsin .

Sayfa başına birlik heraketi 1000 ile sınırlı ama gelen saldırıların sınırı yok . Anlatmaya çalışıtığım şeyde bu . Fakeleri biri kamileri misleri başka biri yollasa bir ihtimal filtrelerden sadece belli kişilerin gönderdiği saldırıları listeye alıp etiket yapabilirz. Ama kamileride fakeleride misleride tek bir kişi gönderirse o filtreninde yardımı olmayacaktır .

DeletedUser51239

Ziyaretçi
aga mis yoksa göz ardı et de gec ya düşünme bole şeyler

DeletedUser

Ziyaretçi
ben şahsen hiç sıkıntı çekmiyorum.toplu etiket denilen bişi var aktif olduğun sürece kaçırman imkansız.ayrıca atılan saldırılarıda gözardı ediyorsun tertemiz oluyor.he en sonda misleri kesiyosun hiçbişey kalmıyor:D

DeletedUser52961

Ziyaretçi
Ayarlar > Oyun seçenekleri > Genel ayarlar > Gelen birimleri görmezden gel , (kutucuğu aktif et)

Sonra saldırılar kısmına gelip , istediğin saldırıları işaretleyip görmezden gelebiliyosun , dene kendi kendine saldırı çık

DeletedUser37473

Ziyaretçi
premiumsuz hesaplar için yoğun fake problem orası tamam.(uğraştırıyor) ..Bahsedilen fakeler sağlam hesaplara gönderilir zaten . Hesap sağlamsa premium şart .Peki premium alamayan arkadaşlar ne yapacak. 500/5000 puanlarda galiba hediye geliyor envantere onları kullanmıyacak böyle aci durumlarda değerlendirecek.yeni açılan serverlarda pre ticareti yapacak gereksiz kullanmayacak..premiumsuz hesapta bırakın 1000 saldırıyı 50 saldırıya bile bakmam