Gelen hammaddeler

• Konuyu başlatan DeletedUser72279
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli
abi bence de şuan bu sistem aşiret klanlarına engel bir sistem değil desteklerdeki aynı olay olmalı klan dışına ham atsan bile aynı klanda değilsen tüccarlar geri dönmeli yoksa gelen miktarı görmemek aşiret klanlarına engel değil
Helal be konuş bee duy duy @Tibelda
öyle değil abi Tibelda böyle :D

Kurallar, özellikler hiçbir zaman tam çözüm değildir. Zihniyet değişmedikçe bu konuda ilerleme kaydetmek pek mümkün değil. :)

Tibelda

Emekli Görevli
Öneriyle ilgili olarak bu özellik klan ayarlarının bir özelliğidir. Komut paylaşımı ile aynı şey değildir. Ayrıca Jirachi'ye de katılıyorum. Tüm klanlara açık olmasının gerekli olduğunu düşünmüyorum.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Mantıken ben tüccarlarıma komut veriyorum nasıl askerlerime verilen komutlar gözüküyorsa tüccarlarıma da aynı hakkı istiyorum çünkü onlarda benim emrimde.:)

Tibelda

Emekli Görevli
Mantıken ben tüccarlarıma komut veriyorum nasıl askerlerime verilen komutlar gözüküyorsa tüccarlarıma da aynı hakkı istiyorum çünkü onlarda benim emrimde.:)

Kendi açından mantıklı ve gerekli olduğunu düşündüğün için konuyu açtın zaten. Herkesin seninle aynı fikirde olmasını bekleyemezsin. Bizlerde sizin gibi düşüncelerimizi dile getiriyoruz. Bekleyip neler olacağını görelim. Her öneride olduğu gibi. :)

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Kişisel görüşlere her zaman saygım sonsuzdur.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bu işlemin tüm klan tarafından paylaşılmasına ve görülmesine ihtiyaç yoktur. Öneri kabul edilmemiştir. Fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.