Geceye hrb 8

• Konuyu başlatan september
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Lloyd

Casus
en sevmediğim oyun tipi hrb5 ve üzeri emek istemeyen hazır maden hazır köy asker bas sağa sola salça ol oyunlar neyini seviyorsunuz anlamadım. hrb0-1-2-3 / cata ve bash bence en zevkli roundlar. yukarısı baş ağrısı heleki oyun sonunu görmek istiyorsan psikolojik savaş :)

DeletedUser60689

Ziyaretçi
Bir türlü geceleri kalamadım misafirlerden dolayı :) Bi gece sağlam bi round da Çarpışmak istiyom :D

DeletedUser

Ziyaretçi
en sevmediğim oyun tipi hrb5 ve üzeri emek istemeyen hazır maden hazır köy asker bas sağa sola salça ol oyunlar neyini seviyorsunuz anlamadım. hrb0-1-2-3 / cata ve bash bence en zevkli roundlar. yukarısı baş ağrısı heleki oyun sonunu görmek istiyorsan psikolojik savaş :)

Gökhan abi orasıda bizim eğlencemizle alakalı :)

Gerçi bu aralar skype üzerinden sohbet muhabbet ede ede oynayınca Hrb kaç oynadığının da pek önemi kalmamaya başladı, maksat eğlence
tt2tt2tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi

Abi herkes senin gibi kasamıyor geri kalıyor ne yapacaksın :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.