GECCE

• Konuyu başlatan DeletedUser48512
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
halbuki dünyaya başlarken ateş ediyorlardı zaten daha dünya açılmadan olacakları yazmışım şaşırdıkmı tabiki şaşırmadık 2 ay sonra gelip yine bu başlığa yazacağım ne oldu ne yaptınız diye bu kadar artistlikten sonra öyle laf yememek yok yiyeceksiniz

bu arada kimsenin bilmediği oynadıkları dünyada bile kimsenin tanımadıgı ama kendilerinde 5 dünya kapatmıs öz güvene sahip bu süper klan favorim w 40 ın tozunu attıracaklar tabi forumda yani başarılar dilerim :)

DeletedUser62930

Ziyaretçi
evet bir zamanlar w40 açılmıştı ne idüğü belirsiz 1 2 kişi durup dururken ona buna hakaret edip kendilerini olmadıkları bir yerde görüyordu hakaret ettiler artistlik ettiler çok iyiyiz dünyayı takip edin dediler ben bu dünyayı hala ediyorum ama bu kendini oyun oynuyorum zanneden ama kendilerinden başka kimsenin bilmediği bu muhteşem player lardan kurulu bu klanı göremiyorum

sorum şu

bu klana ve bu oyunculara ne oldu forumda yazdıklarının yarısı kadar iddialı olsalardı hala oyun oynuyor olurlardı ama yok olmuşlar ee süperdiniz ne oldu gençler nerdesiniz ?

myw* unutmaz evet nerdesiniz süper oyuncular ? Sesimi duyan var mı ?

Süper oyuncular SOA'daydı bi kere taam mı? :rolleyes: