GECCE

• Konuyu başlatan DeletedUser48512
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
duruyolarmı raide gelin diyom bu daha iyi gel buraa dediler gittim .d ne sesim gidiyor ne ses geliyor teamwiwermi neyse ondan verdim yine yapamadılar dedim discorduda sizide raid gelirseniz konuşak gelmeiler .d bende raidde gitmiyom artık .d
Dışladılar mı seni sadsada :D

myw**

Dük
gecce klanı vardı baya iddialı arkadaşlar vardı ne oldu bu klana nedir son durumları

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Son durum şu bir yandan jokerle savaşımıza toparlanmaya çalışırken bir yandan antiden gelen misyonerleri kesmeye çalışıyoruz joker sıkıntı çıkarmıyor da anti 35-49 ve 2 saat altı misyonerler atınca sıkıntı çıkarıyor biraz daha üste yeniden taşıyoruz ekibi oradan köy aldırıyoruz... kemik kadro üçe bölündü bir kısmı yukarı taşıyabildiği kadar adam taşıyor bir kısmı kendi bireysel opları ile jokeri vuruyor. Bir kısmı da çoktan yeniden başla yaptı. Kısaca toparlamaya çalışıyoruz. 1 aya yeniden saldırma ve operasyon güçümüze ulaşırız diye planlıyoruz.

DeletedUser64979

Ziyaretçi
dışarı karşı savaşırken içteki düşmana çöktüler. Bıraktılar sanırım makas açıldı rakiplerle

myw**

Dük
anladım bi ara burda herkese atar gider yapan 1 2 eleman vardı biz kralız tarzında takılıyorlardıda demekki birileri onlara ne olduklarını göstermiş yani gerçekleri göstermiş

myw**

Dük
Zamanında kaydırak kadar olmasada düşmanlarımıza iyi kay kay muamelesi yapmışız anladığım kadarıyla. Bir daha ağlamak istemiyoruz derseniz olduğumuz worlde gelmezsiniz olur biter. Kimse sizin oyuncağı alınmış veletler gibi sulu gözlerinizin yanında salyanızı, sümüğünüzü çekmek zorunda değil. Başka POST larda ağlayın
bu ne cesaret yiğidim ara beni,

sana gereken cevabı oyunda vermek istiyorum bir hsap bul senın oynadıgın bir word varsa denk olmasa da olur,
sonuçta kendi oyunculuguma seninde anca boş konuşmana inanıyorum,

hesabı bekliyorum

evet bir zamanlar w40 açılmıştı ne idüğü belirsiz 1 2 kişi durup dururken ona buna hakaret edip kendilerini olmadıkları bir yerde görüyordu hakaret ettiler artistlik ettiler çok iyiyiz dünyayı takip edin dediler ben bu dünyayı hala ediyorum ama bu kendini oyun oynuyorum zanneden ama kendilerinden başka kimsenin bilmediği bu muhteşem player lardan kurulu bu klanı göremiyorum

sorum şu

bu klana ve bu oyunculara ne oldu forumda yazdıklarının yarısı kadar iddialı olsalardı hala oyun oynuyor olurlardı ama yok olmuşlar ee süperdiniz ne oldu gençler nerdesiniz ?

myw* unutmaz evet nerdesiniz süper oyuncular ? Sesimi duyan var mı ?