GECCE

• Konuyu başlatan DeletedUser48512
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64782

Ziyaretçi
Dota gibi oyun mu var bee.Mushi nin escape'i, dendinin refrexleri, oyun takibi (tabi eskiden) Fear'ın soğukkanlılığı, Universe'ün 6 milyon dolar kazandıran echo slamı s4 ün milyon dolarlık dream coil i.Ayrıca arkadaşında belirttiği gibi para harcamadan sadece takım arkadaşlarının zekası+strateji sini ve aynı şekilde seninde zeka+stratejini konuşturduğun ender oyunlardan.Sadece yaş ilerledikçe tepki hızın düşüyor her zaman dotacılardan korkun abi :)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Bazen dedim ama !!! Şu bizim klanın bende dahil olmak üzere ilkokuldan ünvye kadar ki Türkçe öğretmenlerini bulup tekrar ders verdirmek lazım :) Klan klan değil sanki türkçe katili :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Dota gibi oyun mu var bee.Mushi nin escape'i, dendinin refrexleri, oyun takibi (tabi eskiden) Fear'ın soğukkanlılığı, Universe'ün 6 milyon dolar kazandıran echo slamı s4 ün milyon dolarlık dream coil i.Ayrıca arkadaşında belirttiği gibi para harcamadan sadece takım arkadaşlarının zekası+strateji sini ve aynı şekilde seninde zeka+stratejini konuşturduğun ender oyunlardan.Sadece yaş ilerledikçe tepki hızın düşüyor her zaman dotacılardan korkun abi :)

dotA 2 bir oyun değil yaşam şeklidir :) Tabi benim de artık emekli olma zamanım geliyor :)

myw**

Dük
pre ile oynamayan hiç kimse yok pre ile ham almayan birisi varsa bu sadece presi olmadığı içindir preye sahip olmak için parayada ihtiyaç yok 1 2 dünyaya girip pre kasabiliyorsun bu bence sorun olmamalı

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Pre olayı göreceli bir kavram hocam. Sizinde haklı olduğunuz konular var benim de haklı olduğum konular var. Hesap 3k pre var arkadaşım eğer diğer dünyalarda marketden ham çekti mi bilmiyorum ama şahsım adına hiç bir zaman pre ile ham çekmedim.

Gecce şuan için herhangi bir savaşta değil bu bizim için sıkıntı çünkü hemen uyuyan bir klanız. Savaş her zaman iyi ekipleri diri tutar ama ne yazık ki şuan harita ve bazı durumlardan dolayı savaşmadık. Ama sanırım Pazartesi ya da daha erken bir savaş olur diye düşünüyorum. Çünkü savaşmamız lazım ki raidcall da o çok sevdiğimiz toplantılar olsun :) Bende sanırsam diplomat olarak 1-2 hafta olarak klanımla beraber kalacağım.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Beyler savaşlar başlayınca yardımcı olabilceğim birşey olursa 38 den ulaşın , hakan askerdeyken yokluğunu aratmayayım

Ben yaşlandım isim hafızam çok kötüdür.. Ama Furkangil tanıyordur kesin her zaman eski bir dostumuzu ve onun dostunu görmek isteriz sadece savaş için değil gel muhabbet edelim :)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Anime üzerinde gidiyim Luffy varken Kurosaki İchigo ne yapsın hammadd de ( arkadaş adına değil anime karekterleri için dedim ) yeni bir tartışmada başlatıyım bari o zaman :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Giriş ücretleri ne durum da ? Hasılat iyi olsa bari :D Kayserili olduğumu gösterem azıcık da :D

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Anime üzerinde gidiyim Luffy varken Kurosaki İchigo ne yapsın hammadd de ( arkadaş adına değil anime karekterleri için dedim ) yeni bir tartışmada başlatıyım bari o zaman :D

Red Hair Shanks'a çıkaramadım demişsin ya. Orijinal nickini söyledim ben sana Kurosaki Ichigo diye =) Yoksa animeden falan anlamam.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
@Pressman

Anladım. Neyse arkadaş gelince bir cevap yapıştırır diyecem de Red Hair Shanks ise forum nicki burdan tartışma çıkmaz Luffy'nin adamın hammaddesi olduğunu bilir :)

@Blacknight*
Dükkanı kapatalım başka yerde açalım diyecem de gerek yok yaw herkes sıkıntı bugün. Bugün bir başka benim memleketim. :)