Gecce vs Kuzey

5335furkan

Acemi
+İNANANLAR, HAKEDENLER KAZANDI.
-hile hurda yapan.
-diplomasi ayağına arkadan iş çeviren.
-düşmandan köy alamayınca kendi oyuncusunun köylerini toplayan.
-hesap bakıcılığı alıp askerlerini sallayıp, köylerini boşaltan.
-klan klan gezip emri vaki yapan.
-hakkı bırakıp, arkadaşını satan.
-doğruları sallayıp, karakterini satarak iş yapanların yanında olanlar.
KAZANAMADI.

ŞİMDİ HESAP SİL ATIP. PROFİLLERİNE METHİYELER YAZAN. PROFİLLERİNE SOSYAL MEDYA VARİ KENDİ FOTOĞRAFLARINI KOYANLAR. BİR ANDA ORTADAN KAYBOLDU.

İŞ İŞTEN GEÇTİKTEN SONRA SİZ HAKLIYDINIZ TARZI AYAKLARA YATMAYACAKSINIZ. EĞER BİR YANLIŞ VARSA BU YANLIŞA HEP BERABER DUR DENİLMELİYDİ.

DAYI BAKICI YOLLA.

(vuslat klanı eğer yüz bulup da herhangi bir worlde girmeye kalkışırsa hortlatırsınız.)

Dostlara selam çatışmaya devam.
Kapak
Paşa
Error
Hücum

EnesKOSOVA1

Yasaklı
+İNANANLAR, HAKEDENLER KAZANDI.
-hile hurda yapan.
-diplomasi ayağına arkadan iş çeviren.
-düşmandan köy alamayınca kendi oyuncusunun köylerini toplayan.
-hesap bakıcılığı alıp askerlerini sallayıp, köylerini boşaltan.
-klan klan gezip emri vaki yapan.
-hakkı bırakıp, arkadaşını satan.
-doğruları sallayıp, karakterini satarak iş yapanların yanında olanlar.
KAZANAMADI.

ŞİMDİ HESAP SİL ATIP. PROFİLLERİNE METHİYELER YAZAN. PROFİLLERİNE SOSYAL MEDYA VARİ KENDİ FOTOĞRAFLARINI KOYANLAR. BİR ANDA ORTADAN KAYBOLDU.

İŞ İŞTEN GEÇTİKTEN SONRA SİZ HAKLIYDINIZ TARZI AYAKLARA YATMAYACAKSINIZ. EĞER BİR YANLIŞ VARSA BU YANLIŞA HEP BERABER DUR DENİLMELİYDİ.

DAYI BAKICI YOLLA.

(vuslat klanı eğer yüz bulup da herhangi bir worlde girmeye kalkışırsa hortlatırsınız.)

Dostlara selam çatışmaya devam.
Kapak
Paşa
Error
Hücum

Bunlar sizin kişisel görüşünüz.

Hucumda oynayan vuslatla mücadele eden ve hucumun bir adım daha ilerleyebilmesi için oynayan biri olarak kendi fikrim , vuslatın çok çok iyi bir mücadele ortaya koyduğu, eminin ise çok çok doğru ve gerekli bir yönetim sergilediğidir. Sizin aksinize klan içinde emrivaki yapması ya profilene resimler koymasını eleştirmiyorum. Eleştirdiğim tek şey, Pakt olarak girdiği ve hucum yönetiminin yerleştirmesi dahilinde bulunduğu bir haritada , hucum ile zıt düşmüş olmasıdır. Öyle veya böyle pakt olarak girdiysen o yapıyı koruman lazım bana göre. Ha eğer arkandan iş yapılıyor vs gibi düşünüyorsan bırakıp gitmelisin bu çok zor olmamalı. Çünkü yola çıktığın insanlardan bahsediyoruz burada. Vuslatı tek eleştirdiğim nokta budur. Ama işin doğrusu lütfen sınırda vuslat yüzünden uykusuz kalanlar vs beni mazur görsünler , vuslatın diplomasisi bu w ye renk ve ufakta olsa heyeca kattı.

5335furkan

Acemi
Hem diyorsun ki pakt a saygı duyacak. Hemde diplomasisi renk kattı. Burada bir terslik var.

Pakt ise yalandan oluşturulmuş birşeydi. İki tarafta birinin bir gün satış yapacağını biliyordu. Çünkü diplomasi cambazlıkları yetenekli ama karaktersizce donatılmış oyuncu sayısı fazlaydı.

Ayriyeten savunduğun klan diyeceğim çünkü benimsemişsin. vuslatta ki elemanlar düzgün birşey yapmış olsalardı. Şuan Nick değiştirme gibi dalaverelere girişirler miydi? O kadar yüzleri yok ki her world böyle kaçacak, sığınacak delikler ararlar. Alt tabakalarda fare gibi.

EnesKOSOVA1

Yasaklı
Hem diyorsun ki pakt a saygı duyacak. Hemde diplomasisi renk kattı. Burada bir terslik var.

Pakt ise yalandan oluşturulmuş birşeydi. İki tarafta birinin bir gün satış yapacağını biliyordu. Çünkü diplomasi cambazlıkları yetenekli ama karaktersizce donatılmış oyuncu sayısı fazlaydı.

Ayriyeten savunduğun klan diyeceğim çünkü benimsemişsin. vuslatta ki elemanlar düzgün birşey yapmış olsalardı. Şuan Nick değiştirme gibi dalaverelere girişirler miydi? O kadar yüzleri yok ki her world böyle kaçacak, sığınacak delikler ararlar. Alt tabakalarda fare gibi.

Ben birileri birilerine terslik yapacak bilinen bir şey gibi şeylere inanmıyorum. Bu oyunda bir gücün varsa isteyen istediği aksiyonu yapsın o kaybeder. Vuslatın durumu bu. Vuslat bile bile lades oldu. Ha renk kattı dememin nedeni vuslat savaşı olmasa w çoktan bitmiş neredeyse savaşsız bir w olacaktı.

nick değiştirme, veya yapılan turuvalar vs. Bunların hepsine şahsen sadece güldüm. Ama nick değiştirme olayında hakkatten iyi güldüm :D Şimdi 4-5-6-7777 w sonra anlatacak hikayemiz oldu. Hatırlayınca güleceğimiz vs. Bu gayet orijinal bir fikir. Ama truvalar hep olan ve olacak şeyler. Bunlar normal.

5335furkan

Acemi
Ben birileri birilerine terslik yapacak bilinen bir şey gibi şeylere inanmıyorum. Bu oyunda bir gücün varsa isteyen istediği aksiyonu yapsın o kaybeder. Vuslatın durumu bu. Vuslat bile bile lades oldu. Ha renk kattı dememin nedeni vuslat savaşı olmasa w çoktan bitmiş neredeyse savaşsız bir w olacaktı.

nick değiştirme, veya yapılan turuvalar vs. Bunların hepsine şahsen sadece güldüm. Ama nick değiştirme olayında hakkatten iyi güldüm :D Şimdi 4-5-6-7777 w sonra anlatacak hikayemiz oldu. Hatırlayınca güleceğimiz vs. Bu gayet orijinal bir fikir. Ama truvalar hep olan ve olacak şeyler. Bunlar normal.

Nick değiştirmeden kastım olan nicklerini değiştirdiler bukalemun misali

karoas

Acemi

Güzel bir savaş verdik, vuslatıda tebrik ediyorum. Girdiğimiz savaş sayesinde zevkli bir dünya geçirdik. İyi bir savaş vermelerinde seni rahatsız eden ne ? Tebrik etmek veya teşekkür etmek bu kadar zor olmamalı...

outblook

Acemi
Valla gecce klanına helal olsun bir avuç insan ne olursa olsun oyunu bırakmayıp savaşmaya devam ettiler vuslat gibi kaybediceğini anlayıp direnmeden hesap sil yapmadılar (bir kaç kişi hariç)