Gecce vs Kuzey

5335furkan

Acemi
Öncelikle kaliteli DOSTLAR'a ve kaliteli DÜŞMANLAR'a selam olsun,

GECCE klanları olarak eskiye dönüş diyerek başladığımız world 61'in bir Rizeli olarak herkese eğlenceli ve güzel anılar yaşatmasını temenni ediyorum.

Forumdan veya oyundan tanıyıp, bildiğinizin aksine bu sefer çok konuşmayıp görsellerle savaşımızı açıklayıp. CENK edip, MERTÇE geçmesini diliyorum :)

giriş.png

dördüncü.png

üçüncü.png
GERİ KALAN 289482384 TANE KLANLARINA BAKAMADIM AFFEDİN :/

ikinic.png

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Ne olursa olsun özel mesajların burada paylaşılması hiç iyi değil:)

İki klana da başarılar.

Bence savaşı kazanacak klan belli.

5335furkan

Acemi
Tabiki de bu oyunun adı klan savaşları eskiler daha iyi bilir. Savaş bitmeden kimin kazanacağını da kimse bilemez.

Önemli olan bir savaşı kazanmak değil. Savaşı ne şekilde başlatıp ne şekilde kazandığınızdır. Bu konuyu da bu yüzden buraya açtım ki worldumuzde oynayan diğer arkadaşlar da BİLSİN ve GÖRSÜN.

En başta worlde geç başlamamızın dezavantajını yaşadık. Sonrasında kuzey klanı beraber hareket edelim ve kıtamızda bulunan Kut klanına karşı savaşalım denildi. Hatta en başta gücümüz yerinde değil 1 hafta toparlanalım gireriz dedik. Sonrasında yukarı da belirttiğim gibi Güya kut klanından adam almışız denilip savaş açıldı.

Savaş bir de şöyle açıldı;
Cuma günü konuşuldu ve pazar günü müsait olunacağı için diplomasi görüşelim denildi. Diplomasi görüşülmeden kendi adlarına bitirildi ve saldırılar çıkılmaya başlanıldı.

Hesticles

Acemi
Sizlere defalarca uyarı verdık ve gereği yapıldı operasyon yapmadık henüz 5 gün sonra dağılıcaksınız ama hatta bu gece senın köyünü alacağım hemde bonusta burada biz başlık bile açmadık sizi takıp görmedıgımız İcin feryat dan saygılar

..Shadowlord..

Mızrakçı
Savaşıp yıktığım klandan oyuncu alırken kimseye soracak değilim. Sorsam kuzey bölgesine çıkacaksınız. Maşallah hucum klanına kadar ardıma yay attınız. Söylediklerinizle yaptıklarınız uyuşmuyor. Bu şekilde özel mesajları servis ederek neyi amaçlıyorsun ki sen ? O zaman ricamdır, kapak klanına ağladığınız mesajları da yayınlayın. Herkes görsün. Ardıma yay atmanız, ilerleyiş alanımı kesmeye çalışmanız, bizim olayımız başka diyerek iç bölgemden köy almalarınız sonucunda olaylar buraya geldi.

Cuma günü konuşuldu ve pazar günü müsait olunacağı için diplomasi görüşelim denildi. Diplomasi görüşülmeden kendi adlarına bitirildi ve saldırılar çıkılmaya başlanıldı.

Klanına hakim değilsin. Saldırı çıkarsanız kafanıza vururuz. Durum bu kadar açık ve net. Burada mağduru mu oynayacaksın ? Sahne senin.

iiNTyCoM

Milis
Herşeyden bağımsız bende şunu eklemek istiyorum. Kuzey gibi büyük Bi klan bir bölgeye geldiyse ve sen o bölgeye sorgusuz sualsiz yay atıyosan sonucunda bununda olucağını hesap etmen gerekir..

Hesticles

Acemi
kutlu32 Eyl 27, 19:24
emin im nbr iyisin inş
gecceyle durum nedir ya savaşamı başladınız ?

..FERYAT.. Eyl 27, 19:40
aynen abı

kutlu32 Eyl 27, 19:49
nie hayırdır gecce eski klanımız yanlış yapmaz

..FERYAT.. Eyl 27, 19:50
uyardık dınlemedı kıtadan adam alma dedık adam aldı yay cektı arkama

kutlu32 Eyl 27, 20:21
Arkaya bir sürü eleman geldi yaw yapmadsaydin keşke üzüldüm valla;( düzeltin durumu olmami birlikte RM yi bitirek siz alttan bizde üstten :) ama n yukardada Karadeniz girer

..FERYAT.. Eyl 27, 20:21
benım dıplomasım abı sen kendı klanın dıplomasısısyle ılglen sağol dusuncen ıcın

kutlu32 Eyl 27, 20:53
Tmmdir nazimiz geçtiği için dedim

Deleted User - 848893968

Ziyaretçi
Gereksiz bir post. Furkan boş yapıyorsun kardeşim. Dün iyidik bugün mü kötü olduk. . Anlaşamadık ve savaş başladı. Zoruna gittiyse tarla ek arkadaşım.

GaMeRR

Acemi
Savaşıp yıktığım klandan oyuncu alırken kimseye soracak değilim. Sorsam kuzey bölgesine çıkacaksınız. Maşallah hucum klanına kadar ardıma yay attınız. Söylediklerinizle yaptıklarınız uyuşmuyor. Bu şekilde özel mesajları servis ederek neyi amaçlıyorsun ki sen ? O zaman ricamdır, kapak klanına ağladığınız mesajları da yayınlayın. Herkes görsün. Ardıma yay atmanız, ilerleyiş alanımı kesmeye çalışmanız, bizim olayımız başka diyerek iç bölgemden köy almalarınız sonucunda olaylar buraya geldi.

Klanına hakim değilsin. Saldırı çıkarsanız kafanıza vururuz. Durum bu kadar açık ve net. Burada mağduru mu oynayacaksın ? Sahne senin.

babalar anlaşma neyse ona uyulur..
ha arkadan yay atıp sinsilik yapıyosan durum bellidir

can ve emin kardeşlerimin de sonuna kadar arkasındayım aldıkları kararların

can özeli burda paylaşmış madem arkadaş sende gereken neyse onu yap abim
kimin ne olduğu çıksın ortaya

GaMeRR abiniz/kardeşiniz

5335furkan

Acemi
Yay attınız May attınız bahane uydurmayın yok yere. Bizim diplomasimiz önden yalayıp, arkadan iş çevirmek diyin geçin:D

Tabiki de boş köyü alacaksın. Sabahına kafana göre diplomasi bitir, saldırı at sonra köy alıyorum. Allah yardımcıları olsun da kolları olmayan arkadaşa versen, burnuyla sizden daha iyi mis atar :D

Ayriyeten kimseye yalvardığım ettiğim yok "bağırsağım bile şeffaftır" görmek istediğinizi görürsünüz. Bizim oyunda sizin gibilerin anlamayacağı dostluklar, kardeşlikler, abiliklerimiz var. Teklifte iyi niyetli olarak kendilerinden gelmiştir.

PicsArt_09-27-11.26.23.jpg

Hesticles

Acemi
Güzel demisin kıta benım benım ben size şans verdım herşeye rağmen benım yerımde kim olsa aynısını yapar arkama bakıp yola cıkcağıma basta ilk Hatta da siler geçerim :)))

Deleted User - 848893772

Ziyaretçi
Bu ne biçim bir örnek yahu, bağırsağı bile şeffafmış :D Tamam kardeşim en iyi klan sizsiniz, en iyi dostluk arkadaşlık sevgililik duyguya dair ne halt varsa hepsinde en iyi sizsiniz. En haklı sizsiniz.

Hesticles

Acemi
Tamam
Bu ne biçim bir örnek yahu, bağırsağı bile şeffafmış :D Tamam kardeşim en iyi klan sizsiniz, en iyi dostluk arkadaşlık sevgililik duyguya dair ne halt varsa hepsinde en iyi sizsiniz. En haklı sizsiniz.

Köyü düşcek ya hazmetmeye calısıyor :D gece bonusundada köy vermezsen be :D

5335furkan

Acemi
Sabahtan beri 1 köy alacaksınız son mesaj da dediğim gibi bir zahmet artık alın, büyütün ki güzel geri alayım :D