Gecce savaş raporlari orj.(siz anladiniz :dd)

• Konuyu başlatan DeletedUser48512
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48512

Ziyaretçi
Bu şarkımızda Tüm genç ve dinamik oyuncularımıza gelsin :D

https://www.youtube.com/watch?v=BWUIZ6LOa9A

OqzvR0.png

DeletedUser51082

Ziyaretçi
Furkan seni kınıyorum :D burda muhabbeti kesemezsin bilader :D sen git başka yerde rapor yayınla :D

DeletedUser49924

Ziyaretçi
7.sırada ki fena destek geldi kısmına ben denk geldim gitti benim günlük 200K yağma askerim :(

DeletedUser56992

Ziyaretçi
Bana yağma yerini söyleseydin geri gönderirdim destekleri :)) closedeyes

DeletedUser35045

Ziyaretçi
bıde o kadar guzel rapor attık sana hıc degılse 13k balta 13 k kılıc + ıvır zıvır raporlarını koyaydın

DeletedUser48512

Ziyaretçi
Sınavım var sınavım ugraşamam şimdilik hem karşılık görmüyoruz artık sarmıyor :Dd

DeletedUser

Ziyaretçi
Furkancigim sinav var diyorsun ama güzelim raporlarda silinip heba oluyor sonra... İslami şartlara göre kesim yaptik, sıkıntı olmaz kanka... :))

DeletedUser35045

Ziyaretçi
benım tayda hunharca kestı valla mundar etmıs olabılırız rakıplerı. bir klandan 30k puan altındakı oyuncular 120 ordu atıp hıc cakılmadan kesım yaptı ya . kendı klanım bıle takdır etmedı oysa ne guzel aylardır not ettıgımız saldırı köylerının tamamını vurduk :D bıda olsun op bıda yapayım bu ara klanda op planlama hızına yetısılmıyor tam ıhsana söyle söyle bı op daha hazırlayalım hazır ordular bos dönmusken bıda girelım dedım. 2 saat sonra rixosdan mesaj geldı bı tur daha op yapıyorum dıye . op planlamayan yonetıcı kalmadı heralde.

bu arada pasa hala dırenıyor ya :D ben onların baskan gıbı 48 saat degıl ama yınede makul bır muhlet vermıstım onu astık umdugumdan dişli cıktılar bidaki opu cafcaflı sen planla bı sen kaldın op hazırlamayan 20 gun dostum hedef vereyım dostum dıye klanı gezer senye yaparsın opu basla sımdıden ıstersen.

DeletedUser

Ziyaretçi
üstad arkadaşlar kendilerini geliştirsin diye onlara biraktik bu işleri... Siradaki opun planini şimdiden çiziyoruz... Zaten bizim klandakiler canavar gibi... Adama mesaj atiyorum şu adamin şu köyüne 1 kami at diye... Adam tutuyor etraftaki iki köye de kami atiyor... Mesaj yaziyorum abi köy almak degilde asker kesmenin zevki güzel oluyor diyor... :)

DeletedUser37172

Ziyaretçi
w27ye başlamıssınız hayırlı olsun w29a ugrarsanız beklerım :D Özellikle Mehmet abi, Gökhan abi ve Furkan'ı :D

5335furkan

Acemi
Karakterli oyuncuların olduğu, eğlenceli savaşlardı. Sağlam rakipleri her zaman tebrik etmişimdir. Savaşta olan arkadaşları anıyorum, selamlarımı iletiyorum. Ben sizinle oynarım diyen varsa da 61e beklerim. Harita gene kırmızı hiç şüpheniz olmasın:D

5335furkan

Acemi
5 yıl olmuş üniversite bitti. Mesleki gelişim yapıldı. İhtiyar kadrosuna çıkaracağım kendimi