GECCE Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser49924
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Gecce ile ilgi savaş raporları paylaşımı yapacağız yanlız çok güzel raporlar olursa. Atıyorum casus köyünde 3k casus kesilmesi gibi böyle mizahi raporlar. Onun dışında sadece mevcut savaşların istatistiklerini vereceğiz burdan.

Şuan Joker ile savaş durumundayız ama yeni bir savaş olduğu için her iki ekipten de çürükler çıkana kadar klanımız adına bir paylaşım olmayacak. 1 hafta sonra bugün paylaşım yaparız.

Herkese iyi oyunlar.

DeletedUser54394

Ziyaretçi
Köyünü aldıklarımız klandan çıkıyor :) İstatistliklere bol bol oturun bakın, sen bile rest attın zamanında köy gidince bırakın bu işleri :)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
@spakuler

Şimdi ne desem boş olacak o yüzden sadece oyunumuz oynalım. Tartışma yaratma ortamım da değilim köyünüzü aldığınız adam klandan çıkıyorsa buna yapacak bir şeyim yok. Amma en azından biz 'klanımızdan adam atmıyoruz' bu zaten her şeyi gösterir :)

Benim kendi hesabım kendi istediğimle başlamadı. Doğal olarak kendi isteğimle yeniden başla yaptım :) O konuları ben yönetimizde ki hala saygılı kalan kişilere anlattım.

Siz ilk önce bize savaşdan önce verdiğiniz sözlerinizde durun ondan sonra bizimle istatistikleri konuşursunuz :)

DeletedUser55120

Ziyaretçi
Tartışmaya hiç gerek yok saygılı bir savaş olması ve oyun olduğunu unutmama dileğiyle :) Zevk almaya bakalım beyler

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Hocam merak ediyorum yanlış anlamayın ama sizin yönetiminiz de ki arkadaşlar nasıl bizden saygılı olmamızı bekliyorlar hiç anlamıyorum. Yani saygı gösterecek hiç bir şey yapmadılar üstüne saygı adı altında savaş açtılar şimdi de müttefiklerimizi kandırmaya çalışıyorlar :D O bir şey değil sizin diplomat 3.kez lafını yedi böyle giderse sırf oyun için biraz sıkıntıya girecek :) Kolay gelsin.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Bu ara hocam sizin profilde kuru sıkı bunlar diyorsunuz :) iyi hoşta sözünü tutamayan kocaman klan yönetimimi kuru sıkı olmaz mı bize bol bol kuru sıkı sözler verip de içi boş çıkınça nasıl oluyor da o şekilde bir profile sahipsiniz. Hala bir özür bekliyoruz ama ne yazık ki yok. Neyse umarım bu söylediklerime cevap verirsiniz. Ben de artık eteğimde ki daşları dökerim :)

DeletedUser60570

Ziyaretçi
Divine Monkey in övdüğü Gecce Klanı her zaman gönlümdedir ve ne derseler gözüm kapalı inanırım. Joker koca 10 klanlı bi klanın düştüğü hallere bak. Yazık yazık

DeletedUser60570

Ziyaretçi
z3r-1 benim fakülteden arkadaş olum. Ala ala. Ne giriyon adamla muhabbetimin arasına :D :D

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Anladığım kadarıyla savaşta iyi gidiyorsunuz ama rapor yok. Raporları bekliyoruz :)
Bak bize rapor koyacak adam bulamadık başlık falan açmadık bile :rolleyes:

DeletedUser55120

Ziyaretçi
:) JOKER klanlarında bende yöneticiyim hocam forumda gereksiz tartışmalar ile muhattap olma zahmetine dahi girmiycem.
Bende diğer tüm klan mensuplarımız gibi, klanımın ve yöneticilerimin her dediklerinin harfiyen arkasındayım bu sonuçsuz tartışmaya gerek yok sizlere ve klanınıza başarılar dilerim.
Dliniz kadar baltanızında keskin olması ümidi ile başarılar :) Ha bu arada bazı oyuncularınız köy alımlarımızdan evvel klandan çıkmayı unutuyorlar onunla ilgili bir sirküler çekin isterseniz, malum istatistik önemli ;)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Ah yerim ben seni zahmete bile girmeyecekmiş. O cümle şöyle olması lazım tartışmaya giremem çünkü yüzüm yok yada yönetimde ki arkadaşların yaptıklarından haberim yok.Ama iki seçenekte olabilir. Yüzüm yok diyemezsin arkadaşlarının yaptıkları yalanı dolanı üstlenirim diyorsun o da ayrı bir konu. Haberin olsa baltadan değil sözden bahsederdin :) Gerçi iyi oyun hoş haberiniz olamaz neden daha kendi köyünü koruyamayan yöneticileriniz var nasıl klan yönetiyorlar onu da bilemiyorum. Başka bir hesaba geçmiş o arkadaşlar da dikkat edin de ban yemesinler sonra uçan kuştan haberimiz var. Sonra neden ban yedik diye bize ağlamayın :)

Sizin baltanız mı keskin oluyor şimdi ? Arkadan iş çevirme işin de iyi olmanız olmasın o :) Çok komiksin gerçekten daha deneyimli bir arkadaş konuşursa sevinirim senin yerine :D Klandan adam atmıyoruz sizin gibi bunu da tekrar diyorum klandan adam atmıyoruz ! Adam kendi çıkıyor klandan o da onun düşüncesi ve yaklaşımı :) Egosuna yenek düşmüş oyuncular kafilesi olarak egonuz şuan için kırık olduğunu çok iyi biliyorum. Hatta bazıları ne var ya 1-2 hafta da gecceyi sindiririz diyorsunuz ama şunu bil istedim köyünü aldığınız yıktığınız adamlar geri oyuna başlıyor siz bu savaştan aradığınız ve bulamadığınız ortağınız bulmadıkça daha çok baltadan bahsedersiniz çünkü sahip olduğunuz tek şey preniz ve baltanız onun dışında hiç bir şeyiniz yok anladın umarım :) İstatisliklere gelince 20k pre 30k pre harcayan oyuncularınıza rağmen yalanınıza dolanıza rağmen ihanetize rağmen çok iyiyiz hatta şok oldunuz bence :D Bir tanesi de pre ile bastığı orduyu profilene koymuş ben kolonom oçon oskor atarım diye koymuş jokerin düştüğü durum içler acısı valla Uğur nerde acaba :D

DeletedUser48620

Ziyaretçi
Son 15 gün, yani savaş başladığından beri oyunda yoktum. Geri döndüm.

Aldığım bilgilere göre savaş çekişmeli fakat iki tarafında şikayetçi olduğu noktalar var.

Joker aldığı köylerin sahiplerinin klandan köyü almadan çıktığını aks ettiler ona rağmen istatislikte öndeler.

Oyun başında da söylediğim gibi Gecce ekibini severim ve bende yerleri ayrıdır. Fakat bu dünyada rakip olan iki klanada başarılar diliyorum.

Savaşın bundan sonraki kısımında JOKER in sonuca gidecek hamleleri sıklaştıracağını bildirir arkadaşlara başarılar dilerim.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Gecce olarak bizde artık kendi özümüze dönebiliriz. Şuan ekibimizde bulunan ANTİ klanı ayrılıp kendi klanları kurdular. Bizimle müttefik olarak kalacaklar. Bu bize görsel olarak zarar gözükse de aslında çok iyi oldu. Çünkü bazı konular da çok ayrı bir oyun tarzımın olduğunu fark ettik bu yüzden Gecce'nin kemik kadrosunda olan 7-8 tane arkadaş oyuna pek asılmıyordu şuan onların da oyuna asılması ile Joker savaşı bizim açımızdan da çok iyi geçecek. Çünkü real madrid vazgeçilmezsi nasıl ronaldo ise bizim için o arkadaşlar da öyle artık oyuna 2 kat daha fazla zaman ayırcakları için bu savaşın ömrü daha çok uzun sürecek gibi zaten Uğur'da artı yönde gidecek diyor kendi lehine kısaca biz savaşdan çıkana sanırım dünya kapanır. Savaş başlarken ki o kötü gölgeler kalktı artık sadece oyuna yönelip Gecce klanını en iyi şekilde tanıtacağız. O yüzden eski konular kapandı artık sadece savaş var.

Herkese başarılar.

DeletedUser57967

Ziyaretçi
ANTİ klanıyla ayrılmanız sizin için daha iyi olmuş şuan daha da güçlendiniz. joker ve gecce iki ekibe de başarılar