GECCE DİPLOMASİ

DeletedUser56434

Ziyaretçi
Olan oldu artık. Sadece Gecce ailesinin bazı oyuncularının 1 aylık emeklerine yazık oldu bu yapılan hainlikten dolayı onunda dışında biz bir şey kaybetmedik ve aynı bölge de biraz daha yukarı da yeniden başla yapıp kaldığımız savaşlara devam edeceğiz. w12 de yeniden başla yapıp dünya sonunda ilk 3deydik belki de bu bizim için bir işaret. Jokerli arkadaşlara başarılar savaşımız da. Anti klanında sakın olan mesaj atmayın hiç bir konu hakkında çünkü size hiç bir şekilde saygımız yok. Gecce yeniden başlıyor herkese başarılar. Bende ilk defa pre ile hesap kasacağım bakalım nasıl oluyormuş.

KUDUR.

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Profilmde yazı yazıyordu maymunlu felan onun sonunda kaile almıyoruz yazıyordu.

Bilimsel bir gerçek var orta da IQ seviyesi hayvan kadar olmayan insanlar var. Bu mesajım bilimsel bir gerçekliktir kimseye laf sokma laf söyleme değil admin beyler. Sonuçta forum da hep hainlik felandan bahsetmiyeceğiz biraz da bilimden bahsedeceğiz ve ne yazık ki bazı insanlar yüzünden maymun geliyoruz teorisi zeka anlamında kabul görülüyor ne yazık ki öyleymiş. Üzülerek söylüyorum...

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Profilmde yazı yazıyordu maymunlu felan onun sonunda kaile almıyoruz yazıyordu.

Bilimsel bir gerçek var orta da IQ seviyesi hayvan kadar olmayan insanlar var. Bu mesajım bilimsel bir gerçekliktir kimseye laf sokma laf söyleme değil admin beyler. Sonuçta forum da hep hainlik felandan bahsetmiyeceğiz biraz da bilimden bahsedeceğiz ve ne yazık ki bazı insanlar yüzünden maymun geliyoruz teorisi zeka anlamında kabul görülüyor ne yazık ki öyleymiş. Üzülerek söylüyorum...

dur azcık bilimden dem vrayım o zamn psikolojiden felan ister misin?
insan psikolojisi insanlar farklı olsada insanlara göre değil yörelere göre işler ülkeye ve sosyal çevreye göre.şimdi sen şu ana kadar bizi hep küçümsedin bilmem öyle şöyle böyle dedin, küçük görmenin de psikolojik bakımdan 2 nedeni vardır 1. si kendi kişisel gelişimini tamamlayamamış insanlar iletişimde ve tartışmada eksiklik yaşadığı için küfreder, karşıyı küçük görür. 2. si gerçekten karşıdakinden daha yetersiz olduğunun bilincindedir insan ama bunu kabullenmez, egosu egoistliğe dönüşür ve küçümser.

2 neden den de ders çıkarmak sana kalmış. kaynak istersen kaynak ta gösterebilirim psikolojiye ilgim bayağı fazla :)

DeletedUser49924

Ziyaretçi
Birinci neden de insanlar küfür eder küfür etmenin kişisel gelişimini tamamlamakla alakası yoktur psikologlar bile küfür ederler ve küfür etmek insanı bir eylemdir. Tabi ki doğru demiyorum küfür etmeye yalnız küfür nedensiz yere edilmez durduk yere hiç bir şey yokken bir insan sürekli küfür ediyorsa dediğin gibi kişisel gelişimi ile alakadır. Yalnız bir insanın en önemli varlığı olan zamanını çalıyorsa o insan refklesi bir şekilde küfür eder. Bunun da kişisel gelişimle alakası yoktur. Bence karşı tarafın kişisel gelişimi ile alakası vardır.

Egoist veya Ego ile alaka durum ise tarih boyunca hainlik yapan ve kendi emelleri uğruna yediği kapa tüküren insanlar her zaman küçümser bakışlara sebep olur. Bu durumda klanlar alemi içinde geçerlidir. Eğer müttefik ya da dostunuza ya da bulunduğunuz klana herhangi bir geçerli sebep olmadan sadece egoist ve kişisel gelişimi tamamlamadığın için hareket ediyorsan her zaman her yerde aşağa seviye de kalırsın. Bu sadece bu oyun için değiş iş hayatın da,özel hayatında ve diğer ilişkilerin de geçerli. Kısaca hainlik yapana küçük gözlerle
insan psikolojisi insanlar farklı olsada insanlara göre değil yörelere göre işler ülkeye ve sosyal çevreye göre.şimdi sen şu ana kadar bizi hep küçümsedin bilmem öyle şöyle böyle dedin, küçük görmenin de psikolojik bakımdan 2 nedeni vardır 1. si kendi kişisel gelişimini tamamlayamamış insanlar iletişimde ve tartışmada eksiklik yaşadığı için küfreder, karşıyı küçük görür. 2. si gerçekten karşıdakinden daha yetersiz olduğunun bilincindedir insan ama bunu kabullenmez, egosu egoistliğe dönüşür ve küçümser.

2 neden den de ders çıkarmak sana kalmış. kaynak istersen kaynak ta gösterebilirim psikolojiye ilgim bayağı fazla :)

Birinci neden de insanlar küfür eder küfür etmenin kişisel gelişimini tamamlamakla alakası yoktur psikologlar bile küfür ederler ve küfür etmek insanı bir eylemdir. Tabi ki doğru demiyorum küfür etmeye yalnız küfür nedensiz yere edilmez durduk yere hiç bir şey yokken bir insan sürekli küfür ediyorsa dediğin gibi kişisel gelişimi ile alakadır. Yalnız bir insanın en önemli varlığı olan zamanını çalıyorsa o insan refklesi bir şekilde küfür eder. Bunun da kişisel gelişimle alakası yoktur. Bence karşı tarafın kişisel gelişimi ile alakası vardır.

Egoist veya Ego ile alaka durum ise tarih boyunca hainlik yapan ve kendi emelleri uğruna yediği kapa tüküren insanlar her zaman küçümser bakışlara sebep olur. Bu durumda klanlar alemi içinde geçerlidir. Eğer müttefik ya da dostunuza ya da bulunduğunuz klana herhangi bir geçerli sebep olmadan sadece egoist ve kişisel gelişimi tamamlamadığın için hareket ediyorsan her zaman her yerde aşağa seviye de kalırsın. Bu sadece bu oyun için değiş iş hayatın da,özel hayatında ve diğer ilişkilerin de geçerli. Kısaca hainlik yapana küçük gözlerle bakmak çok normal bir yaklaşımdır :)

Öğreneceğin çok şey var daha senin abicim çok ama çok fazla hemde.

DeletedUser64893

Ziyaretçi

Konudan bağımsız olarak söylüyorum tartışmalarınızla alakam yok.Bu söylediğin Freud'un psikanaliziyle taban tabana ters.Söylediğin şeyin bilimsel bir tabanı yok.Lütfen hayal gücümüzde yarattığımız şeylere bilim imzası atmayalım.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Konudan bağımsız olarak söylüyorum tartışmalarınızla alakam yok.Bu söylediğin Freud'un psikanaliziyle taban tabana ters.Söylediğin şeyin bilimsel bir tabanı yok.Lütfen hayal gücümüzde yarattığımız şeylere bilim imzası atmayalım.

sigmund freudun şu sıralar ders kitaplarınad bile sadece adı geçiyor. üüniversite bakımında bile kuramlarının görüşlerinin yazmadığını söylenmediğini söylemiyorum bile.

DeletedUser64893

Ziyaretçi
sigmund freudun şu sıralar ders kitaplarınad bile sadece adı geçiyor. üüniversite bakımında bile kuramlarının görüşlerinin yazmadığını söylenmediğini söylemiyorum bile.

Psikanaliz konusunda Sigmund Freud'un görüşleri olmadan hiçbir yere varamazsınız.Üzülerek söylüyorum yine sallıyorsunuz.Avrupa'da Tıp eğitiminin en iyisi olan Ruprecht-Karls Universitat Heidelberg'de psikanaliz konusunda iki sömestr boyunca sadece Freud'un teorileri anlatılır.Tek üniversitesi bile ilk 500'de olmayan güzel ülkemizde belki anlatılmıyordur,onu bilemeyeceğim.

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Adam freudun sadece adı geçiyor dedi ya la. Şuan eğitim fakültesinin herhangi bir öğrencisine git sor freud kim diye ne diyecek bakalım sana :D diğer sosyal bilimleri okuyanları saymıyorum bile :D

DeletedUser52610

Ziyaretçi
Bu çocuk bu foruma benim devrelerimi yakmaya gelmiş psikoloji falan nedir arkadaş atıcan baltayla hafifleri yanına koyucan şahı peşine misi takıcan oldu bitti gitti yani neyi uzatıyorsunuz anti nerede olursa olsun anti :p

FARAZA

Markiz
TÜM YAZILANLARI OKUDUM SON 3 SAYFADAN Nİ CACIK ANLLAMADIM BİRİ ÖZET GEÇEBİLİR Mİ ?

DeletedUser55120

Ziyaretçi
ya beyler son yazıları okumadım da anladığım kadarıyla anti Gecce klanlarına büyük ayıp ve yanlış yapmış öncelikle savaşın çıkış yerlerinin anti ile olan sürtüşmeler sonucu olduğunu aşağı yukarı biliyoruz. Ben bir JOKERli olarak Gecce anti anlaşmazlığında kesin olarak Gecceyi haklı buluyorum ve de gerek ainublade gerek camooka gerek cafcaflı gerek kelevra ile savaşırken muazzam haz aldım köy alınır verilir kaybedilir kazanılır dünya kapanır başkası açılır mesele onlar değil abi adamlarla savaşırken mutlu oluyorum ya zevkle saldırıyorum adamlara fake atarken bile camookayı görünce 4 se 7 şer fake atıyorum :D Gecce klanlarının yeniden başla yapmasından çok memnun olduğumu ekleyerek Gecce deki arkadaşlarımıza başarılar diliyorum